Teraz jest 29 marca 2024, o 00:00




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Do Galla Anonima 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Do Galla Anonima
Szanowni Państwo,
ukrywający się pod nick'ami "inny" i "smrodzikpozostał". Zaznaczam, aby nikogo innego nie urazić, iż post ten kierowany jest jedynie do Was. Piszę go tylko dlatego, że obaj (obie bądź obydwoje) zwróciliście się bezpośrednio do mnie zachowując jednocześnie bezpieczną i wygodną anonimowość. Otóż, forum jest takim narzędziem, na którym mogą wypowiadać się liczne osoby, których zdania na różne tematy, z założenia, są wysoce rozbieżne (dodatkowo, proponuję sprawdzić lub przypomnieć sobie co rozumie się pod pojęciem "HYDE PARK"). Użytkownik "inny" napisał: "Myślę, choć myślenie nie jest moja najsilniejsza stroną..." (pisownia oryginalna); dalszej części postu nie przytaczam, gdyż chyba wiadomo, o który chodzi. Szanowna(y) Pani(e), z treści tegoż postu wynika, iż rzeczywiście troszeczkę się znamy. Muszę przyznać, iż wprawia mnie to w pewien dyskomfort, gdyż znakomita większość ludzi, z którymi utrzymuję kontakty, ma odwagę, aby swoje poglądy wygłaszać nie w sposób "incognito". Co do Twoich podejrzeń, to rzeczywiście nie zasługują, w moim mniemaniu, na szacunek bądź uznanie osoby, które nie umieją myśleć, a również takie, którym brak odwagi cywilnej, by krytyczne uwagi bądź nawet, jak to ujął smrodzikpozostał "chamskie zaczepki", pod adresem innych, formułować w formie anonimów. Mam głęboką nadzieję, że poza adresatami niniejszego postu, w regionie, naprawdę tylko nieliczne osoby spełniają powyższe kryteria. Reasumując, szanowni Państwo, jeżeli macie pod moim adresem jakieś uwagi, to wygłaszajcie je nie pod pseudonimami tylko wprost.
PS. Myślę, że nie jest konieczne abym podpisywał się imieniem i nazwiskiem, gdyż wnioskuję, iż moja tożsamość jest dla Was znana. Na wszelki wypadek i w zgodzie z panującą ostatnio modą, podam inicjały, których ewentualne rozszyfrowanie, jak ufam, nie przekroczy nawet Waszych możliwości - ML.
Wybaczcie, ale Was, akurat nie pozdrawiam.


24 grudnia 2008, o 09:34
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL