Teraz jest 29 marca 2024, o 07:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Mam pomysła 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Mam pomysła
Mam wrażenie, że dobiega końca kadencja Zarządu K-P ZBS.
Za tej kadencji nastąpiły spore zmiany. Nie czas i miejsce do ich oceny, choć subiektywnie uważam, że nie sposób nie dostrzec postępu. Oczywiście najlepszą weryfikacją będą wybory. Jednym z przykładów rozwoju jest to forum. Różnie oceniane, ale chyba z korzyścią dla wszystkich, przetrwało.

Mam propozycję wykorzystania tego forum do "kampanii wyborczej".
Proponuję, by osoby, które przymierzają się do fotela Prezesa, oficjalnie to ogłosiły. Miłym dodatkiem byłby też króciutki plan pracy, wizja pracy Zarządu, stawiane sobie cele i sposób ich realizacji (może z osobami to realizującymi).

Pozdr.
T.

PS. Uważam, że wątki z takimi deklaracjami powinny mieć zablokowaną możliwość komentarzy.

_________________
Pozdr.
T.


24 marca 2012, o 23:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: Mam pomysła
W istocie rzeczy pomysł mi sie podoba, tak po amerykańsku by się działo. Może też doczekalibyśmy się programu wyborczego w którym wszyscy znaleźliby coś dla siebie. Dla przykładu wyjątki z programu wyborczego jednego z potencjalnych prezydentów USA:
1. Murzyni do roboty
2. Zakaz seksu do zabawy, dozwolony tylko ten prokreacyjny
3. Zakaz prywatności obywatelskiej (ACTA do potęgi n)
4.Rozwiązać NATO
5. Zbombardować ONZ
6 Napaść na Iran
7. Obalić Fidela Castro
8. Islam i Polska głównym zagrożeniem świata - zróbmy z tym porządek

Były jeszcze lepsze "kwiatki" ale wyleciały mi z głowy....

Teraz potencjalni kandydaci przerabiają wzorzec programowy na swój użytek w myśl zasady hulaj pióro, piekła nie ma i będzie świetny ubaw :)
I wybory koniecznie przed kongresem Łuczniczka, dajmy przykład leśnym dziadkom, że przed ważnym wydarzeniem można próbować zmienić prezia :)

_________________
Tomasz Nadolski


25 marca 2012, o 14:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mam pomysła
Obelisk napisał(a):
(...)Może też doczekalibyśmy się programu wyborczego w którym wszyscy znaleźliby coś dla siebie.(...) hulaj pióro, piekła nie ma i będzie świetny ubaw :)
Pewnie, że każdą inicjatywę można wypaczyć, a ideę wyśmiać i zmarginalizować.

Ja natomiast, w przeciwieństwie do Ciebie, wybierając się na Walne Zebranie Delegatów, chciałbym wiedzieć, jakich kandydatur mogę się spodziewać (ich współpracowników) i nie podejmować emocjonalnej decyzji "pod wpływem ... chwili".
Można też słuchać podszeptów na turniejach: "przyjdź na zebranie, trzeba głosować na Pawła, bo Gaweł mobilizuje swe siły i składa silną maszynkę do głosowania". Pewnie, że można, ale ja wyjmuję zielone...

Może sobie to wszystko bezpodstawnie wyidealizowałem i za dużo oczekuję :(

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


26 marca 2012, o 07:48
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: Mam pomysła
Oj chyba padłeś od broni, którą drzewiej pewna babcinka używała :)
Nie jestem wrogiem pomysłu, wręcz przeciwnie, nie zamykałbym wątków, chętnie zadałbym kilka pytań.
Czy naprawdę ani krzta entuzjazmu nie przebiła się przez mój żartobliwy w sumie ton? Przynajmniej taki miał być

_________________
Tomasz Nadolski


26 marca 2012, o 08:18
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mam pomysła
Próbę żartobliwego podejścia do sprawy, owszem wyczułem. W Satyrze trudno jednak dopatrzeć się entuzjazmu...

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


26 marca 2012, o 08:40
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Re: Mam pomysła
Witam
Podobnie jak Tomek myślę, że byłoby karygodne aby nie wykorzystać FORUM jako narzędzia do dyskusji
nad sprawozdaniem z pracy i działalności obecnego Zarządu oraz nad planem pracy dla nowego Zarządu (na następne 4lata).
Każdy z nas na pewno zauważył, że na FORUM były poruszane ( kilkustronicowe i zacięte !!) dyskusje na mniej ważne problemy i wątki :)
W skrócie harmonogram prac związanych z Zebraniem Sprawozdawczo-Wyborczym Zarząd przyjął na
posiedzeniu w dniu 25stycznia ustalając:
1) Do końca marca koledzy z Zarządu przygotują sprawozdania z prac i z zadań przyjętych ( odpowiedzialnych) w ramach Zarządu
2)Sprawozdanie z pracy Zarządu za czteroletnią kadencję Zarząd przyjmie i opublikuje
w pierwszej połowie maja
3)Wstępny termin Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego został ustalony na połowę czerwca
3) Porządek obrad, regulaminy prac poszczególnych komisji (Walnego) i dokładny termin zebrania zostanie podany wraz z
sprawozdaniem Zarządu (zgodnie z naszym Statutem 30dni przed Walnym)
4)Zarząd ustalił,że w Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym weźmie udział jeden delegat na czterech członków zrzeszonych
w strukturach członka zwyczajnego
W sprawozdaniu Zarządu znajdą się problemy i zagadnienia które udało się zrealizować i rozwiązać oraz to czego nam się nie UDAŁO. Myślę, że będzie to początek do szerokiej dyskusji nad wypracowaniem programu i zaznaczeniu zagadnień nad którymi musi się skupić nowy Zarząd (w następnej kadencji).
Dlatego sugeruję poczekać do sprawozdania Zarządu i serdecznie zapraszam dodyskusji nad nim i nowym programem
Pozdrawiam
Wiesław Paczkowski

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


28 marca 2012, o 08:23
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL