Teraz jest 28 marca 2024, o 09:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 TURNIEJE TEAMÓW 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post TURNIEJE TEAMÓW
Witam
Miło mi jest poinformować, że nasza inicjatywa pod tytułem TURNIEJ MIAST, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Frekwencja nas mile zaskoczyła, a od wielu uczestników wiem, że i formuła zawodów bardzo im się podobała. Dodatkowo graliśmy w szczytnym celu, gdyż cały zysk z zawodów oraz dodatkowo to, co zawodnicy wrzucili do puszki, w sumie 703 zł, zostało przekazane dla Fundacji Forani, która wspiera ludzi poszkodowanych w wypadkach. Chcę podziękować za gościnność gospodarzom, w szczególności Markowi Nicewiczowi oraz Mirkowi Jackiewiczowi, a także partnerkom naszych kolegów, Mirka Derwojeda oraz Krzysia Bonowicza, za pyszne wypieki :) Wielkie podziękowania dla Magdy Rychlickiej za to, że team z Torunia mógł uczcić swoje zwycięstwo jej zacnym domowym napojem :) ;) Jest nadzieja, na kolejne imprezy tego typu. Padła wstępna deklaracja od Pana Prezesa Wiesia Paczkowskiego, że pomoże on zorganizować kolejną edycję turnieju w Bydgoszczy. Może warto byłoby włączyć turnieje teamów do rywalizacji GP, bo wiele słychać takich głosów spośród zawodników, że mają już przesyt gry na maksy. Piszcie, co o tym sądzicie, każde uwagi są dla nas cenne. Pozdrawiam


20 lutego 2017, o 11:35
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: TURNIEJE TEAMÓW
Umknęło mi szczególne podziękowanie dla Wiesia Paczkowskiego za ufundowanie przepięknych pamiątek dla zwycięzców.
Dzięki Panie Prezesie :)

Justyna


20 lutego 2017, o 12:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL