Teraz jest 29 marca 2024, o 00:36


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Mariusz Żurek - kandydat na prezesa 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
michalal napisał(a):
Dobry wieczór. To należy wyjaśnić do końca. Wbrew pozorom, to dotyczy nas wszystkich. Ja myślę, że wtedy powinno się dać warunkową grę Skanii.

Sytuacja została opisana w stanowisku Wydziału gier dnia 24.01.2017 roku
Cytat
Cała sytuacja z wyjaśnieniem tej kwestii i osiągnięciem porozumienia trwała
ok. pół godziny i po upływie tego czasu drużyna DOL-BY opuściła salę rozgrywek przedstawiając stanowisko, że jest gotowa rozegrać mecz po podjęciu decyzji w tej sprawie.

link do całego wyjaśnienia.
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/liga/2016_17/Scania.pdf
Mam również wrażenie że Mariusz w tej sprawie nie zawinił wykonując swoje zadania. Jednak sprawa ta nadal mnie uwiera.
Pamiętam swoje działania jako skarbnika zawsze nakierowane były na zapobieganiu sytuacją które mogły zakłócić przebieg zawodów jak to mówią przed szkodą aby sędzia nie miał takich dylematów.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


27 kwietnia 2021, o 22:18
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Na prośbę wielu zainteresowanych przedstawiam listę osób, które do tej pory wyraziły chęć kandydowania do Zarządu pod moim kierownictwem
(lista prezentowana alfabetycznie, aby nikomu nie przyszło do głowy, że jest jakiś inny klucz):

Krzysztof Dzierżak
Leszek Gozdek
Bartek Kamelski
Bogumił Kupczyk
Robert Mrukowski
Marek Niemir
Andrzej Wojnowski
Zdzisław Zachwieja

Już dzisiaj dziękuję wszystkim tym osobom za deklarację współuczestnictwa w takim Zarządzie.

Mariusz Żurek


27 kwietnia 2021, o 23:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
[quote="Mariusz_Z"]Na prośbę wielu zainteresowanych przedstawiam listę osób, które do tej pory wyraziły chęć kandydowania do Zarządu pod moim kierownictwem
Już dzisiaj dziękuję wszystkim tym osobom za deklarację współuczestnictwa w takim Zarządzie
.[/quote]
Godna drużyna też bym chętnie współpracował z każdą z tych osób.
Masz szczęście Mariusz że masz dostęp do listy delegatów szybciej niż ja.
Jako kontrkandydat jeszcze jestem pozbawiony tej szansy przedstawienia mojego autorskiego zarządu.
Obecnie mam listę osób o których marzę by chciały coś dla związku zrobić.
Bardzo proszę o publikację listy delegatów abym mógł skonfrontować kto jest chętny być na WZD bo dla mnie to będzie sygnał że te osoby czegoś chcą. Z wieloma ludźmi już rozmawiałem i czekam na opublikowanie ewentualnie przekazanie mi listy delegatów abym mógł rozpocząć wiążące rozmowy z podziałem na funkcje.
Bardzo jednak martwi mnie wykluczenie dużej grupy delegatów którzy nie są zrzeszeni w stowarzyszeniu. Informuję zainteresowane osoby że zapisałem się w czytelni akt KRS na 29.04 2021 .Proszę o kontakt kto chciałby obejrzeć zarejestrowany statut KPZBS uchwalany przez założycieli z późniejszymi zmianami.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 kwietnia 2021, o 07:11
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Witam panów kandydatów na prezesa.

Czytając Wasze programy wyborcze, doszedłem do wniosku, że są one bardzo zbieżne, a co najważniejsze macie wielką chęć pracy dla związku, czyli dla nas wszystkich. Dlatego mam do Was prośbę, abyście nie kopali się po kostkach, nie dawali sobie pstryczków w ucho, tylko porozmawiali z sobą i obiecali sobie, że ktokolwiek wygra wybory to i tak będziecie razem w zarządzie pracować dla dobra związku.

Chciałbym również, żeby powstała lista Michała i Mariusza z kandydatami do zarządu. Na takiej liście powinno się znaleźć imienia nazwiska, wystarczy nr z CEZAR-a, na jakie stanowisko daną osobę widzisz i za co ma być odpowiedzialna. Jeżeli będzie to osoba z ustępującego zarządu dobrze, byłoby napisać co w ostatniej kadencji, zrobiła, a zwłaszcza przez ostatni rok pandemii.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że taka praktyka nigdy nie była stosowana, ale i sytuacja, w jakiej mają odbyć się wybory, jest wyjątkowa:

- nigdy nie było dwóch kandydatów.

- nigdy wybory nie było przeprowadzane on-line.

Życzę powodzenia w wyborach.

Delegat na WZD Jarek Łakomy


28 kwietnia 2021, o 22:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Widzę, że Mariusz już opublikował swoją listę szkoda, że nie ma na niej Michała no i mam nadzieje, że ją uzupełnisz, odpowiadając na moją prośbę w poście wyżej.

Michał uwierz mi w zarządzie nie musi być delegat. Mam nadzieje, że chociaż Ty ujmiesz Mariusza na swojej liście.

Delegat Jarek Łakomy


28 kwietnia 2021, o 22:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
jareklak napisał(a):
Michał uwierz mi w zarządzie nie musi być delegat. Mam nadzieje, że chociaż Ty ujmiesz Mariusza na swojej liście.
Delegat Jarek Łakomy

tak Jarku umieściłem Mariusza na mojej liście marzeń zarządu będąc kontrkandydatem który nie ma dostępu do listy delegatów.
http://forum.kpzbs.host4u.pl//viewtopic.php?f=2&t=742

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


29 kwietnia 2021, o 07:10
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Fake news (za Wikipedią) – nieprawdziwa lub częściowo nieprawdziwa wiadomość, często o charakterze sensacyjnym, publikowana w mediach z intencją wprowadzenia odbiorców w błąd w celu osiągnięcia korzyści finansowych, politycznych lub prestiżowych
Michał Dolny napisał(a):
To raczej konkurent już kompletuje drużynę pierścienia który ma wyeliminować niewygodnych delegatów.

Michał Dolny napisał(a):
Jako członek Komisji Rewizyjnej ,będąc na zebraniu Zarządu (gdy jeszcze było wolno uczestniczyć) widziałem jak ambitnie i zażarcie walczyłeś o kasę dla siebie jako aktywny sędzia brydżowy. Tego się nie da zapomnieć.

Michał Dolny napisał(a):
Wywalczyłeś dla siebie również teczkę do laptopa. Wywalcz jeszcze żeby ktoś za Tobą tę teczkę nosił. Jednak nie wywalczyłeś aby drużyny grające w lidze miały równe szanse wyborcze na WZD. Powiem więcej .Zrobiłeś wszystko żeby zapewnić sobie reelekcję, to też nie jest naganne. Jednak radzę Tobie zauważyć że pracujesz dla ludzi inteligentnych i raczej nie ma możliwości żeby to zmienić.
Chyba że się o to jeszcze bardziej postarasz.
Moim zdaniem dużo też działasz żeby obsada sędziowska była 1 osobowa najlepiej Twoja wiec nie opowiadaj o rzetelności.

Michał Dolny napisał(a):
Wiem że nikt z poprzedniego zarządu nie dostawał teczki( poz 20 KPiR) i nie dostawał wynagrodzenia za pracę która jest nonprofit.

Michał Dolny napisał(a):
Przypominam sobie wielokrotnie że decyzyjność w tematach za które odpowiadasz w mijającej kadencji nie stanowiło Twojej mocnej strony.

Michał Dolny napisał(a):
Przypominam sobie jak trzymając się ściśle regulaminu ligi usunąłeś z naszej przestrzeni drużynę z Włocławka tylko dlatego że szef tej drużyny nie wykonał w porę przelewu na niewielką kwotę. Żal mi do dzisiaj że nie wyłożyłem tej kwoty za nich lecz tak się złożyło że nie byłem obecny przy tej nieprzyjemnej sytuacji.
Mariusz zamiast biadolić na demokrację pokaż że można zorganizować debatę przedwyborczą.
Przecież wiem że potrafisz . Uwierz w siebie. Uwierz w DEMOIKRACJĘ Świat nie jest taki zły.

Michał Dolny napisał(a):
Masz szczęście Mariusz że masz dostęp do listy delegatów szybciej niż ja.
Jako kontrkandydat jeszcze jestem pozbawiony tej szansy przedstawienia mojego autorskiego zarządu.
Obecnie mam listę osób o których marzę by chciały coś dla związku zrobić.

Wybór tekstów mocno subiektywny
Mariusz Żurek


29 kwietnia 2021, o 23:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Mariusz_Z napisał(a):
Wybór tekstów mocno subiektywny
Mariusz Żurek

Najłatwiej zarzucić konkurentowi pisanie nieprawdy niż odpowiadać na proste pytania.
Ja jednak pokuszę się odpowiedzieć na wszystkie zarzuty na WZD. Do zobaczenia 04.05.2021 godz. 17,00
Szkoda że masz negatywny stosunek do zadawanych pytań. Wolałbym abyśmy wspólnie rozmawiali o przyszłości związku niż trwonili czas na jałowe spory.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


30 kwietnia 2021, o 05:37
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
"Ja jednak pokuszę się odpowiedzieć na wszystkie zarzuty na WZD"

dzięki za info, dobrze mam jeszcze kilka dni urlopu
PK


30 kwietnia 2021, o 09:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Przemol napisał(a):
"
dzięki za info, dobrze mam jeszcze kilka dni urlopu
PK

Urlop od działań to szanowny kolego masz od ponad roku. Walne Zgromadzenie Delegatów powinno odbyć się ponad rok temu. Z powodu pandemii powinno odbyć się podobnie jak obecnie organizowane online.

http://kpzbs.host4u.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3970:komunikat-organizacyjny-wzd&catid=19:zarzd&Itemid=9 komunikat ten został ogłoszony 12 luty 2020 .

Życzę spokojnego wypoczynku.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


3 maja 2021, o 06:26
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL