Teraz jest 19 marca 2024, o 10:41


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Propozycje Michała Dolnego 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Propozycje Michała Dolnego
Z uwagi na nierówne traktowanie mojej osoby przez dotychczasowy Zarząd.
Niestety nie wiem kto będzie delegatem na WZD chciałbym przedstawić kierunki w których będę zmierzał gdy zostanę obdarzony zaufaniem i zostanie powierzona mi funkcja prezesa zarządu KPZBS. Nie mając listy delegatów niestety mogę tylko przedstawić zarząd moich marzeń.
Znacie mnie że ukochałem wolność i demokrację że wierzę w ludzi i kocham być może bez wzajemności moje hobby jakim stał się od prawie 20 lat brydż sportowy Zależy mi aby nasza dyscyplina sportowa znalazła właściwe miejsce i właściwą rangę na arenie sportowej Polski jak i na świecie.
w związku z tym przygotowałem zarys programu przedstawiając go w wątku WZD na poważnie
Wstępne założenia programowe opracowane przez Michał Dolny
1.Zarząd działa na podstawie Statutu KPZBS.
2.Zadaniem zasadniczym będzie przywrócenie ligowych zmagań sportowych na naszym terenie.
Ważnym aspektem będzie również utrzymanie wszelkich rozgrywek klubowych . Związek będzie służył pomocą dla organizatorów Klubów Brydżowych w naszym województwie.
3.Realizacja tych celów będzie nakierowana w pozyskanie przychylności Prezydentów, Burmistrzów i pozostałych władz samorządowych oraz osoby prywatne które są zainteresowane rozwojem Brydża Sportowego.
4 W przypadku przedłużania się niebezpieczeństwa zdrowotnego na świecie jakim są pandemie trzeba zintensyfikować działania w rozwoju platform internetowych brydża sportowego.np: platforma Real Bridge oraz inne platformy które mogą zapewnić uczciwość rozgrywek brydża sportowego.
Mam nadzieję pozyskać osoby chętne do współpracy z obecnego aktywu jak i osoby które mają wystarczającą ilość czasu do działania.
Strategicznym celem Zarządu 2021-2025 będzie przywrócenie popularności naszej dyscyplinie sportowej oraz podjęcie działań aby nadać rozgrywkom umysłowym jakim jest Brydż Sportowy statusu dyscypliny olimpijskiej sportów umysłowych.
Dużo uwagi Związek po moim kierownictwem włoży w popularyzację Brydża Sportowego wśród młodzieży.
Ważnym celem będzie stworzenie Centrum Sportów Umysłowych na terenie naszego działania we wszystkich miejscowościach gdzie pojawią się osoby zdecydowane do uczestnictwa w popularyzacji Brydża Sportowego.

Jest to ambitny plan ,wymagający sporej energii i pomocy innych ludzi dobrej woli.
Przedstawię więc osoby których widziałbym aby zrealizować ten program;
Będę zabiegał o pomoc i bezpośredni udział w pracach zarządu następujące osoby.
1. Marcin Mazurkiewicz
2.Rafał Bruski
3.Kupczyk Bogumił
4.Krzemiński Paweł
5.Operlejn Maciej
6.Benedykt Mieszczak
7.Grzegorz Rojewski
8.Adam Wujków
9.Mariusz Arutiunanc
10.Marek Bałabuch
11.Dariusz Borysow
12.Krzysztof Farecki
13.Robert Kamiński
14. Andrzej Wiosna
15.Robert Górny
16.Leszek Kawski
17.Michał Włoszek
18.Zachwieja Zdzisław
19.Żurek Mariusz
20.Maciej Skarbek
21Paczkowski Wiesław
22.Koczwara Marek
23Wojciech Dolny
24.Piotr Kreja
25.Mariusz Krakowiak
26. Marek Nicewicz
27. Krzysztof Dzierżak

Na mojej liście jest jeszcze bardzo wielu innych ludzi które cenię i szanuję
To dzięki nim powstało hasło
BRYDŻ TRENEREM UMYSŁU I CHARAKTERU
Moje motto zawarte w stopce powstało dzięki ludziom których cenię i szanuję.
Zwracam się tą drogą do przyjaciół brydżystów aby skontaktowali się ze mną abyśmy mogli powalczyć o jeszcze lepszy związek który nas jednoczy przy zielonym stoliku.
Zapraszam chętnych do współpracy do kontaktu 501637464.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 kwietnia 2021, o 21:19
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Propozycje Michała Dolnego
Brawo Michał!!!
I o to chodziło. Wybieramy Zarząd, nie Prezesa.
Udało Ci się zmobilizować (rozumiem, że ze wszystkimi jesteś "po słowie") zacne osoby.
Gdybym był delegatem, nie miałbym wątpliwości na kogo oddać swój głos.

_________________
Pozdr.
T.


29 kwietnia 2021, o 09:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Propozycje Michała Dolnego
Tomaszu te osoby które wymieniłem cieszą się moim szacunkiem i chciałbym z nimi pracować. Każda z tych osób zasługuje na funkcję prezesa ja natomiast z uwagi że mam sporo wolnego czasu po zamknięciu firmy , pracowałbym na rzecz związku pod kierownictwem każdego z wymienionych.
Być może nie zauważyłeś że moją intencją jest poznać listę delegatów do której dostęp jest mi zabroniony .Nie wiem dlaczego.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


29 kwietnia 2021, o 10:20
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Re: Propozycje Michała Dolnego
Michale twoja lista jest bardzo długa, ale zgodnie ze statutem w zarządzie może być od 9 do 12 członków łącznie z prezesem. Ponawiam moją prośbę, aby nie tylko przedstawiając propozycję członków, ale dlaczego te. Za co będą dane osoby odpowiedzialne w zarządzie.
Jeżeli wygrasz, wybory to będziesz, musiał takie osoby przedstawić na walnym i wcale delegaci nie muszą się zgodzić z Twoją propozycją podobnie jak ewentualnie Mariusza. Dlatego chciałbym wiedzieć od obydwu kandydat kto i dlaczego. Co do tej pory dana osoba zrobiła dla KP ZBS i za co będzie odpowiedzialna w zarządzie.

Delegat Jarek Łakomy


29 kwietnia 2021, o 19:16
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Propozycje Michała Dolnego
jareklak napisał(a):
Michale twoja lista jest bardzo długa, ale zgodnie ze statutem w zarządzie może być od 9 do 12 członków łącznie z prezesem. Ponawiam moją prośbę, aby nie tylko przedstawiając propozycję członków, ale dlaczego te. Za co będą dane osoby odpowiedzialne w zarządzie.
Jeżeli wygrasz, wybory to będziesz, musiał takie osoby przedstawić na walnym i wcale delegaci nie muszą się zgodzić z Twoją propozycją podobnie jak ewentualnie Mariusza. Dlatego chciałbym wiedzieć od obydwu kandydat kto i dlaczego. Co do tej pory dana osoba zrobiła dla KP ZBS i za co będzie odpowiedzialna w zarządzie.

Delegat Jarek Łakomy

Bardzo sensowna wypowiedź.
Żeby móc przedłożyć taką listę trzeba znać skład delegatów. Ja niestety nie znam ,martwi mnie to. Zarząd który chciałbym przedstawić na WZD moim zdaniem powinien opierać się na osobach które są delegatami. Więc to nadal jest moja lista marzeń .

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


30 kwietnia 2021, o 06:02
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Propozycje Michała Dolnego
Michał Dolny napisał(a):
Zarząd który chciałbym przedstawić na WZD moim zdaniem powinien opierać się na osobach które są delegatami.

„Świat według...”

_________________
Pozdr.
T.


30 kwietnia 2021, o 06:40
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Propozycje Michała Dolnego
eltomek napisał(a):
Michał Dolny napisał(a):
Zarząd który chciałbym przedstawić na WZD moim zdaniem powinien opierać się na osobach które są delegatami.

„Świat według...”

Demokracja Tomku demokracja. Wiem że nie wszystkim jest z nią po drodze ja jednak kocham wolność i demokrację.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


1 maja 2021, o 17:16
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL