Teraz jest 28 marca 2024, o 12:41


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 WZD na poważnie. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post WZD na poważnie.
"Na podstawie §20 ust. 1 Statutu Zarząd K-PZBS zwołuje w formie online zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Delegatów na 4 maja 2021 r., godz. 17:00.Drugi termin wyznacza się na godz. 17:15.
Szczegóły dotyczące sposobu podłączenia się do zebrania opublikujemy na stronie K-PZBS w późniejszym terminie.
Justyna Graniczny - prezes K-PZBS "

Może warto porozmawiać nad kandydaturą nowego prezesa KPZBS wcześniej . Zachęcam do zgłaszania swoich kandydatów i przeprowadzenia debaty nad przyszłością naszego Związku.
Sam osobiście jestem gotów podjąć się tej trudnej pracy.
Mam doświadczenie ,wiedzę oraz pieniądze wystarczające aby tę funkcję sprawować społecznie.
Zastanówmy się wspólnie kto byłby dobrym menadżerem na te trudne czasy.
Proponuję aby przed WZD odbyć debatę na programy.
Zachęcam chętnych do pracy do podjęcia wspólnych działań na rzecz i dobro naszej dyscypliny sportowej.
Warto poddać się weryfikacji przez członków naszego związku.
Zapraszam do dyskusji .

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


4 kwietnia 2021, o 15:30
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: WZD na poważnie.
Dyskusja pożądana.

Popieram kandydaturę Michała.


5 kwietnia 2021, o 09:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: WZD na poważnie.
Cześć!

Na razie popieram pomysł Michała o prezentacji kandydatów i ich pomysłów na KPZBS.


Pozdr
AB


5 kwietnia 2021, o 11:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: WZD na poważnie.
Dzień dobry

Kilka sugestii dla przyszłego zarządu


1. Młodzież , nie znajdzie się jej w realu , tylko w necie i w smartfonie
większa aktywność na facebooku /twiterze
(chcociaż to pewno już jest "lame" i coś innego jest bardziej popularne)
Może popatrzeć na to co robią szachiści
(a najlepiej film o brydżystach ;) )

2. Większa transparentność
(np dlaczego podjęto konkretne decyzje, jak wyglądało ilość głosów itd itp)

3. Dyskusja nad tematami, a nie tylko ogłoszenia , które pojawiają się okazjonalnie
może powinno być tak, że regularnie co x tygodni pojawia się relacja z obrad / tematów
nad którymi się pracuje
Nie widziałem żadnej informacji o opiniach rady zawodniczej

4. brakuje jakakolwiek aktywności kzpbs w czasach zarazy

Pozdrowienia

Jarek


5 kwietnia 2021, o 14:35
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Wstępne założenia programowe opracowane przez Michał Dolny
1.Zarząd działa na podstawie Statutu KPZBS.
2.Zadaniem zasadniczym będzie przywrócenie ligowych zmagań sportowych na naszym terenie.
Ważnym aspektem będzie również utrzymanie wszelkich rozgrywek klubowych . Związek będzie służył pomocą dla organizatorów Klubów Brydżowych w naszym województwie.
3.Realizacja tych celów będzie nakierowana w pozyskanie przychylności Prezydentów, Burmistrzów i pozostałych władz samorządowych oraz osoby prywatne które są zainteresowane rozwojem Brydża Sportowego.
4 W przypadku przedłużania się niebezpieczeństwa zdrowotnego na świecie jakim są pandemie trzeba zintensyfikować działania w rozwoju platform internetowych brydża sportowego.np: platforma Real Bridge oraz inne platformy które mogą zapewnić uczciwość rozgrywek brydża sportowego.
Mam nadzieję pozyskać osoby chętne do współpracy z obecnego aktywu jak i osoby które mają wystarczającą ilość czasu do działania.
Strategicznym celem Zarządu 2021-2025 będzie przywrócenie popularności naszej dyscyplinie sportowej oraz podjęcie działań aby nadać rozgrywkom umysłowym jakim jest Brydż Sportowy statusu dyscypliny olimpijskiej sportów umysłowych.
Dużo uwagi Związek po moim kierownictwem włoży w popularyzację Brydża Sportowego wśród młodzieży.
Ważnym celem będzie stworzenie Centrum Sportów Umysłowych na terenie naszego działania we wszystkich miejscowościach gdzie pojawią się osoby zdecydowane do uczestnictwa w popularyzacji Brydża Sportowego.

Chętnie odpowiem na wszelkie tematy które będą tu poruszone.
(-) Michał Dolny

Mój tel. 501637464

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


5 kwietnia 2021, o 15:59
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Mam pytania do Zarządu KPZBS.
1.W jaki sposób wyłaniani będą delegaci na WZD?
2. Na jakiej platformie internetowej odbędzie się spotkanie?
3. Czy przewidywany jest instruktaż objaśniający formułę zebrania dla delegatów WZD?
4.Ilu obecnie członków ma opłacone składki związkowe na 2021 rok?
Liczę na szybką odpowiedź na zadane pytania.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


6 kwietnia 2021, o 22:23
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
Czy Zarząd już abdykował?
Jedyny, póki co, poważny kandydat zadaje - z Jego punktu widzenia - istotne pytania, a tu jak makiem zasiał. Czy ktoś obawia się konkurencji? :?

_________________
Pozdr.
T.


12 kwietnia 2021, o 14:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: WZD na poważnie.
Konkurencja to zdrowa rzecz. Dobrze by było, gdyby się znalazła. Żeby wyjaśnić do końca ten temat: nie, ja nie kandyduję. Co do "istotnych" pytań, to nad odpowiedziami pracujemy i wkrótce będą na stronie i to nie dlatego, że Michał o to pyta, ale ponieważ bez tego nie da się zorganizować walnego. Łączę pozdrowienia i zachęcam do udziału w dyskusji. Justyna


13 kwietnia 2021, o 09:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
justgra napisał(a):
Konkurencja to zdrowa rzecz. Dobrze by było, gdyby się znalazła. Justyna

Pamiętam pięć lat temu chciałem konkurować z Tobą. Zrezygnowałem bo przekonała mnie Twoja argumentacja. Może źle zrobiłem. Wiesz że jestem zwolennikiem konkurencji jako motoru napędowego dobrych działań.
Pozdrawiam i oczekuję szybkich odpowiedzi bo czas nagli.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


13 kwietnia 2021, o 15:25
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
Michał Dolny napisał(a):
Pamiętam pięć lat temu chciałem konkurować z Tobą. Zrezygnowałem... Może źle zrobiłem.

No i trzy lata stracone.


PS. może warto by, oprócz debaty programowej, przedstawić gabinet cieni... :roll:

_________________
Pozdr.
T.


13 kwietnia 2021, o 17:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL