Teraz jest 28 marca 2024, o 18:21




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 koniec sezonu ligowego 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post koniec sezonu ligowego
Trudno się silić na jakieś sensowne słowa kiedy w czasie ostatniego zjazdu cel jest tak blisko a jednocześnie po ostatnim rozdaniu okazało się że jednak jest daleko.
Dla drużyny to nie nowina, innych raczej to nie interesuje, ale....
chciałbym moim dotychczasowym - koleżance i kolegom z teamu podziękować za wszystkie dobre i te gorsze chwile też. Gołym okiem widać, że potrzebne jest wzmocnienie aby grać w lidze drugiej albo i wyżej. Jestem najsłabszym ogniwem i wyrzucam z drużyny siebie.
Ot, taka kolej rzeczy, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy:) W nowym sezonie drużyna wróci mocniejsza, znacznie bardziej gotowa na brydżowe wyzwania. Trzymam za to kciuki, tak jak trzymałem za awans.
Ze spraw technicznych: nie wiem kto będzie moim następcą, choć mam swój typ, ale nie chce nic sugerować :) Co do nazwy: sądzę, że zostanie zmieniona bo już w tym sezonie wzbudzała pewnien niesmak, ale cierpliwie utrzymano ja do końca :)
To by było na tyle, reszta jest kolejną czystą kartą na ktorej być może coś jeszcze uda sie zapisać :)
Tym ktorzy awansowali życzę sukcesów w drugoligowych bojach, tym którzy doznali tak przykrej rzeczy jak degradacja życzę szybkiego powrotu do ligi trzeciej.
Do zobaczenia przy brydżowym stoliku :)
pewnie tylko na lotnikowych turniejach, ale zawsze to coś

_________________
Tomasz Nadolski


13 marca 2011, o 01:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 3 grudnia 2008, o 09:39
Posty: 86
Post Re: koiniec sezonu ligowego
Tomku-
co Ty p......??? To właśnie głównie dla Ciebie (chociaż nie tylko, były jeszcze inne powody) nie awansowaliśmy, bo straszyłeś, że jak awansujemy do II ligi, odejdziesz. Zostaliśmy w III lidze, w związku z tym rezygnacji nie przyjmujemy!!!!!!


13 marca 2011, o 16:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: koniec sezonu ligowego
Korzystając z tak ładnie nazwanego wątku,chciałbym serdecznie podziękować drużynie DOL-BY za dobrą postawę w meczach.
Mam nadzieję ze kolejny sezon będzie jeszcze lepszy i dobra atmosfera w drużynie zagości u nas na dłużej.
Jednocześnie chciałbym przeprosić za pomylenie linii jako ze to właśnie ja byłem odpowiedzialny za przedostatni mecz.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


13 marca 2011, o 21:05
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: koniec sezonu ligowego
Skoro u was koniec to i u nas koniec.
Niestety po nadspodziewanie dobrym pierwszym zjeździe (obiektywnie mówiąc szczęście było przy naszych batalionach), w drugim sufit spadł nam na głowę (robili z nami co chcieli, a myśmy im w tym za bardzo nie przeszkadzali), a czary goryczy dopełniły wekendowe dożynki, gdzie jeszcze 3 rozdania przed końcem byliśmy przed Spójnią.
Część zespołu udowodniła jednak, że ma papiery na I-lowe granie. Pochwalić muszę szczególnie debiutanta I-ligowego (tak, tak - dla Mietka to był debiut) i za samą grę na bardzo dobrym poziomie, budowanie dobrej atmosfery :P (to nie żart), największą ilość rozegranych rozdań (a co - jak pierwszy raz grał to niech się nagra), a także za plusowego Butlera.
Do pozostałych trudno mieć jakieś pretensje - cóż koń jaki jest każdy widzi i w jakiej stajni stoi jego box - także.
Powlaczymy za rok.

Pozdr
Adam


15 marca 2011, o 08:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 grudnia 2010, o 00:22
Posty: 9
Post Re: koniec sezonu ligowego
W imieniu całej drużyny GOK BENMAR UNISŁAW dziękuję Benkowi Śliwińskiemu za kolejny rok wsparcia i opieki, życząc przy tej okazji zdrowia. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będziesz z nami i to nie tylko poza brydżowym stolikiem, ale również przy nim.
Gratulujemy wygrania ligi drużynie LAMBDA TORUŃ, życząc sukcesów w nowym sezonie.
Jako kapitan, dziękuję zawodnikom naszej drużyny za poświęcony czas i grę.
Myślę, że z jednym niechlubnym wyjątkiem, spotkamy się wszyscy w następnych rozgrywkach.
Oddzielne podziękowania dla organizatorów (mieliśmy możliwość grania z pierniczkami i był przekaz w internecie dla kibiców) za włożony trud.
Wszystkim brydżystom, z którymi potykaliśmy się, jak również tym z wyższych i niższych lig, życzymy sukcesów w następnym sezonie.

Pozdrówka dla wszystkich :D

Tomasz Borucki


15 marca 2011, o 10:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: koniec sezonu ligowego
hmmmmmmmm
zatkalo mnie , więc z innej beczki
chciałbym poznać intrygującą historię 1 szlema z rozgrywek 3 ligii , z decydujących bojów o 2 lige
tzn licytację , tłumaczenia przy stole , decyzje sędziego ..itd
czy znowu nikt nic nie napisał ?? i tylko po kąta się opowiada Oni To , Oni Tamto !


15 marca 2011, o 21:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 3 grudnia 2008, o 09:39
Posty: 86
Post Re: koniec sezonu ligowego
Licytację eltomcio w innym wątku podał, ale powtórzę:
miejsce akcji: rozgrywki III ligi, runda 6 segment 1, rozdanie 2;
licytują tylko wrogi, my cichutko jak myszki pod miotłą:
1 trefl - 1 pik
2 trefl (od 15 z treflami) - 2 karo (alert: 11+ nic nie mówi o składzie)
3 karo - 4NT (pyta)
7 karo (odpowiada :o )

Wyjeżdża stół:
K 7
A K J 8
A J 3
A J 10 6

PANIE SĘDZIO !!!!!!
(przychodzi sędzia główny):
-O co chodzi?
-Licytacja jest podejrzana, zawodnik przed rozdaniem był na papierosie, rozmawiał z zawodnikiem innej drużyny (który właśnie swój mecz zakończył).
-Proszę grać dalej, skonsultuję problem.

Wynik: swoje, zapisany, dokończyliśmy mecz, nie doczekaliśmy się decyzji sędziego ws. w/w rozdania, w związku z tym zgłosiliśmy się do wszystkich pozostałych na sali sędziów:
-Coś tam słyszeliśmy o tym rozdaniu, proszę grać dalej.
Jako, że jeszcze chwila była, pytamy głównego:
-I co tam, panie sędzio?
-Jeszcze nie podjąłem decyzji.
-A jakie mogą być konsekwencje?
-No, albo zdejmujemy rozdanie, albo zawodnik, który wyszedł na papierosa, a właściwie jego drużyna, dostanie karę, a wynik rozdania utrzymany zostanie. Hmmm, tylko ja mu pozwoliłem wyjść na tego papierosa....

Do końca rozgrywek nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia, a jako, że wynik pozostał, domniemuję, że sędzia podjął decyzję, z której wynika,że wszystko było ok.

Właściwie mogliśmy powalczyć o swoje, bo uważam, że, delikatnie mówiąc, podejrzanie licytował ten, który z papierocha wrócił, tylko po co, skoro sędzia mi mówi, co może zrobić w takiej sytuacji.
Ja się na sędziowaniu nie znam, nie wiem, czy ma tylko takie możliwości przywrócenia sprawiedliwości, ale to w końcu sędzia główny, zakładam, że się zna.
Zdjęcie rozdania nam nic nie dawało (nasi też zagrali 7), a mściwa nie jestem (no, może czasem, ale nie tym razem), żeby chcieć przyłożyć wrogom 0,5 lub 1 VP.


16 marca 2011, o 10:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: koniec sezonu ligowego
no cóż... dziś dobiegł końca sezon amatorsko-okręgowy. Co się odwlecze to nie uciecze jak mawia stare chińskie przysłowie...

Gratuluję Astorowi, Blotce i GOKowi awansu o ligę wyżej :) Było przyjemnością spotkać się przy zielonym stoliku z wieloma z Was, dziękuję również Piotrowi Janczarkowi za ogromną dozę cierpliwości tak potrzebnej nieraz partnerowi i wielokrotne wspieranie dobrym słowem albo brakiem niepotrzebnych słów :) Gwieździe życzę awansu w przyszłym roku :) i do zobaczenia w sezonie 2011/12.

Mariusz Bielski

p.s. oczywiście przyłączam się do gratulacji dla drużyn wzlatujących wyżej z III ligi - Lambda i GOK - powodzenia !

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


17 kwietnia 2011, o 18:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: koniec sezonu ligowego
Zapraszam zainteresowanych graczy oraz członków drużyny DOL-BY na spotkanie inaugurujące powstanie klubu brydżowego DOL-BY.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 kwietnia godz 17,00 w siedzibie firmy przy ul.Kasztanowej 62.
Przy skromnym poczęstunku z grylla odbędzie się meczyk na kilka stolików.
Zaprasza kapitan drużyny Michał Dolny
Osoby zainteresowane spotkaniem,z poza naszej drużyny,proszę o kontakt telefoniczny 501637464.
Obrazek

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


18 kwietnia 2011, o 09:29
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL