Teraz jest 28 marca 2024, o 14:22


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 2. liga 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: 2. liga
Widzę Tomku, że słabo czytasz ze zrozumieniem - zachęcałem Cię do oficjalnego odwołania/zapytania o zasadność do PZBS. Oni są od tego, żeby to osądzić, ale tu chyba o to kto ma rację nie chodzi...

Czy to już https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie ? Czy jeszcze nie?

Pozdr
AB


6 października 2017, o 16:34
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: 2. liga
I tym miłym akcentem zakończmy spory :D.
Z mojej strony mogę zapewnić, że dołożę starań, aby w przyszłości podobne nieścisłości się nie pojawiały.
Wszyscy wiemy, że od tego są "dociekliwi", by pytali, wytykali błędy i niedociągnięcia, ale róbcie to, żeby pomóc, podpowiedzieć rozwiązanie, poprawić działanie naszego podwórka. Gdyby w takim tonie się to działo, nie byłoby zapewne wbijania sobie szpilek i osobistych wycieczek. Tak więc "FAJT" owszem, ale przy brydżowym stoliku, na boisku albo... ringu czy macie :lol: Tutaj recenzujcie, podpowiadajcie, próbujcie usprawniać i korygować ewentualne błędy ale please, w cywilizowany sposób.

Justyna


6 października 2017, o 17:52
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: 2. liga
Już myślałam, że się skończy.... Prezesie !!! :x :cry: :(


6 października 2017, o 17:57
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: 2. liga
justgra napisał(a):
Już myślałam, że się skończy.... Prezesie !!! :x :cry: :(

.

_________________
Pozdr.
T.


6 października 2017, o 18:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 2 stycznia 2009, o 21:27
Posty: 1
Post Re: 2. liga
fajnie pograliśmy w 2 lidze.:)


7 października 2017, o 20:20
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 9 czerwca 2009, o 19:21
Posty: 15
Post Re: 2. liga
Witam
Ostrzegam przed graniem w 2 lidze. Daleko i nic nie wnosi sportowego tylko kasę do pzbs-u.
Mogliśmy uratować 2 ligę do Więcborka ale nie było sensu z różnych względów.
"I to byłoby na tyle"
ES :P


9 października 2017, o 11:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: 2. liga
W tym wszystkim brakuje wypowiedzi kilku zainteresowanych osób , np. kpt Rojewa które zajęło w 3 lidze 2 msc..

ta drużyna została poinformowana przez WGID KPZBS ,że awansowała do 2ligi
wysłała stosowne zgłoszenia do okręgu i PZBS , zgłoszenie potwierdzono , Rogowo wpłaciła wpisowe za 2 ligę na konto PZBS ( to info nie potwierdzone u źródła ) po czym powiedziano im , że co ???? pomyłka ??

RW


9 października 2017, o 21:11
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: 2. liga
Dzien dobry

Czy juz wiadomo o co gra sie w 3 lidze w tym sezonie ?
z tego co rozumiem moze nie byc nim awans bo
nie pamietam meczu z druzyna Radio w poprzednim sezonie

Pozdrowienia
Jarek


11 października 2017, o 09:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: 2. liga
Co prawda postawiłem już kropkę w tym wątku, ale gwoli formalności/sprawiedliwości(?), po konsultacji z Jackiem Grzelczakiem, dodam/zakończę.
Przewodniczący WG PZBS stwierdził [z konsultacji z Prezesem KP ZBS, z 4.10.17r.!]:
1. W związku z zapytaniem o interpretację regulaminu DMP w zakresie rejestracji drużyn informuję:

Punkt 4 Rejestracja drużyn do rozgrywek podpunkt 3 o treści

Dla szczebli rozgrywek poniżej ekstraklasy – kontynuatorem praw i zobowiązań z poprzedniego sezonu jest w pierwszej kolejności drużyna reprezentująca ten sam klub, co w sezonie poprzednim; a następnie taka, której obecni członkowie stanowią ponad połowę składu z sezonu poprzedniego.

stanowi o pierwszeństwie posiadania prawa do uczestnictwa w rozgrywkach 1 albo 2 ligi. W chwili obecnej przyjmujemy następująca interpretację:

1. Drużyna która kontynuuje grę

2. Klub, który deleguje drużynę (może wymienić cały skład)

3. Zawodnicy, którzy byli członkami drużyny w sezonie poprzednim

Zapis o ponad połowie składu służy ewentualnemu rozstrzygnięciu sporu między członkami drużyny, gdyby wystąpił konflikt i nie można było ustalić która część drużyny posiada prawo zgłoszenia w kolejnym sezonie.

W przypadku, gdy część zawodników rezygnuje z członkostwa w drużynie, zapis o ponad połowie składu dotyczy tylko tych zawodników, którzy roszczą sobie prawo do przynależności do tej drużyny.

2. Natomiast w rozmowie telefonicznej poinformowałem go, że rozgrywki niższego szczebla niż II liga są zdecydowanie w gestii WZBSów. W momencie, gdy pojawią się skargi na działanie okręgowych związków sprawą interesują się odpowiednie komisje PZBS.

Skład liczebny drużyn, zasady wyłaniania drużyn awansujących do II ligi, relegacje i dopuszczenia do rozgrywek III i niższych lig rozstrzygają władze lokalne.


Ad1.
Wszystko OK, ja bym się ew. zastanowił na zmianą kolejności. Jednak w przypadku jak drużyna jest zgłoszona przez Klub /byt prawny/, to ten Klub powinien mieć pierwszeństwo, i dalej /w przypadku braku klubu/ drużyna, a jak ta przestaje istnieć, to zawodnicy /z przedstawioną opcją 50+%, gorzej jak ekipa rozpadnie się np na 4+4 - może warto by wprowadzić w takim przypadku "większościowy" głos kapitana/.

W przypadku BTG nie ma chyba(?) wątpliwości. Zdecydowana większość /z kapitanem/, w połowie września, zgłosiła drużynę do rozgrywek 3. ligi, co do dzisiaj ma odzwierciedlenie w CEZARze.

Ad2. Również to stwierdzenie nie budzi najmniejszych wątpliwości, zresztą literalnie zapisane w Regulaminie DMP PZBS - pkt2. ppkt5.:
Organizatorami prowadzonych wg własnego regulaminu szczegółowego rozgrywek DMP lig wojewódzkich są WZBSy

Regulamin rozgrywek 3. ligi dokładnie określa warunki awansu:
II pkt11
Do zajęcia vacatu uprawniona jest pierwsza najwyżej sklasyfikowana drużyna z III ligi, która nie uzyskała bezpośredniego awansu do II Ligi. W przypadku rezygnacji tej drużyny o awansie zadecyduje mecz barażowy,
rozegrany między kolejną sklasyfikowana drużyną z III ligi, a drużyną, która spadła z II ligi. W przypadku spadku dwóch drużyn z II ligi rozegrany zostanie turniej barażowy z udziałem trzech drużyn dwóch z II ligi i uprawnionej do gry z III ligi na zasadzie każdy z każdym.


I tutaj też wszystko wydaje się być jasne. Znicz Rojewo został poinformowany o przysługującym mu awansie, zgłosił akces, i +/- tydzień był drugoligowcem, co spuentował kapitan:
piter45 napisał(a):
fajnie pograliśmy w 2 lidze :)


Ocenę i wnioski pozostawiam "czytelnikom".

PS. Jacek Grzelczak stwierdził też, że nie będzie prowadził dyskusji na ten temat na forum, a odpowiednie komisje PZBS interesują się sprawą w momencie, gdy pojawią się skargi na działanie okręgowych związków.

_________________
Pozdr.
T.


14 października 2017, o 10:35
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: 2. liga
Wreszcie Eltomku zapytałeś gdzie trzeba, jeżeli zerkniesz do regulaminu 3 ligi tak właśnie jest to napisane i na tym się opierałem.

Po licznych nieprawdach jakie tu zostały napisane np :

- o powoływania się na prawa Chemika II do gry w II lidze, których nie było przez Eltomka

- o wpłacie wpisowego do PZBS za II ligi przez drużynę z Rojewo, której nie było, przez Mietka (pisał nawet o Rogowie - ale to chyba oczywista pomyłka???)

- moja konstrukcja roszady w naszych ligach, która opierała się na ustaleniach słownych, a nie na pisemnych ( niestety tego nie przewidziałem, wiadomo było, że nikt nie ma kasy i kadr na II ligę i można było zrobić to dużo prościej, ale byłem naiwny, sądząc, że wszystko jest domówione i zgodne z regulaminami)

niebawem nastąpi zmiana w naszym KPZBS, o której oficjalnie powiadomię na głównej witrynie w przyszłym tygodniu (chyba większość już wie).

Mogę jednocześnie zadeklarować, że w przyszłym sezonie oddamy miejsce w II lidze drużynie z Rojewa, jeżeli oczywiście nie spadniemy, a koledzy z Rojewa będą mieli chęci i środki na II ligę.

PS

Jak widać myli się nawet ten, kto nic nie robi.

Pozdr
AB


14 października 2017, o 19:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL