Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 eltomek 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: eltomek
Konto nie było zbanowane .Nadal jest możliwość rejestracji i pisania.
Poprzez likwidację mojego wątku zaistniała konieczność usunięcia tekstu odpowiedzi.Jako że pisałem w wątku pn"pytania do zarządu"nie w "hyde parku" gdzie można tworzyć dowolne teksty.Nie otrzymałem odpowiedzi od zarządu więc skasowałem swój wątek i odpowiedź byłego członka związku wiedząc że nie jest on członkiem zarządu.
Bardzo cieszy mnie Twoja troska o wolność wypowiedzi której jestem wielkim orędownikiem.Cieszy mnie również że o tym wiesz.
Pytanie moje nadal pozostało bez odpowiedzi.Dlaczego zmniejszamy o trzy drużyny ligę III?????

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


7 czerwca 2023, o 17:45
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: eltomek
1. Moje konto było zablokowane. Pewnie to jakiś błąd systemowy/informatyczny. Coś „nie pykło”, albo pykło nadmiarowo. Nie podejrzewam o złą wolę Administratora, zwolennika wolności słowa, pluralizmu i demokracji.
2. Dzięki wszystkim tym, którzy stanęli w obronie (nie mnie, nie mam złudzeń) tych wartości.
3. W odpowiedzi na pytania/wątpliwości Michała, wyrwałem się przed szereg… wszak nie do mnie one były skierowane. Starałem się w sposób humorystyczny, co zauważył Mariusz, wyhamować Michała w szukaniu teorii spiskowych. „Just bridge”, albo „ na razie grać”.
Cuszszsz… każdemu zdarza się przeszacować… posypuję głowę popiołem.
4. Poniekąd Michał ma rację, jestem byłym członkiem związku, jeżeli tak traktować członka bez opłaconej bieżącej składki. Co nie znaczy, że jako byłemu (być może przyszłemu) członkowi (jakkolwiek to brzmi) nie leży na sercu wspólne dobro naszej społeczności.

Wierzę, że Michał zadziałał impulsywnie, każdemu się zdarza, ale w gruncie rzeczy wszyscy mamy wspólny cel…

5. Jak zobaczyłem post „eltomek” czym prędzej sprawdziłem czy nie jest przypadkiem w zakładce „Pamiętamy”. Dzięki Mario!

_________________
Pozdr.
T.


7 czerwca 2023, o 21:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: eltomek
Pomimo faktu, że nie raz eltomek powodował u mnie wzrost ciśnienia tętniczego do granic udaru to kasowanie mu konta jest delikatnie rzecz ujmując słabe. Nie raz mnie irytował ale robił to w sposób kulturalny, nigdy mnie (przypuszczam, że nikogo) nie obraził, a że a ma taki styl pisania, jak komuś przeszkadza to niech nie czyta.
Pozdrawiam


8 czerwca 2023, o 12:24
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: eltomek
Widać po ilości i treści postów że eltomek ma dużo obrońców.Na szczęście pisze nadal bo bardzo lubię jego wypowiedzi.
Jeszce raz podkreślam że nie miałem intencji jego zbanowania jedynie usunąłem swój wątek na który nie otrzymałem odpowiedzi od zarządu a w tym kierunku był sformatowany mój wątek.
Ponowiłem go na tym forum i mam nadzieję że otrzymam odpowiedź własnie od osób do których skierowałem zapytania i ofertę.
Pozdrawiam serdecznie zwolenników eltomka oraz jego osobiście jeszce raz przepraszam za niedogodności jakie go spotkały.
Mam nadzieję że może kiedyś też doczekam się takiego grona obrońców jaki ma eltomek.
Obecnie dużo pracuję dla brydża i może kiedyś ktoś to doceni)))

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


8 czerwca 2023, o 12:51
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: eltomek
a może tak coś o brydżu ??

MECZ_

Partner 2pik 55
piki+ młodszy

masz
x
ADW9xx
K109xxx
renons

2pik-pas-????????

jakieś pomysły
??


9 czerwca 2023, o 22:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: eltomek
Dałbym 3 kier, chociaż teraz jest moda na kontrę w takich sekwencjach. Ale trzeba mieć ustalenia.


9 czerwca 2023, o 23:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: eltomek
awiosna napisał(a):
Dałbym 3 kier, chociaż teraz jest moda na kontrę w takich sekwencjach. Ale trzeba mieć ustalenia.

Dalej już będzie łatwo:
2pik- pass- x- pass
xx

PS. Można i o brydżu, ale wypadałoby założyć osobny wątek. Tym bardziej jeżeli chcesz żeby ktoś to czytał. Jest wielu, którzy ze względu na tytuł, tutaj nawet nie zajrzy.

_________________
Pozdr.
T.


10 czerwca 2023, o 07:48
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: eltomek
w zasadzie wszystko niemal forsuje, wybiorę pewnie pas, licząc na otwarcie 6S+5m. Nie wierzę w otworek na drugim karowym tudzież fit (dubla) kier.
Gdzieś widziałem rozwiązanie, że 2nt jest a'la lebenem w tej jednostronnej pozycji - automat 3c i 3d sign off. W tym przypadku to chyba by się sprawdziło.

ad. eltomek - xx w tej pozycji się alertuje.

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


10 czerwca 2023, o 09:46
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: eltomek
Ale tak gracie na co dzień, czy tylko teraz, jak rozdanie podano jako problem?
Ja bym z góry nie wykluczył dubla lub nawet trzech kierów u partnera.


10 czerwca 2023, o 10:12
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: eltomek
awiosna napisał(a):
Ale tak gracie na co dzień, czy tylko teraz, jak rozdanie podano jako problem?

nie napisałem, że tak gram. Napisałem, że spotkałem się z takim rozwiązaniem. Stąd pas bo inaczej nie umiem.

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


10 czerwca 2023, o 10:17
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 137 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL