Teraz jest 29 marca 2024, o 03:24




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Liga popularna. 
Autor Wiadomość
Post Liga popularna.
Witam
Jako że na forum można wyczytać jak to teraz (czytać za nowego zarządu) ma być lepiej - parę uwag odnośnie organizacji rozgrywek ligowych, a konkretnie Ligi popularnej.
1. Na nowej stronie jest link zatytuowany "Drużyny Ligi Popularnej".Domyślam się, że miały tam być składy drużyn. Za nami już pierwsza runda - 9 kolejek, a link nadal prowadzi w kosmos...
2. Rozumiem, że ranga tych rozgrywek jest ...co najmniej nienajwyższa, ale nie wprowadzajmy w życie hasła "jaka liga, taka organizacja". Co prawda już w poprzednich latach wyniki meczy pojawiały bardzo rzadko, nie wspominając już o tym, że z reguły kończyły sie na składzie połfinałow (ich rezultatu, składu i wyniki finału oraz końcowej kolejności próżno było szukać), ale przecież miało byc lepiej - umieśćmy chociaż jakieś uaktualnienia co kilka kolejek.
3. W lidze gra 9 drużyn. 18 kolejek - mecz i rewanż. Wydawałoby się, że z ustawieniem terminarza na zasadzie mecz u siebie, to rewanż na wyjeździe (szczególnie, że są drużyny z Szubina i Sicienka) poradzi sobie nawet gimnazjalista. Jak widać za trudne...

Może więc ... róbmy cos porządnie albo wcale ...

4. Na koniec wniosek o dodanie do regulaminu przyszłych rozgrywek (jeśli będą) punktu regulującego czas oczekiwania od godziny rozpoczęcia meczu na przybycie wszystkich zawodników drużyny przeciwnej - np 15 minut. Nie moze byc tak, że jedna z par drużyny Brda Tourist notorycznie spóźnia się na swoje mecze przynajmniej 30 minut. I tłumaczy, że ktos tam pracuje do 17. Ja też żeby zdążyć z Fordonu na 17 na mecz w Lotniku, muszę się godzine zwolnić z pracy (i tę godzine odrobić poźniej), i po co? - Po to żeby czekać na przeciwników. Podkreślam, że nie chodzi tu o sporadyczne i losowe przypadki - w przypadku tej pary jest nagminne (to samo było w poprzednich 2 sezonach) i chyba uznawane przez nich za naturalne. A przecież chyba nie jest problemem umówić się kilka dni wcześniej na poźniejszą godzinę lub wystawić na pierwsza połowę inną parę (ostatnio ta spóźniona para grała tylko pierwsza połowę). Dlatego proponuję usankcjonować to jakoś w regulaminie - może to nauczy pewne osoby szacunku dla innych...

To tyle uwag jeszcze w starym roku, oby w nowym nie było juz takiej potrzeby :)

Pozdrawiam
Maciej Wawrzyniak


31 grudnia 2008, o 11:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Liga popularna.
Witaj Maćku.
Masz rację,że link ten był nieuaktualniany.Przepraszam za to wszystkich których interesuje skład drużyn Ligi popularnej.
Bardzo bym chciał z wszystkim nadążyć ale doba ma tylko 24 godziny.
Mam nadzieje ,że znajdzie się ktoś z minimalną choć wiedzą o administrowaniu strony kto pomoże w jej prowadzeniu.
Strona jak widzisz jest rozbudowana.Starałem się umieścić na niej jak największą ilość informacji,żeby była atrakcyjna dla wszystkich.
teraz trzeba poświecić dla niej parę minut aby w każdym z tematów ktoś ją uaktualniał.
Może Ty byś się zajął uaktualnianiem wyników ligi popularnej.
Stosowne uprawnienia mogę udzielić po rozmowie z Zarządem w tym temacie.
pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego 2009 roku i oby znależli się chętni do pomocy.Przecież to strona wszystkich Brydżystów.
To wcale nie jest takie trudne.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


31 grudnia 2008, o 17:05
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: Liga popularna.
Przy okazji - czy zostanie podliczony sezon 2007/2008 ? Bo chyba ten temat zalega a nic w tej sprawie nie słychać...
pozdrawiam,

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


1 stycznia 2009, o 14:35
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: Liga popularna.
c.d.
O opóźnieniu w przybyciu na mecz staram się każdorazowo uprzedzić każdą drużynę z kilkudniowym lub conajmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Powiadomiłem o tym także kapitana Waszej drużyny na co wyraził zgodę i nie miał zastrzeżeń. Nastąpiło to w dniu meczu, ponieważ odbywał się on 5.01.09r. w 1 poniedz. po Nowym Roku a ja w niedzielę wróciłem z Irlandii. po dłuższej nieobecności. To tyle gwoli wyjaśnienia.
Chciałbym jednakże skorzystać z okazji i podziękować tą drogą wszystkim koleżankom i kolegom w naszej lidze za dotychczasową wyrozumiałość i akceptację naszych dotychczasowych (i na razie niestety z konieczności przyszłych) opóźnień.
Jednocześnie zapewnić, że nie wynikają one z niczyjej złej woli, czy braku szacunku, stąd też regulaminowe karanie uważam za niecelowe. Uniemożliwiłoby one niektórym moim a może i nie tylko, uczestnictwo w nasze pięknej grze, myślę także, że punkty najlepiej zdobywa się na boisku, w miłej wspólnej atmosferze czego wszystkim koleżankom i kolegom brydżystom życzę w 2009 Nowym Roku.
Pozdrawiam kapitan Marek Grużewski.


13 stycznia 2009, o 15:32
Post Re: Liga popularna.
Witaj Maćku.
Pozdrowienia od BP "Brda-Tourist". Chciałbym ustosunkować się do poruszonego nprzez Ciebie zarzutu dot. naszych spóźnień. Mała korekta nie przekraczają 30 min. tylko zdarzają się maximum do 30 min. a zazwyczaj ca 15 min. Jak sam zauważyłeś są one "nagminne" czyli wszyscy o tym wiedzą i podchodzą ze zrozumieniem (wyrazy szacunku dla koleżanek i kolegów z ligi). Faktycznie w obu naszych parach są zawodnicy, którzy pracują do godz. 17.00 i w zależności od odległości do miejsca rozgrywek zależy opóźnienie. W związku z powyższym niezależnie, którą z dwóch par bym wystawił nie wpłynęłoby to na czas spotkania. Ja również każdorazowo zwalniam się na mecze bo pracuję do godz. 18.00 ale
sytuacja jest łatwiejsza bo sam sobie jestem szefem. Niestety moja partnerka i koledzy pracują w branżach gdzie takie stałe zwolnienia nie są możliwe i tak muszą się zwolnić w przypadkach meczy wyjazdowych (na szczęście obecnie tylko 2 razy w roku). cdd.


13 stycznia 2009, o 17:54
Post Re: Liga popularna.
Witam
I za nami kolejny mecz z Brda-Tourist. I ponownie umówiony na 17:00 - żadnych wzmianek ze strony przeciwnika o innej godzinie rozpoczęcia. I w dniu meczu, jakieś 3 godziny przed 17, telefon od jednego z zawodników (nie od kapitana) z informacją o spóźnieniu około 15 minut. Wyszło 20 minut. Na pewno coś nagłego wypadło...
Gratuluję dobrego samopoczucia...

Maciej Wawrzyniak


22 marca 2009, o 10:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL