Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 15:46




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Kilka uwag do posługiwania się Forum 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Kilka uwag do posługiwania się Forum
Myślę, że większość użytkowników nie zakłada poprawnie nowego postu. Na stronie głównej po lewej stronie poniżej Menu głównego mamy Zobacz Także, gdzie pierwszą pozycją jest Forum.
Wchodzimy do Forum i wybieramy odpowiadający nam dział spośród czterech możliwych: Ogłoszenia (Zarządu), Ogłoszenia, Dział Eksperta, Hyde Park (chyba do tego działu powinny trafić ostatnie wątki, a nie do działu eksperta). Po wybraniu odpowiedniego działu wybieramy NapiszTemat i w ten sposób tworzymy nowy wątek.

Po prawej stronie w górnej części strony pojawia się lista pięciu ostatnio poruszanych wątków, w celu łatwiejszego dotarcia do ostatnio poruszanych tematów i szybkiej odpowiedzi na nie. W momencie pojawienia się nowego wątku lub odpowiedzi na jakikolwiek już istniejący wątek, wędruje on na szczyt ww. listy, spychając pozostałe poniżej.

Nie zdarzyło się jeszcze na tym forum usunięcie jakiegokolwiek postu (przynajmniej przeze mnie) i mam nadzieję, że tak już pozostanie.

Pozbierałem wszystkie nowe wątki Andrzeja Wiosny i połączyłem je w jeden temat. Myślę, że teraz będzie się go łatwiej czytało.

Nie będę na razie przerzucał pozostałych postów - niech forum wygląda tak jak je stworzyli użytkownicy (jeżeli jednak większość będzie chciała zmian to poprawię).

POzdr

Adam Wujków


9 lutego 2009, o 22:27
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL