Teraz jest 28 marca 2024, o 13:46




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Maciej Jakubowski Fair Play 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 13 grudnia 2009, o 12:49
Posty: 71
Post Maciej Jakubowski Fair Play
Świecie, 30. IX. 2012. Turniej par. Gramy na Macieja Jakubowskiego, który rozgrywa kontrakt 2P. Mamy lekkie opóźnienie, bo spóźniliśmy się do stołu, więc gra toczy się szybciej niż zwykle. Po rozdaniu liczymy lewy i wychodzi nam, że osiem, czyli swoje, na co zgadzają się wszyscy przy stole. I już mój partner ma wpisywać wynik do pierniczka, kiedy Maciej mówi: - "Przepraszam, zaszła pomyłka, wziąłem tylko 7 lew. Bez jednej." Znów liczymy i okazuje się, że rzeczywiście: nie -110, ale +100 dla nas. Bardzo ładne zachowanie Macieja, który sam sobie zmienia zapis na niekorzystny, ale uczciwy. To się nazywa FAIR PLAY. I to jest coś. Szacunek, Maćku.

A skoro już jesteśmy w temacie, to mam takiego pomysła. Myślę, że warto by na naszej stronie zrobić Galerię Graczy Fair Play. Zdjęcie i opis zdarzenia w którym brali udział. Może przy nazwisku w Cezarze maleńki dopisek: Nagroda Fair Play na rok 2012, lub coś podobnego. Byłaby to miła odmiana wśród narzekań i malkontenctwa jakiego pełno wśród postów na naszej stronie. Wiem, że jakiś czas temu oficjalną nagrodę Związku KP za sportowe zachowanie i postawę fair play dostał Julian Jurski. To mielibyśmy już dwóch pierwszych, otwierających naszą Galerię.

Robert Kamiński, Toruń


1 października 2012, o 07:38
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 października 2010, o 19:15
Posty: 87
Post Re: Maciej Jakubowski Fair Play
Oj, właśnie wchodziłem na forum, żeby w temacie o turnieju dopisać post o zachowaniu Pana Macieja. Przyznaję się bez bicia, że na turnieju miałem zapisane (mam wciąż), ale zapomniałem ogłosić na sali, że taka postawa się chwali i chciałem choć częściowo zrekompensować swój błąd pisząc na forum. Tymczasem taki wątek już powstał. :(

_________________
Międzynarodowe Prawo Brydżowe 2007


1 października 2012, o 19:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL