Teraz jest 28 marca 2024, o 13:20


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Łuczniczka 2019 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 15:16
Posty: 20
Post Re: Łuczniczka 2019
Dzień dobry,
albo jestem nie do końca zorientowany (to mnie poprawcie, proszę), albo robimy ludziom wodę z...
Michale, wypełnienie ankiety po tegorocznej Łuczniczce nie ma nic do rzeczy z organizowaniem Łuczniczki w 2020 roku...
Tomek - jest pewien problem techniczny. 9 kwietnia (!) na stronie PZBS pojawił się komunikat Komisji Organizacji Imprez dotyczący turniejów GPP Par i GPP Teamów na sezon 2019/2020. Aby dostać tę imprezę trzeba było złożyć ofertę i dopiero wtedy można było dostać lub nie organizację któregoś z turniejów GPPP lub GPPT . Problem w tym, że KPZBS nie złożył takiej oferty, więc na dzisiaj dyskusja (o ile nie zajdą jakieś dodatkowe ekstra okoliczności) jest chyba o niczym.

Pozdrawiam
Grzegorz


26 lipca 2019, o 19:53
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Łuczniczka 2019
Z grubsza, nie znając szczegółów proceduralnych i wynikających z nich aktualnych możliwości, to miałem na myśli. Odniosłem się wyłącznie do „obawy” czy Łuczniczka się odbędzie. Nie PZBS o tym decyduje. Organizatorem jest WZBS. PZBS mógłby ew., na wniosek K-PZBS, włączyć turniej główny do cyklu GPPP, czy GPPT. Skoro, jak mówisz, termin minął dywagacje na ten temat są bezzasadne. Pozostaje otwarte pytanie na przyszłość.
Czy lokalna społeczność brydżowa woli gotować się we własnym sosie, czy jak uważa zapewne wielu - otwierać się i budować prestiż i siłę Okręgu. Pewnie jakąś wizję ma obecny Zarząd, czego nota bene dał wyraz nie zgłaszając gotowości organizacyjnej na przyszły rok. Czy była to decyzja wynikająca z audytu środowiska, czy uwarunkowana aktualnymi możliwościami finansowo-kadrowymi, nie mam pojęcia. Sam Kongres, czy choćby pojedynczy OTP„Łuczniczka” - ufam, że na pewno się odbędzie, tak jak dzieje się to od 56 lat.

_________________
Pozdr.
T.


26 lipca 2019, o 22:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Łuczniczka 2019
Witam!

Na wstępie chciałbym pogratulować Pani Prezes i Zarządowi zorganizowania udanej imprezy - sukcesem na pewno była frekwencja i atmosfera dużego turnieju. Oczywiście było trochę niedogodności np. brak klimatyzacji, ale ogólnie kongres nie odbiegał od ogólnopolskiego standardu.

Pozostaje pytanie czy i dlaczego największy turniej w KPZBS organizować w Bydgoszczy pomimo, że nie ma zainteresowania ze strony Władz miasta, Sponsorów i "Lokalsów" - a jeżeli jest to jedynie werbalne, nie przekładające się ani na dofinansowanie, ani na frekwencje ...

Pytanie o brak należytej ilości bydgoskich par kieruję do Eltomka, jako przedstawiciela tych, którzy "powinni" zagrać w takiej imprezie, organizowanej w ich mieście, wcześniej tak zabiegając o organizację jej właśnie w tym miejscu.

Pozdr
AB


27 lipca 2019, o 18:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Łuczniczka 2019
Adach napisał(a):
Pozostaje pytanie czy i dlaczego największy turniej w KPZBS organizować w Bydgoszczy pomimo, że nie ma zainteresowania ze strony Władz miasta, Sponsorów i "Lokalsów" - a jeżeli jest to jedynie werbalne, nie przekładające się ani na dofinansowanie, ani na frekwencje ...

Pytanie o brak należytej ilości bydgoskich par kieruję do Eltomka, jako przedstawiciela tych, którzy "powinni" zagrać w takiej imprezie, organizowanej w ich mieście, wcześniej tak zabiegając o organizację jej właśnie w tym miejscu.

Pozdr
AB

Zacznę od końca.
1. Nigdy nie lobbowałem za tym by Zarząd stawał na rzęsach w staraniach o włączenie Łuczniczki do cyklu GPPP. Gdybym miał czas i ambicje (albo jak kto woli - „papiery do grania”), a moim celem byłaby gra na krajowych wyżeraczy, oraz zbieranie rożnej maści pekli, pewnie bym jeździł po Polsce i pewnie chciałbym też by taki turniej był w Bydgoszczy.
Nigdy też nie werbalizowałem zdania przeciwnego. Po prostu gram od zawsze „od wielkiego dzwonu”, a od kilku lat praktycznie w ogóle i uważam, że nie powinienem nawet mieć prawa głosu w ankiecie.

2. Czy największy turniej w okręgu powinien być w Bydgoszczy?
Jeżeli pytasz czy Łuczniczka, to odpowiem - zdecydowanie TAK.
(To tak jak byś chciał zorganizować Katarzynkę w Tucholi, bo tam lepsza koniunktura).
Innym pytaniem jest (przypuszczam, że o to Ci chodzi), czy Łuczniczka powinna być największym turniejem organizowanym przez K-PZBS.
Moim skromnym zdaniem NIEKONIECZNIE. (już widzę/słyszę zjebki co niektórych kolegów).
O tym powinien decydować rynek- przychylni włodarze, sponsorzy, obiekty i wszystko co tworzy przyjazną atmosferę i warunki gry i pobytu.

_________________
Pozdr.
T.


27 lipca 2019, o 22:12
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Łuczniczka 2019
Dzięki za odpowiedź,

ad1. Uważam, że nawet jak grasz "od wielkiego dzwonu" to taka impreza w rodzinnym mieście, to właśnie ten " wielki dzwon", a "brak papierów" to zwykła skromność, poza tym kto nie gra ten nie wygrywa ;)

ad2. Nikt nie mówi o przenoszeniu Łuczniczki - ta nazwa jest bydgoska i tamże musi się odbywać, ale czy koniecznie w formule GPPP?
Może inne miasta naszego regionu będą bardziej zainteresowane taką formułą - tak jak napisałeś powinien decydować o tym rynek.

Proszę o dalsze opinie na ten temat.

Pozdr

Adam


28 lipca 2019, o 06:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
Jak ŁUCZNICZKA to tylko w Bydgoszczy. Naga piękna kobieta jest symbolem naszego miasta które staje się coraz piękniejsze i nowocześniejsze. Wszak Bydgoszcz to metropolia jest.Bardzo mi zależy żeby ta największa impreza brydżowa Kujawsko Pomorskiego Związku Brydża Sportowego nie zmieniała nazwy i siedziby. Zainteresowanie włodarzy jest jednak nic nie robi się samo. Tak to już jest. Wyłączona klimatyzacja to zwykła granda jest i nic tego nie usprawiedliwi.
Mam pytanie do organizatorów kto zawinił? warto wiedzieć kto gra na zmiany.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 lipca 2019, o 18:24
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Łuczniczka 2019
Michał Dolny napisał(a):
1. Jak ŁUCZNICZKA to tylko w Bydgoszczy.
2. Bardzo mi zależy żeby ta największa impreza brydżowa Kujawsko Pomorskiego Związku Brydża Sportowego nie zmieniała nazwy i siedziby.
3. Mam pytanie do organizatorów kto zawinił. Warto wiedzieć kto gra na zmiany.

1. Nie ulega wątpliwości.
2. Jeżeli będzie taka wola, to zapewne Łuczniczka zawsze będzie największym turniejem w ... Bydgoszczy. Czy w okręgu? Nie byłbym już tego taki pewny. Chcesz Michał powiedzieć, że gdyby znalazł się sponsor, który powie: „daję hotel, opłacam klimatyzowaną salę i organizatorów, funduję puchar i nagrodę główną 50k itd., zorganizujcie to GPPP u mnie w ...”, to powiesz: Sorki to byłaby zbyt prestiżowa impreza, przewyższająca Łuczniczkę, a w naszym okręgu to Łuczniczka jest NA ZAWSZE największym turniejem. (???)
3. Naprawdę sądzisz, że to spisek?

_________________
Pozdr.
T.


28 lipca 2019, o 20:57
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
eltomek napisał(a):
Michał Dolny napisał(a):
3. Naprawdę sądzisz, że to spisek?

załatwienie sali z wyłączonym klimatyzatorem głównym to jest nie OK. Tyle w tym temacie.
W sponsora z bajki już nie wierzę. O sponsora trzeba zabiegać. Turnieje przyjaciół brydża służą temu znakomicie. Jakoś ostatnio ich nie ma.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 lipca 2019, o 22:58
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Łuczniczka 2019
Oczywiście, że przerysowałem z tym sponsorem z bajki, ale wyłącznie dlatego żeby nie wskazywać żadnego ośrodka czy grupy.
No dobra, może będzie Ci łatwiej jak narysuję.
Koledzy z prężnego toruńskiego ośrodka mobilizują lokalny biznes. Od tego większego, poprzez mniejszy restauratorsko-kafejkowy, na studenckim organizacyjno-logistycznym wolontariacie kończąc. Mają wszystko „rozrysowane”, budżet zapięty na ostatni guzik.
Pozostaje tylko, żeby Prezes K-PZBS Michał Dolny, podpisał stosowne papiery i zgłosił kandydaturę OTP KATARZYNKA jako organizatora jednego z turniejów cyklu GPPP.
Nie muszę chyba dodawać że transfer tychże sponsorów i społeczników do Tyfusowa jest mission impossible.

_________________
Pozdr.
T.


29 lipca 2019, o 17:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
Tomku. Mało grasz a dużo piszesz. Ostatnimi czasy zrezygnował prezes Witek Stachnik. Zgłoś swoją kandydaturę może wtedy będzie lepiej jak Ciebie wybiorą. Masz moje poparcie)))))
https://www.pzbs.pl/archiwum/wydarzenia/5119-oswiadczenie-witolda-stachnika

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


30 lipca 2019, o 11:18
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL