Teraz jest 29 marca 2024, o 00:42




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 postulat na Nowy Rok 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post postulat na Nowy Rok
Kwestia dofinansowania obiera kierunek którego nie chciałem wywoływać, a już na pewno daleki jestem od wszelkich prób które możnaby poczytać jako próbe podzielenia środowiska. Jeszcze raz powtarzam, chodziło mi o zasadę a nie o to komu finanse sa wypłacane. Osiągnięcia kolegów JM i WD należy uszanować i im gratulować, ale nie zmienia to mego krytycznego stanowiska do samej decyzji dofinansowania(?) pomocy(?) nie wiem czego, bo z oczywistych względów na zebraniu Zarządu nie mogłem być, tak że nie wszytko co wiewiórki obdarowanym przekazały jest zgodne z prawdą :)
Jako członek związku, zgodnie ze statutem mogę zrobić jedno - złożyc postulat lub wniosek do Zarządu. Nie doczytałem aby projekt uchwały mógł zgłosić członek lub grupa członków związku. Dlatego też postuluję aby przed rozpoczęciem rozgrywek w roku następnym Zarząd opracował krótki regulamin określający możliwości dofinansowania. Widziałbym tam takie rzeczy jak: dofinansowanie wyjazdów szkoleniowych dla młodzieży (juniorów) która kwalifikuje sie na szkolenia centralne (mam nadzieję, że podjete szkolenia pozwolą wyłowić perełki stworzone do tej gry); poza tym wyjazdy na finały mistrzostw Polski par lub teamów a także finały Grand Prix.
Jeśli zasady będą czytelne przed rozpoczęciem kwalifikacji nikt nawet nie pomyśli aby którąkolwiek z wypłaconych kwot negować.
Jako, że jest to oficjalne forum KPZBS-u proszę mój postulat potraktować jako oficjalny, a o jego dalszych losach oczekuję informacji w komunikacie po jednym z kolejnych posiedzeń Zarządu.
Dalsze posty w tym temacie niech będą, nazwijmy to merytoryczną wypowiedzią na zasadzie konsultacji środowiskowej a nie przyczynkiem do kolejnych personalnych wycieczek o co bardzo proszę.

_________________
Tomasz Nadolski


19 grudnia 2008, o 12:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: postulat na Nowy Rok
No cóż wypada mi zabrać glos !

Przez ostatnie 20 lat bo mniej wiecej tyle pracowałem w zarządzie KPZBS
obowiązywała zasada : Dofinansowanie mogą otrzymać jedynie młodzież i juniorzy na imprezy typu Mistrzostwa Polski ,itp ! Sam z tego korzystałem jako Junior . Dla seniorów przeznaczana była pewna pula pieniędzy na GP okręgu , MPPolski , za każdym razem ogłaszano Regulamin ,w którym jasno określano zasady podziału , zrozumiałe i dostepne dla wszystkich !


Roman Wachowiak


21 grudnia 2008, o 14:54
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: postulat na Nowy Rok
Mietek, Ty już juniorem ni jesteś od wielu wielu wielu ....... lat (jaki i ja). Po co mydlić tzw. Zarządowi w głowie, oni i tak nie są w stanie zrozumieć czegokolwiek.


21 grudnia 2008, o 21:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 października 2008, o 15:47
Posty: 50
Post Re: postulat na Nowy Rok
"Nie są w stanie zrozumieć czegokolwiek" ?? 'lekka' przeginka


21 grudnia 2008, o 22:34
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: postulat na Nowy Rok
Reggi napisał(a):
"Nie są w stanie zrozumieć czegokolwiek" ?? 'lekka' przeginka

Znaczy, nie dość, że nie są w stanie zrozumieć, to jeszcze przeginają...?
Fakt, że to czysta żywa prawda, ale Ty Rreggi, powinieneś zważać na słowa. My stare i obce klubowo się nie boimy... :lol: :lol: :lol:


22 grudnia 2008, o 00:08
użytkownik

Dołączył(a): 19 października 2008, o 15:47
Posty: 50
Post Re: postulat na Nowy Rok
"Łatwiej na świecie o filozofię, niż o dobrą radę."

Henryk Sienkiewicz


22 grudnia 2008, o 09:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: postulat na Nowy Rok
mietek napisał(a):
No cóż wypada mi zabrać glos !

Przez ostatnie 20 lat bo mniej wiecej tyle pracowałem w zarządzie KPZBS
Roman Wachowiak

Wielce Szacowny Romanie.
Doświadczenie jest wtedy coś warte jak potrafimy się nim podzielić z drugim człowiekiem.
Pomóż -dla dobra naszej dyscypliny.
Pozdrawiam

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


22 grudnia 2008, o 10:12
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Post Re: postulat na Nowy Rok
[quote="Reggi"]"Łatwiej na świecie o filozofię, niż o dobrą radę."
Ależ Reggi, przecież to była dobra rada- tak trzymaj, nie wychylaj się...


22 grudnia 2008, o 18:21
Post Re: postulat na Nowy Rok
mike72 napisał(a):
Po co mydlić tzw. Zarządowi w głowie, oni i tak nie są w stanie zrozumieć czegokolwiek.

Myślę, choć myślenie nie jest moja najsilniejsza stroną, że przegiąłeś Majku siedemdziesiąty drugi. Jaki jest Twój osobisty stosunek do członków zarządu, to chyba nikogo specjalnie nie interesuje i nie dziwi, zresztą znając Cię troszku, podejrzewam, że mało kto w regionie, zasługuje na uznanie w Twoich oczach...
Ale nazywanie ich tzw. Zarządem jest wielce nie fair, tak samo zreszta jak Ty cały!!! Tylko czy Ty jesteś w stanie, cokolwiek z tego co napisałem, zrozumieć?
PS. Wiesiu, Bogdan, Michał nie przejmujcie się takimi komentarzami...
Mali płytcy ludzie, którzy sami nic nie robią, krytykują każdą próbę zrobienia czegokolwiek... przecież nie możeciebyć lepsi od nicnierobiącego przez 20 lat poprzednika...


22 grudnia 2008, o 18:45
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Re: postulat na Nowy Rok
Mam świadomość ,że zasygnalizowałem tylko niektóre ważniejsze problemy ,których realizację rozpoczął Zarząd i które będziemy musieli rozwiązywać .Myślę także, że przy Waszej pomocy i zangażowaniu uda się je zrealizować . Chciałbym szczególnie gorąco podziękować wszystkim tym, którzy oprócz pracy na rzecz Brydża kierują krytyczne uwagi o pracy Zarządu .Wszystkie uwagi tego typu analizujemy, uczymy się i wyciągamy wnioski.Przyjeliśmy styl pracy otwarty i między innymi wprowadziliśmy narzędzie porozumiewania jakim jest FORUM i dlatego dobrze, że je wykorzystujemy mając na uwadze dobro naszej dyscypliny sportowej.


Koleżanki i Koledzy

Miesiąc grudzień w naszej, polskiej tradycji to czas dzielenia się opłatkiem, czas składania sobie życzeń radosnych Świąt Bożego Narodzenia ,czas zadumy i wybaczania wyrządzonych nawzajem przykrości. Niech Wam przy zapachu strojnej choinki i bieli opłatka, w pełnym miłości rodzinnym gronie upłyną spokojne chwile polskiej Wigilii.
Nadchodzący Nowy Rok 2009 niech przyniesie Wam moc nowych wyzwań, sukcesów i dobrych wyników sportowych ,oraz radości z uprawiania naszej wspaniałej dyscypliny sportowej.Niech Nowy Rok będzie rokiem zdrowia waszego , waszych rodzin i waszych bliskich. Dla członków społeczności brydżowej zaangażowanej w rozwój i popularyzację brydża niech będzie rokiem owocnej pracy dającej efekty, wytrwałości w dążeniach , realzacji zamierzeń oraz satysfakcji .



Wiesław Paczkwski

P.S. Dziękuję Tomku .Opracowaniem regulaminu Zarząd zajmie się
w dniu 7.01.2009r

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


22 grudnia 2008, o 19:55
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL