Teraz jest 28 marca 2024, o 19:29




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Gratulacje 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Gratulacje
Czyżby obawa przed strąceniem do onetowskiego tartaru sparaliżowała wszystkim paluszki? Nie znajduję innego wytłumaczenia takiego stanu rzeczy.

Jeden z najsympatyczniejszych, najbardziej cenionych i lubianych zawodników okręgu zajmuje 13. platz na OME :D , a tu ... jak makiem zasiał :(

Zarydzykuję:

GRATULACJE PROFESORZE !!!

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


3 lipca 2011, o 22:23
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Graulacje
Mysle, ze wszyscy sie dołączają, chociaz zapewne po bardzo obiecującym początku apetyty profesora były znacznie większe, a medal w zasięgu ręki.
Niestety jak widać jakas nędza nasypała piasku w trybiki i przestało żreć, co nie przeszkadza jednak w satysfakcji z udanego w sumie wystepu.

Pozdr
A


4 lipca 2011, o 08:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Gratulacje
Chciałbym również pogratulować wszystkim którzy wzięli udział w tej pięknej imprezie jakim były Otwarte Mistrzostwa Europy w Poznaniu.
Cieszę się również ,że mogliśmy jako dynamiczny okręg brydżowy wspomóc naszych graczy skromnym dofinansowaniem.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


6 lipca 2011, o 09:04
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: Gratulacje
Michał , ja w sprawie dofinansowania.
A mnie się nasuwa takie oto pytanie , a może nawet kilka.

Czy Zarząd ( osoba odpowiedzialna za dofinansowanie - pewnie skarbnik) wiedział , że pary z miejsc 2 i 3 turnieju o dofinansowanie nie pojadą na mistrzostwa Europy i dzięki temu istnieje szansa dla kolejnych osób z eliminacji na zagranie w mistrzostwach europy z dofinansowaniem od Zarządu? Zarejestrowac się można było nawet tuż przed turniejem , nawet nie będąc zarejestrowanym elektronicznie.

Ja osobiście raczej bym nie zagrał, ale kto wie.

Zagrało 5 osób z eliminacji i Zarząd jest bogatszy ( mniej ubogi o 450 PLN), ale czy o to chodziło? Czy bardziej zależało aby jak największa ilość osób zagrała?


6 lipca 2011, o 10:02
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Gratulacje
Podam link do uchwały Zarządu w sprawie dofinansowania.
http://kpzbs.host4u.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=490:decyzja-zarzdu-zasady-dofinansowania-do-ome&catid=59:aktualnoci&Itemid=5
Ta informacja wisi od 05.03.2011 dostępna dla wszystkich.
Zarząd podejmuje decyzję ja jestem tylko wykonawcą uchwał finansowych.
Dodatkowo wyjaśniam ,że dofinansowanie zostało wypłacone w całosci bez żadnych pseudo oszczędności .

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


6 lipca 2011, o 10:44
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: Gratulacje
Och , to teraz mi ulżyło . Rozumiem , że 6 osobą był mietek. Uff , a już się martwiłem.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na Wszystkie pytania.


6 lipca 2011, o 12:02
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Gratulacje
Góral, udział wzięło 6 osób, które znajdziesz w końcowych wynikach eliminacji na dofiannsowanie - zatem będzie 6 dofinansowań.

Przy okazji chciałem (razem z Olkiem) za to podziękować Zarządowi, dzięki dofinansowaniu miałem przyjemność wzięcia udziału w tej imprezie, co niewątpliwie nie nastapiłoby gdybym musiał wyłożyć całość. A naprawdę pomimo braku awansu do finału warto było tam zagrać, sama przyjemność gry na takie nazwiska jak Levy, Moulton, Zimmerman, Robson, Sadek itd jest wystarczającą rekompensatą uczestnictwa. Na przyszłość zachęcam innych do spróbowania swoich sił - ja jestem przekonany, że spróbuję raz jeszcze, jeżeli Polska będzie organizatorem.

Pozdr
Adam


6 lipca 2011, o 12:12
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Gratulacje
Ja sobie wypraszam , żem nie był żadną szóstom czy ochnastą , tylko trzecią osobą uprawnioną , dofinansowanie otrzymały również 3 osoby z głębokiej rezerwy ............................


6 lipca 2011, o 18:31
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Gratulacje
Hmmmmhmmm...
mam wrażenie, że co niektórzy zarazii się od polityków (z przykrością stwierdzam, że również Adam) i odpowiadają na NEZADANE pytnia.
Pytanie górala było zero-jedynkowe, a "regulamin dofinansowania" -w linku odsyłającym- jednoznaczny.

Cytuj:
2) Dofinansowanie dla zawodników 3-ch pierwszych par eliminacji.
3) Dofinansowanie przypisane jest do zawodnika i w przypadku braku udziału w OME przechodzi na następną parę lub zawodnika

4. miejsce zajęła para Kupczyk-Krakowiak.
Śmiem przypuszczać, że skoro Kupczyk zadaje takie pytanie, to nie miał pojęcia o możliwości skorzystania z roli PIERWSZEGO rezerwowego.

Jeżeli Michał piszesz:
Cytuj:
Zarząd podejmuje decyzję ja jestem tylko wykonawcą uchwał finansowych.

to twierdzę, że owe "tylko" Cię przerosło.
Wierzę, że zaplanowane wydatki zostały zrealizowane w 100% i nie było żadnych oszczędności, ale czy na pewno zgodnie z uchwałą Zarządu, na którą się powołujesz?
Może zdradzisz (o ile nie jest to tajemnicą) kto poza oczywistą oczywistością - Wujków, Skop, Wachwiak- otrzymał dofinansowanie i z jakiego klucza został on wyłoniony.

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


6 lipca 2011, o 21:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: Gratulacje
Ja wiem, mogę ci powiedzieć.

Wojciech D. , Jarosław M, Eugeniusz S.

Wszystko zgodnie z regulaminem. I w sumie bardzo dobrze , bo nie poszło na zmarnowanie.

Eltomek , interesowało mnie przede wszystkim czy Zarząd był świadomy tego , że 3 osoby z uprawnionych do otrzymania refundacji nie pojadą na OME i czy w związku z tym mógł podjąć kroki w celu poinformowania następnych osób o możliwości skorzystania z dofinansowania.

Jestem normalnie wzruszony , że chociaż jedna osoba zrozumiała o co mi chodziło. Łzy wzruszenia mi oczy zalewają.

Ale dobra , ja tez umiem coś wkleić :-)
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/Eliminacje/OME.pdf

Jeśli Zarząd wiedział, nie powiedział :-) to osoby z miejsc 4-6, 8-9 i jedna z 10 mogą czuć się lekko zawiedzione ;-). Sam Adam napisał ,że gdyby nie dostał dofinansowania to by nie pojechał. Ogólny koszt takiej wycieczki na osobę to gdzieś około 1500 PLN. 1/3 dofinansowania mogła zmienić czyjąś decyzję.

Oczywiście można było lepiej pograć w turnieju o dofinansowanie i nie liczyć na to, że ktoś nie zagra.

Teraz do mnie dotarło , że w sumie dzięki niewiedzy zaoszczędziłęm około 1000 PLN, które musiałbym wydać w Poznaniu. To chyba powinienem podziękować :-)

p.s. A tak z innej beczki . Zawsze mnie interesowało czy od "dofinansowani" płaci się podatki i kto ?


7 lipca 2011, o 05:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL