Teraz jest 29 marca 2024, o 00:57


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 rolujemy końcówkę? 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: rolujemy końcówkę?
Oczywiście ze wygrasz, ale rolujesz 11 lewkę dla której teraz ryzykujesz kontrakt. ;)


14 stycznia 2013, o 17:53
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: rolujemy końcówkę?
Nie palę. Partner też nie.
Pozdrawiam. PK


15 stycznia 2013, o 12:20
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: rolujemy końcówkę?
Przemek,
może rzeczywiście Adam dosyć nieszczęśliwie napomknął o rozmowach przy papierosie, mając zapewne na celu podkreślenie nietypowego/wyszukanego wistu.
Ja, od razu napisałem, że nie podejrzewam Was o takie praktyki - może za mało zdecydowanie :(
W samym poście jak i przy stole mówiłem, że to jedyny wist, po którym mogłem szukać takiej, wydawało mi się, bezpiecznej szansy na szpickę... Próbowałem znaleźć usprawiedliwienie rolki... niestety chyba nikt nie chce tak rozgrywać jak ja.... :(
Pozostaje mi tylko pogratulować.... :D łyknąłem...

_________________
Pozdr.
T.


15 stycznia 2013, o 14:21
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: rolujemy końcówkę?
Ja, od razu napisałem, że nie podejrzewam Was o takie praktyki - może za mało zdecydowanie

może za mało zdecydowanie


5 października 2017, o 10:34
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: rolujemy końcówkę?
Przemol napisał(a):
Ja, od razu napisałem, że nie podejrzewam Was o takie praktyki - może za mało zdecydowanie

może za mało zdecydowanie


Nie wierzę, powiedz że żartujesz!

_________________
Pozdr.
T.


5 października 2017, o 12:18
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: rolujemy końcówkę?
Nie żartuję.
Mam opór przed wistem w singla bez kontroli atutowej i dlatego nie zawistowałem. Pamiętałem sytuację na
turnieju, licytację, wyjaśnienia tej licytacji, rozgrywkę i Twoje pytania po rozdaniu. Dlatego, nie wiem czy słusznie czy nie, ale uznałem założenie postu za lekki podtekst.


5 października 2017, o 12:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: rolujemy końcówkę?
W ostatnim poście (w 2013r.) napisałem jaki był cel wątku. Ciekawy wg mnie problem rozgrywkowy, a chyba o takie rozdania na forum chodzi. Poza tym szukałem alibi dla rolki. Taki sam post założyłem wtedy na FB.pl
Tam znalazłem "potwierdzenie" swojej rozgrywki. Kilka autorytetów zagrałoby tak samo.
Ani tu, ani tam w żaden sposób nie podważałem czystości Waszej gry.
Tu nawet napisałem, że:
Cytuj:
nie przypuszczam żeby ktoś po analizie "na gorąco, przy stole" wpadł na taki sposób pomocy w zrolowaniu...

Rzeczywiście wszystko pamiętasz...

To jest ciekawe.
Adach sugeruje nasłuch z papierosa, ja natychmiast oponuję, a Ty po niemal 5 latach stwierdzasz, że to ja coś sugerowałem, a po przedstawieniu faktów, że oponowałem mało zdecydowanie. :ugeek:

A wystarczyło w bieżącym wątku (2. liga) napisać "przepraszam, pomyliłem osoby" (lub coś podobnego).

_________________
Pozdr.
T.


5 października 2017, o 13:27
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: rolujemy końcówkę?
eltomek napisał(a):
W ostatnim poście (w 2013r.) napisałem jaki był cel wątku. Ciekawy wg mnie problem rozgrywkowy, a chyba o takie rozdania na forum chodzi. Poza tym szukałem alibi dla rolki. Taki sam post założyłem wtedy na FB.pl
Tam znalazłem "potwierdzenie" swojej rozgrywki. Kilka autorytetów zagrałoby tak samo.
Ani tu, ani tam w żaden sposób nie podważałem czystości Waszej gry.

Przemku,
specjalnie dla Ciebie odszukałem wątek na fb. Zachęcam pozostałych do lektury, bo to naprawdę fajny problem rozgrywkowy, przynajmniej na amatorskim poziomie. (Ten amatorski poziom, to o mnie, nie o Tobie).

http://www.forumbridge.pl/showthread.ph ... ie-starcie

_________________
Pozdr.
T.


8 października 2017, o 11:27
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL