Teraz jest 28 marca 2024, o 22:33




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Apel GP Inowrocław 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Apel GP Inowrocław
Otwieram tutaj wątek może, ktoś będzie chciał coś dopowiedzieć na ten temat. Być może nowy prezes wpłynie na świadków wydarzenia, może nowy zarząd?
Pozdrawiam
Jarek Łakomy
przeniesiono z nowości
W związku z haniebną sytuacją jaka wydarzyła się na koniec turnieju o Mistrzostwo Inowrocławia Par,
a mianowicie została znaleziona przez panią kierownik OSiR-u opróżniona butelka po wódce pod stoikiem
nr 33 apeluję do sumień, aby odrzucić kolesiostwo i wskazać alkoholika, który to zrobił. Jestem absolutnie przekonany do tego, że są świadkowie tego czynu, tylko czy starczy im odwagi, aby ujawnić winowajcę. Sam nie chciał, bym mu już nigdy podać ręki.
Apeluję również a przede wszystkim dlatego, że w najbliższym czasie dostane oficjalne pismo od kierownictwa OSiR-u
o tym, że więcej już nie dostaniemy sali, a co za tym idzie nie będzie już turniejów tej rangi w Inowrocławiu.
Choć widzę światełko w tunelu, a mianowicie znajdźmy winnego i go ukarajmy. Może wtedy dadzą nam jeszcze raz szansę?
Dopóki ja będę, miał jakiś wpływ na organizacje turniejów to taki cham nie zagrałby, już nigdy w Inowrocławiu.
Jeszcze raz apeluję, proszę, błagam, nie chrońmy takiego ****** i go wskażmy.
Jarek Łakomy


24 kwietnia 2016, o 19:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Apel GP Inowrocław
Witam,
Jestem w stanie zrozumieć złość Jarka w kontekście sytuacji z wódką na turnieju szczególnie, że było mówione o zakazie picia ale czy Jarek nie przesadzasz z epitetami kierowanymi do winowajcy ?


24 kwietnia 2016, o 19:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 kwietnia 2009, o 07:29
Posty: 41
Post Re: Apel GP Inowrocław
Jarku, a tak z ciekawości dopytam, jak już wskażemy tego chama, alkoholika i bydlaka lub on sam z powodu dręczących go wyrzutów sumienia dokona samodenucjacji, to cóż za smutny los go czeka?
Rozumiem, że dosięgnie go karząca ręka sprawiedliwości, ale czy karą będzie nagana np. ustna, a może towarzyskie wykluczenie czy też przewidywane są kary cielesne?
Pozdrawiam


25 kwietnia 2016, o 15:14
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 13 grudnia 2009, o 12:49
Posty: 71
Post Re: Apel GP Inowrocław
https://www.youtube.com/watch?v=NcyaDyDgZOo :D :D


25 kwietnia 2016, o 15:43
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Apel GP Inowrocław
Poprosiłem Michała Dolnego - admina, po konsultacji wewnątrz Zarządu (bo także zostaliśmy wezwani niejako do tablicy), o przeniesienie części wątku z ogłoszeń do Forum.

Jakkolwiek fakt, o którym wspomina Jarek jest ze wszech miar naganny, musimy go napiętnować i wyciągnąć konsekwencje, to jednak uważam, że forma w jakiej został ten apel wystosowany jest niedopuszczalna. Nie możemy się nawzajem obrażać, musimy się szanować, i nie zmieni mojego zdania nawet to co się wydarzyło.

Zarząd przekazuje sprawę do wyjaśnienia koledze Andrzejowi Greli, odpowiedzialnemu w ramach Zarządu za sprawy dyscypliny. Mam nadzieję, że zadanie ułatwi mu fakt uczestniczenia w tym turnieju.
Dodam tylko, że za zachowanie zawodników w turnieju odpowiada organizator wspólnie z sędzią prowadzącym zawody.

Jako moderator forum nigdy nie cenzurowałem forum, podkreślając wolność wypowiedzi, to jednak apeluję o rozwiązywanie takich spraw bez niepotrzebnych inwektyw.

Pozdrawiam
A


25 kwietnia 2016, o 17:40
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Apel GP Inowrocław
Panie Adamie nie ogarniam Pana Postu , w związku z powyższym proszę o pomoc i objaśnienie.
Jeśli ktoś zauważy że uczestnik turnieju brydża sportowego szczy do umywalki w toalecie to jest to wina
a. organizatora ?
b. sędziego ?

( powyższe nie jest zmyślone , to autentyczne zdarzenia z lat minionych )
pozdrawiam RW


25 kwietnia 2016, o 18:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Apel GP Inowrocław
Mieczysław, nieprecyzyjnie być może się wyraziłem.
Wydarzenie, w świetle przedstawionych faktów, miało miejsce na sali rozgrywek. Na onej sali rozgrywek oprócz graczy przebywali także sędzia i organizatorzy. Zarówno organizator jak i sędzia powinni reagować na niewłaściwe zachowanie się uczestników.
Nie napisałem przecież, że się wymaga zarówno od sędziego jaki i od organizatora, żeby chodzili za graczami do toy-toya.

To tyle celem doprecyzowania.

A


25 kwietnia 2016, o 19:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Apel GP Inowrocław
Panie Adamie
w RP za osobników-18 odpowiadają rodzice , za obywateli +18 odpowiadają Oni Sami , doprawdy nie rozumiem dlaczego za właściciela flaszki ma odpowiadać Jarosław Łakomy ??????????
RW


25 kwietnia 2016, o 19:17
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Apel GP Inowrocław
Cześć!

Jak już Adam wspominał, nadamy sprawie tok oficjalny, ponieważ ktoś zostawiając butelkę na sali gry, mocno nadwyrężył zaufanie OSiR-u do naszej dyscypliny i entuzjazm Jarka do organizowania następnych edycji.

Jednak forma przedstawienia tego faktu przez Jarka jest nieciekawa, chociaż na pewno była pisana "na gorąco" i pod wpływem emocji.

Pozdr
AB


25 kwietnia 2016, o 19:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Apel GP Inowrocław
Mieciu, coś się uczepił tego jednego słowa - sprostowałem, że się nieprecyzyjnie wyraziłem.
Chyba jasno napisałem w kolejnym poście, że nie odpowiada, ale może i powinien reagować (pamiętam jaką awanturę zrobił Jarek Łakomy w zeszłym roku Gralikowi za spożywanie alkoholu w hali).
Całkowita odpowiedzialność za zaistniałą sytuację spada na opróżniacza onej flaszki, nie na sędziego ani organizatora

Więcej się do tej części swojej wypowiedzi nie będę odnosił.

A


25 kwietnia 2016, o 19:41
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL