Teraz jest 29 marca 2024, o 08:02




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Ligowe zakręcenie 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Ligowe zakręcenie
Chyba nie było w historii K-PZBS takiego przedligowego zamieszania jak w tym roku.

Nowi sponsorzy, nowe drużyny, - coś drgnęło w dobrą stronę :D ; mniej lub bardziej zaskakujące, czy wręcz kontrowersyjne transfery - jedna z czołowych drużyn okręgu zdekompletowana na godzinę przed startem. No cuszszszsz - kasa rządzi. Co tam ambicje, wieloletnie przyjaźnie... :( Ale nie o tym chciałem.

Nie wiem, jakim cudem - prawdopodobnie dzięki pozycji naszego okręgu, jego działaczy z Prezesem na czele, w strukturach PZBS-u. Jakimś mniej lub bardziej szczęśliwym zbiegiem okoliczności, naszemu okręgowi przyznano drugoligowy wakat. Miejsce to zostało zaproponowane mojej drużynie (zajęliśmy 3. miejsce w zeszłorocznych rozgrywkach III ligi). Na pierwszy "rzut ucha" - yes, yes, yes. Po chwili opamiętanie. OK. kasa jest, ambicje sportowe są... ale to nie wszystko.

NIE MAMY KIM GRAĆ. Naszego najlepszego zawodnika wcześniej oddaliśmy "bardziej potrzebującym". Bez uzupełnienia składu nie mamy szans na zaistnienie. Poszukiwania, gorące linie telefoniczne. KTO odda swoich zawodników 5 minut przed pierwszym gwizdkiem? Szanse bliskie zeru. Jednak znalazł się ktoś.

Tym Kimś jest MICHAŁ DOLNY! Odstawił na bok osobiste animozje. Dał szanse zaistnienia w wyższej klasie rozgrywkowej dwóm swoim zawodnikom, tym samy dał szansę także nam.

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI, MICHAŁ.
Bez Twojej zgody nie byłoby tego transferu (ani ZAWODNICY, ani my byśmy tego nie zrobili)
Bez Twojej dobrej woli, nie byłoby kolejnej drużyny z naszego okręgu w 2. lidze.

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


6 października 2011, o 21:48
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Ligowe zakręcenie
Widzę ,że jesteś tak samo niekumaty w nowych przepisach jak i ja do wczoraj
zainteresowanych zapraszam na Forum PZBS
wg . Regulaminu DMP
jako drużyna BKB , możecie na zjazd 2 ligi zabrać każdego z zawodników BKB grającego w niższej lidze !!! ( dokładnie na 1 zjazd )


7 października 2011, o 19:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Ligowe zakręcenie
To, że Wy możecie zabierać każdego zawodnika drugiej drużyny Chemika na jeden zjazd, to ja próbuję Ci wytłumaczyć od tygodnia. Oczywiście przez swoich wysłanników (Konik i Aaaalisha) bo mnie byś w ogóle nie słuchał :lol:

Tak że z tą nieqmatością to .......

Sądzę jednak, że nadinterpretacją przepisów byłoby traktowanie BKB jako jednego klubu, który ma kilkadziesiąt drużyn na różnych poziomach rozgrywkowych (choć w istocie tak jest) i wykorzystywanie jednego z paragrafów regulaminu DMP. Każda z tych drużyn ma innego Św. Mikołaja sponsorującego tę zabawę i chyba nie dałoby się obronić tej tezy...

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


7 października 2011, o 19:34
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Ligowe zakręcenie
ooooo, to są jakies inne BKB kluby ?/
a ile ich jest ?


7 października 2011, o 19:48
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Ligowe zakręcenie
Ta Pani spóźniła się na zjazd..........

http://www.youtube.com/watch?v=Niac1TqG ... r_embedded


13 października 2011, o 06:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL