Teraz jest 29 marca 2024, o 16:44




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 postulat na Nowy Rok 
Autor Wiadomość
Post Re: postulat na Nowy Rok
mietek napisał(a):
No cóż wypada mi zabrać glos !

Dla seniorów przeznaczana była pewna pula pieniędzy na GP okręgu , MPPolski , za każdym razem ogłaszano Regulamin ,w którym jasno określano zasady podziału , zrozumiałe i dostepne dla wszystkich !




Panie Romanie vel Mieczysławie, o ile mi wiadomo rzecz cała dotyczy serii GP Par, która rozpoczęła się w czasie gdy Pan był I Sekretarzem swoje kanapowej partii (czyt. Prezesem Zarządu K-POZBS). Gdzie ten czytelny regulamin?- czyżbyście, po sobie wszystko spalili? Znaczy: "...a po nas choćby potop..."?
Poza tym, może przestaniecie szczekać jak obrażone burki...
Dajcie im w spokoju popracować, jeszcze pół roku nie minęło, jeszcze nie zdążyli posprzatać pogorzeliska.
Mike 72, myślę, że Zbyszek Mikołajczak nie odrzuci Twoje pomocnej reki- zakasaj rękawki i do roboty. Ktoś musi ten ugór reaktywować, po 20 latach leżenia odłogiem.
Wiesławie P. - krytyczne, ale konstruktywne uwagi i owszem, ale PROSZĘ NIE NADSTAWIAJ DRUGIEGO POLICZKA NA CHAMSKIE ZACZEPKI...
Powodzenia


22 grudnia 2008, o 22:19
Post Re: postulat na Nowy Rok
Prosze Pana , bo tak sie bede do Pana zwracał chociaż powienien per Panie Buraku , kim kolwiek Pan jest.
Akurat ten Regulamin o którym jest mowa został stworzony w czasach kiedy nie grałem jeszcze w karty . Był publikowany corocznie i jest znany każdemu brydżyście , który miał chęć się z nim zapoznać .
Regulamin można stworzyć dowolny -po to aby po prostu BYŁ.
I nikt tu nikogo nie zaczepia , społeczną pracę każdego czlowieka nalezy
szanować ( Panie Smrodzik ), poziom pańskiej inteligencji oddaje poziom pańskiej wypowiedzi.

roman wachowiak


22 grudnia 2008, o 23:45
Post Re: postulat na Nowy Rok
Panie Romanie:
1' "...społeczną pracę każdego człowieka należy szanować..." - właśnie, brawo!!! tych co po nas też!!!
2' jeżeli słowa:
-" ...tzw. Zarząd..."
-"...oni i tak nie są w stanie zrozumieć czegokolwiek.."
nie są CHAMSKIMI zaczepkami, to rzeczywiście ktoś (z nas dwóch) ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. O pisaniu nie wspomnę :shock:
Chciałoby sie zacytować: "...pisz ze słowniczkiem ortograficznym..." i dodać: popracuj nad składnią i interpunkcją. Tyle na zakończenie, na temat wspomnianych przez Pana poziomów. :lol:

W.W.


23 grudnia 2008, o 01:02
Post Re: postulat na Nowy Rok
Chyba wpierw powinien był Pan przeczytać kto jest autorem cytowanych przez Pana słów , bo z pewnoscią nie Ja.


23 grudnia 2008, o 01:27
Post Re: postulat na Nowy Rok
Jednak ma Pan, Panie Romanie problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu. Jestem :shock: .
Czy w którymkolwiek miejscu mówiłem, że Pan jest autorem chamskich zaczepek???
Post ma trzy części:
w 1. odniosłem się do Pana buty- jak ja pracowałem, to zawsze był regulamin...itd.;
w 2. do Mika72;
w 3. natomiast, do Prezesa Wiesława
Na zakończenie, gratuluję dobrego samopoczucia, celującej samooceny (nawet pisze Pan o sobie -Ja) i łatwości z jaką ciska Pan epitetami. Nie uważa Pan, że gdyby znacząca część środowiska popierała Pana, nie byłoby w ogóle tej dyskusji??? Marazm w związku i jego agonia trwałyby nadal... Spuśćmy zasłonę milczenia...


23 grudnia 2008, o 14:17
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: postulat na Nowy Rok
Ze względu na to, że moim zdaniem niewiele ta dyskusja ma wspólnego z tematem początkowym zamykam ten wątek. Prezes Wiesław się wypowiedział i w tym temacie nic nowego na razie powiedzieć nie można.
Dla pozostałych mam propozycję jedną: załóżcie sobie nowe wątki - propobnuję trzy jednocześnie:
1. Rzucanie błotem w stary zarząd
2. Rzucanie błotem w nowy zarząd
3. Rzucanie błotem ogólne, kto się nawinie ten ochlapany.

I jeszcze dwa słowa - w rozmowach przyturniejowych spotykam się z pochwałą istnienia forum i pochwałą aktywności KKKN-u. I jednocześnie na pytanie dlaczego nie rejestrujesz się i nie wypowiadasz drogi kolego? odpowiedź zazwyczaj dostaję podobną, coś w stylu: a po co? i tak mnie pewnie wyśmieją lub się narażę.

_________________
Tomasz Nadolski


23 grudnia 2008, o 18:03
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL