Teraz jest 28 marca 2024, o 09:05




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Nowy prezes 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Nowy prezes
Panowie delegaci, proszę o kilka słów jakie są wasze reminiscencje i opinie po walnym i wyborach nowego prezesa PZBS-u.
Nie ma na stronach żadnych informacji o głosowaniu, wiem tylko, że 4 głosy były nieważne, S. Latała prawdopodobnie 21 głosów a M. Michałowski 43 - jeżeli dobrze usłyszałem.

Pozdr
A


21 czerwca 2021, o 12:23
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Nowy prezes
Można obejrzeć całe zebranie sprawozdawczo wyborcze na stronie PZBS
youtube
https://www.youtube.com/watch?v=Ou5qs39BVMk
6 godzin relacji.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


21 czerwca 2021, o 13:57
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Nowy prezes
Wiem Michał, bo z tamtej relacji wyłapałem głosowanie.
Pytam o wrażenie delegatów, którzy być może rozmawiali w kuluarach, czy to z prezesem, czy innymi członkami obecnych władz.

A


22 czerwca 2021, o 07:02
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Nowy prezes
Widzę, że delegaci (MŻ, KD, JG, WP) eufemistycznie mówiąc mnie olali, chyba, że dają sobie urzędowy czas 30 dni na odpowiedź, a ja czekam dopiero 20 dni.

Podsumowując miała być komunikacja między władzą i ludem, a jest jak jest.

Zamykam temat nie oczekując już odpowiedzi, dowiem się w innym miejscu.

Pozdrawiam
A


8 lipca 2021, o 09:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Nowy prezes
Ja tylko wyjaśnię, że jako nowicjusz uznałem swoją osobę za ostatnią do wypowiadania się w tej kwestii. Zwłaszcza że forum jest ogólnodostępne.
Zatem jedyny mój komentarz to... nie można narzekać.
Jestem do dyspozycji (poza forum), gdyby kogoś interesowały moje wrażenia.

_________________
Krzysztof Dzierżak


8 lipca 2021, o 10:23
Zobacz profil
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Nowy prezes
Adamie nikt Cię nie olewa.
Podzielam pogląd Krzysztofa, że nie wszystko nadaje się
do publikacji na Forum.
Zatem jeżeli moja opinia Cię interesuje (lub kogoś innego) to znasz
mój numer telefonu lub możemy ewentualnie porozmawiać drogą mailową.
Pozdrawiam


8 lipca 2021, o 20:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Nowy prezes
w_adam napisał(a):
Widzę, że delegaci (MŻ, KD, JG, WP) eufemistycznie mówiąc mnie olali, chyba, że dają sobie urzędowy czas 30 dni na odpowiedź, a ja czekam dopiero 20 dni.

Podsumowując miała być komunikacja między władzą i ludem, a jest jak jest.
Pozdrawiam
A


A dawno, dawno temu...
viewtopic.php?f=1&t=651

Adamie, nie wiesz kto był wtedy delegatem? :roll:

A wcześniejsze walne? Bywało też tak.
w_adam napisał(a):
Cały zjazd można prześledzić w necie - był transmitowany on-line, jako ciekawostkę warto obejrzeć prezentację K. Jassema na temat pary B-Ż i zarzutów.

P.S. Jak głosowałem?? Skreślałem na karcie odpowiednie kwadraciki i wrzucałem kartę do urny.

Pozdr
A

OK. Wycięte, tendencyjnie ale...

Ciekawostka, jak to ciekawostka - ciekawa. Tym bardziej w kontekście następnych miesięcy.

_________________
Pozdr.
T.


8 lipca 2021, o 21:05
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Nowy prezes
elTosia, chyba ci odpowiedziałem od razu, czy czekałeś kilka tygodni i musiałeś się dopominać?
Wskazałem też, co ciekawego warto zobaczyć.
Odnośnie głosowania, z uwagi na to, że głosowałem na kandydata, który przegrał, musiałem ci odpowiedzieć nie wprost - w końcu mieliśmy z nowym prezesem współpracować przez kilka lat.

Sytuacja jest o tyle inna teraz niż poprzednio, że w poprzednich wyborach pretendent objeżdżał wszystkie okręgi, prezentując swoją osobę. Bardzo dużo też umieszczał informacji i prezentacji w internecie, mieliśmy więc możliwość zapoznania się z nim. Aktualny prezes poza ogólnikową informacją o sobie, nie przekazał niczego więcej.

A


9 lipca 2021, o 07:17
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Nowy prezes
Tomek jeszcze jedna uwaga.
Twój wpis jest mocno zmanipulowany - nieładnie.
Po pierwsze odpowiedział ci od razu prezes Adam Błachnio - cytat poniżej
Po drugie odpowiedziałem ci ja - cytat poniżej
Po trzecie wyciąłeś z mojej dosyć długiej odpowiedzi króciutki wycinek, stawiający mnie w takim świetle jakbym ci nie odpowiedział. Jak cytujesz, proszę cytuj całość, lub przynajmniej taką część, która oddaje sens wypowiedzi.

Poniżej twój post i odpowiedzi na niego (Adama i moja):

Post Nowe władze PZBS
Panowie Delegaci,
byliście, widzieliście, głosowaliście (jak?)???
Może, na chłodno garść osobistych spostrzeżeń, nadziei lub obaw...
Podzielicie się z ludem?

_________________
Pozdr.
T.


odpowiedź Adama:

Re: Nowe władze PZBS
Cześć!

Byliśmy, głosowaliśmy, wybraliśmy.

Jak wiecie kandydat na prezesa był jeden. Nowy Prezes został wybrany znaczną większością głosów (około 73%). Osoby zgłoszone do Zarządu przez Prezesa otrzymały duże poparcie. Komisja Rewizyjna została oddana w ręce opozycji (Przewodniczący, pozostali też raczej będą patrzeć na ręce nowej władzy).

Jestem pozytywnie zaskoczony zjazdem, odbył się sprawnie, kulturalnie i zdroworozsądkowo.

Życzę nowemu Prezesowi i Zarządowi wiele sukcesów oraz wytrwałości w realizacji postulatów z kampanii wyborczej.

Pozdrawiam
Adam Błachnio


i moja

Post Re: Nowe władze PZBS
Oczywiście zgadzam się w pełnej rozciągłości z panem prezesem :)
Moje pierwsze patrzenie na nowe władze było co prawda odrobinę krytyczne, ale zmieniło się trochę na plus, poza tym trzeba dać szansę.
Widać, że nowa siła była bardzo ale to bardzo dobrze i mocno zorganizowana. Kandydaci prezesa (10) do Zarządu dostali kopę głosów więcej niż pozostali (nie weszli: Latała, Walczak, Wierszycki, oprócz osób zgłoszonych przez nowego prezesa weszli Gołębiowski i Łazikiewicz). Od początku prowadzenie obrad przejął człowiek zgłoszony przez nowego prezesa (Michał Zimniewicz), ale trzeba mu oddać, że robił to sprawnie i obiektywnie (nic prowadzącemu obrady nie można zarzucić).

Poza tym po pierwsze, prezes chce zostać etatowym pracownikiem PZBSu (+ dyrektorem biura), skoro ma władzę, a będzie miał jeszcze pieniądze za to, to być może będzie bardziej zaangażowany w to co będzie robił.
Po drugie - w nowym Zarządzie jest kilka obiecujących postaci, które myślę, że mogą coś pozytywnego zrobić (swoja pracą albo kontaktami i możliwościami).

Jeżeli będą robić to co mówią i z takim zaangażowaniem może być OK, a nawet bardziej niż OK. Nie podobała mi się trochę krytyka starego prezesa, ale oddano mu także hołd przyznając tytuł prezesa honorowego.

Cały zjazd można prześledzić w necie - był transmitowany on-line, jako ciekawostkę warto obejrzeć prezentację K. Jassema na temat pary B-Ż i zarzutów.

P.S. Jak głosowałem?? Skreślałem na karcie odpowiednie kwadraciki i wrzucałem kartę do urny.

Pozdr
A


9 lipca 2021, o 08:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Nowy prezes
1. Przecież napisałem, że wycięte tendencyjnie.
Tak, Adach obszernie odpowiedział, choć nie przyznał jak głosował, Ty rozszerzyłeś odpowiedź i dopisałeś PS.
Chodziło mi o to, że jako delegat środowiska nie chciałeś powiedzieć, jak w imieniu tego środowiska głosowałeś, a teraz drzesz szaty, że delegaci nie chcą rozgłaszać kuluarowych plotek.
[Nie, nie było istotą czy "wygrałeś" głosowanie - więc nie byłby to powód do wstydu. Być może wg wielu powodem do wstydu mogła być sama decyzja na kogo oddaliście głos, jak mniemam (może się mylę), nieuzgodniona na walnym]

2. A jak z linkiem?
viewtopic.php?f=1&t=651

_________________
Pozdr.
T.


9 lipca 2021, o 08:47
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL