Teraz jest 28 marca 2024, o 12:12




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Apel GP Inowrocław 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Re: Apel GP Inowrocław
Witam.

Być może przesadziłem z inwektywami. Na pewno nie należy wypowiadać się w ten sposób o drugim człowieku, ale zrobiłem to po długim namyśle i z pełną premedytacja, po to, żeby świadkowie nie mieli wątpliwości co do ujawnienia winowajcy. Niestety pewnie te słowa do ich sumień nie docierają. Może były za ostre,może dlatego, że z nim piły?

Barete nie wiem, dlaczego do mnie kierujesz, swoje dopytanie nie ja ewentualnie będę go sądził, ale kary cielesne w Polsce są chyba zabronione.

Adam chciałbym Ci tylko przypomnieć kto był organizatorem tego turnieju na czele, których stoją: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu- pani dyrektor, Kujawsko – Pomorski Związek Brydża Sportowego- prezes, Miejski Związek Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Inowrocławiu-przedstawiciel stowarzyszenia i Stowarzyszenie Miłośników Brydża Sportowego,,BEZ ATU" -przedstawiciel Jarosław Łakomy.

Jeszcze jedno wszystkim tym, którzy deklarują, chęć pomocy w tej sprawie bardzo dziękuję, ale pamiętajcie, że to nie mi pomagacie a, pomagacie, sobie, czyli społeczeństwu brydżowemu.

Jarek Łakomy


26 kwietnia 2016, o 20:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 marca 2010, o 18:17
Posty: 53
Post Re: Apel GP Inowrocław
Z sali wychodziłem jako jeden z ostatnich .W trakcie turnieju na sali wódy nie pili ( na zewnątrz i owszem). Tajemnicza butelka pojawiła się po turnieju . Masz Jarek wroga w gronie brydżystów lub w OSIRZE bo zrobiono to celowo.Może Igor będzie mógł więcej powiedzieć bo na ostatnią rundę 5 min się spóźnił do mojego stołu a partner zeznał , że się raczy.Forma "apelu" nie jest zachwycająca ale rozumiem Jarka .Sporo pracy a potem wstyd przed szefową to nie jest miłe .Widziałem przy wejściu ochronę obiektu i cciałbym się dowiedzieć co oni robili widząc obok libację na świerzym powietrzu.Może monitoring jest?


29 kwietnia 2016, o 19:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Apel GP Inowrocław
Wpis Jarka rzuca nowe światło na całe wydarzenie. Wygląda na to, że z jednej strony ktoś "spożywał" na zewnątrz (kwestią otwartą pozostaje, czy to "na zewnątrz" jest terenem ośrodka i spożywanie jest dozwolone), z drugiej strony ktoś po prostu zrobił celowe świństwo, nie tylko Jarkowi, ale całej naszej społeczności, podrzucając po turnieju pustą flaszkę na teren ośrodka.

A


1 maja 2016, o 10:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Apel GP Inowrocław
Chyba was pogło Panowie,
żeby szukać teorii sPiSkowej w spożywaniu i ... bezrefleksyjnym/bezmyślnym porzuceniu dowodów zbrodni :shock:

_________________
Pozdr.
T.


1 maja 2016, o 13:49
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Apel GP Inowrocław
Brawo, Eltomek.


1 maja 2016, o 19:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Re: Apel GP Inowrocław
Butelka została podrzucona w czasie gdy na kilku stolikach grano jeszcze ostatnie rozdania. Nie chcąc psuć atmosfery, a przede wszystkim dlatego, że mogłem powiedzieć o kilka słów za dużo, które mógłbym, żałować nic nie powiedziałem, o tym zdarzeniu przed wręczeniem nagród. Dopiero na sam koniec, ale było, nas na sali bardzo mało Bogusz wspomniał, o głupku, który to zrobił.

W zmianie terminu GP było napisane ,,Kto od 10 do 15 godziny nie może, wytrzymać bez alkoholu, niech zostanie w domu lub gdziekolwiek indziej tylko niech go nie będzie na tym turnieju." Dlatego każdy uczestnik, który wypił, choćby piwo w czasie trwania turnieju był, nieproszonym gościem, czyli....... Niech każdy powie, sobie sam jak należy, taki osoby nazywać. Z pewnością kłania się tu wychowanie i kultura osobista.

Jarek Łakomy


2 maja 2016, o 09:20
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Apel GP Inowrocław
jareklak napisał(a):
Butelka została podrzucona w czasie gdy na kilku stolikach grano jeszcze ostatnie rozdania. Nie chcąc psuć atmosfery, a przede wszystkim dlatego, że mogłem powiedzieć o kilka słów za dużo, które mógłbym, żałować nic nie powiedziałem, o tym zdarzeniu przed wręczeniem nagród. Dopiero na sam koniec, ale było, nas na sali bardzo mało Bogusz wspomniał, o głupku, który to zrobił.

Jarek Łakomy

Wpis Jarka rzuca nowe światło na całe wydarzenie. Wygląda na to, że z jednej strony ktoś "spożywał" [...], z drugiej strony ktoś po prostu zrobił celowe świństwo (zaniechanie) :shock: całej naszej społeczności, nie reagując/pozostawiając pustą flaszkę. :x

_________________
Pozdr.
T.


2 maja 2016, o 11:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Apel GP Inowrocław
Czytam to i nie wierze w to co czytam .
Chcecie powiedzieć ,że ktoś zdrów na ciele i umyśle wniósł na salę flaszkę
tylko po to by zaszkodzić J. Łakomemu ???

niewiarygodne , a jeśli to prawda to gość powinien dostać dożywocie
m


4 maja 2016, o 18:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Apel GP Inowrocław
jareklak napisał(a):
[...]
Apeluję również a przede wszystkim dlatego, że w najbliższym czasie dostane oficjalne pismo od kierownictwa OSiR-u
o tym, że więcej już nie dostaniemy sali [...]
Jarek Łakomy

Że nieśmiało zapytam:
są już jakieś oficjalne reperkusje? :(

_________________
Pozdr.
T.


6 maja 2016, o 08:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 listopada 2012, o 10:05
Posty: 6
Post Re: Apel GP Inowrocław
Przeprowadziłem rozmowy wyjaśniające z organizatorem turnieju kol.Jarkiem,z sędzią zawodów kol. Zdzisławem,z niektórymi uczestnikami turnieju kol.Jarek,kol.Igor,kol.Leszek wszyscy zgodnie stwierdzili,że w trakcie turnieju nie zauważyli spożywania alkoholu na terenie obiektu.Sam również byłem uczestnikiem tego turnieju i odniosłem identyczne wrażenie.Żaden z rozmówców nie zauważył kto i kiedy wniósł na salę rozgrywek nieszczęsną butelkę.W związku z brakiem sprawcy związek nie wyciągnie żadnych sankcji dyscyplinarnych ,ale w przyszłości będziemy piętnować naganne zachowania z całą surowością. Andrzej Grela.


12 maja 2016, o 19:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL