Teraz jest 28 marca 2024, o 16:15




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Kolejny bezsensowny (?) problem. 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Kolejny bezsensowny (?) problem.
Czy gdziekolwiek jest oficjalna klasyfikacja IV kwartału dla turniejów wtorkowych? Czy i ewentualnie kiedy przewiduje się "turniej finałowy" za 2010r? Czy może znowu tylko wydaje mi się, że była w hmm... nazwijmy to umownie - regulaminie, którego i tak już nigdzie nie ma, mowa o takim turnieju. Czy może połączy się klasyfikację lat 2009-2011, a może 2009-2013 w jakąś abstrakcyjną całość? Czy wypłata nagród za IV kwartał 2010 kiedykolwiek nastąpi? Czy też może robimy sobie żarty?


13 stycznia 2011, o 22:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
Nie jestem uprawniony , ale mogę wczuć się w rolę i spróbować odpowiedzieć:

1. Nie ma. Śnieg spadł w grudniu , nie spodziewaliśmy się . Zostaliśmy zaskoczeni. Kto mógł przypuszczać , że o tej porze roku może padać śnieg. Nawet PKP i Ministerstwo Infrastruktury nie przewidziało :shock:
2. Nie przewiduje się. W zeszłym roku nie odbył się turniej finałowy za klasyfikację całoroczną 2009r. Tradycja ważna rzecz. Trzeba ją podtrzymywać. :P . Zresztą nikt nie obiecywał , że za rok 2010 taki turniej sie odbędzie.
3. Wydaje Ci się. W tym roku nauczeni doświadczeniem ( tacy tam członkowie z innych okręgów potrafią się Nas czepiać) nic takiego nie udostępniliśmy opinii publicznej.
4. Nie przewiduje się jakiegokolwiek łączenia klasyfikacji rocznych. Jak może Pan zaobserwować nie istnieje klasyfikacja roczna za rok 2010 , w związku z czym nie można jej z niczym połączyć.
5. Kiedykolwiek.
6. Robienie żartów zawsze mile widziane.


14 stycznia 2011, o 11:06
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 stycznia 2010, o 18:50
Posty: 18
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
Za całe zamieszanie jestem osobiście odpowiedzialny. Michał czasami, co może wydawać się nieprawdopodobne, mogą być rzeczy ważniejsze od brydża ot chociażby rodzina, praca, obowiązki dnia codziennego, które nie pozwalają na prowadzenie imprez na takim poziomie by móc usatysfakcjonować uczestników. Mówiąc wprost nie mam czasu i nie wynika to z jakichkolwiek żartów.
1. Turniej podsumowujący oczywiscie odbędzie się, co do terminu z całą pewnością dopiero po 15.02.
2. Klasyfikacji długofalowej nie prowadzę, nie mam na to czasu. Chociazby dlatego nie uczestniczę w turniejach wtorkowych i innych imprezach KPZBS.
3. Nagrody kwartalne jeżeli nie bedę mógł osobiście ich wręczyć uczyni to ktoś z Zarządu.
4. Mam nadzieję, że Prezes przyjmie moją rezygnację z prowadzenia i organizowania jakichkolwiek imprez w ramach KPZBS
pozdrawiam
Jarek Żurawski


14 stycznia 2011, o 11:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
mike72 napisał(a):
Czy gdziekolwiek jest oficjalna klasyfikacja IV kwartału dla turniejów wtorkowych?

wyniki są publikowane zawsze w tym samym miejscu czyli w zakładce wyniki.
To że nie zawsze są aktualizowane w takim tempie jakim sobie byśmy może życzyli wynika z prostej przyczyny że robimy to w czasie naszym prywatnym bez jakiegokolwiek wynagrodzenia.
Michale Lewiński
od dłuższego czasu nie jesteś już członkiem KPZBS a pretensji masz zawsze pełen wór.
Gdybyś opłacał składkę w wysokości obecnie 15 zł/os rocznie na KPZBS to mógłbyś mieć pretensje,jednak nie opłacasz.
Mam wrażenie że powinieneś płacić wyższe opłaty w turniejach regionalnych o co będę wnioskował na kolejnym zarządzie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


14 stycznia 2011, o 14:34
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
Wielokrotnie podkreślałem, że jestem zbudowany z poziomu uczestników naszego forum, możemy się nie zgadzać, ale spierać trzeba umieć się z jakąś klasą. W końcu jesteśmy jedną brydżową rodziną, która powinna się popierać i wspierać, a nie rzucać kłody pod nogi. To po pierwsze. Po drugie, zawsze uważałem, że moralne i nie tylko, prawo do krytykowania innych ma ten, kto udowodnił, że potrafi cos zrobić lepiej i jest do tego gotowy.

Post powyższy odbiega niestety od przyjętych i stosowanych standardów - niezbyt grzeczne zarzuty i zbyt expresyjna reakcja (chyba nie ma takiej możliwości, aby niektórzy członkowie musieli dopłacać za przyjemność zagrania w tur).

Nie oceniam podstaw rezygnacji Jarka Żurawskiego - z tego co wiem rzeczywiście masz trochę "mało wolnego czasu", i to jest przyczyną rezygnacji, a nie, to, że się obraziłeś i zabierasz zabawki - najczęściej niestety tak jest, że doceniają to co robimy dopiero jak to przestajemy robić.

Na zakończenie - ciężko będzie teraz znaleźć chętnego, który będzie poświęcał tyle swojego wolnego czasu free dla "potrzeb ogółu".
Misiek masz jakiegoś pomysła - gdzie znaleźć???


Pozdr cała naszą brydżową rodzinę.
A


17 stycznia 2011, o 21:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
Administrator

Dołączył(a): 5 września 2008, o 19:43
Posty: 9
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
w_adam napisał(a):
(chyba nie ma takiej możliwości, aby niektórzy członkowie musieli dopłacać za przyjemność zagrania w tur).

Szanowny Adamie.
Tu chodzi o członków z innego WZBS którzy grają u nas i są klasyfikowani w KPZBS.
Uważam że mamy prawo wymagać od Zarządu aby działał na rzecz osób którzy są w nim zrzeszeni i opłacają składki w całości.
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby ML grał w swoim WZBS w turniejach GP gdzie opłaca składkę.
Natomiast jak chce z jakiś przyczyn grać również u nas to powinien dopłacić 20 zł rocznie lub płacić wyższą stawkę za grę w KPZBS.
Dodatkowo z cała odpowiedzialnością za słowa informuję naszą społeczność brydżową ,że nasze składki są najniższe w Polsce.
Przypominam również ,że od osób nie zrzeszonych nigdzie pobieramy wyższe opłaty startowe za turnieje.
Piszę o tym dlatego ze w swoim zakresie obowiązków jakie wziąłem na siebie 3 lata temu mam dbałość o finanse KPZBS.
Pozdrawiam
skarbnik KPZBS.


17 stycznia 2011, o 22:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 31 marca 2009, o 21:08
Posty: 73
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
20 PLN/rok? r u serious, m8?!? A może w ogóle dajmy mu bana na granie w okręgu? Jeśli nie potrafimy znieść "pełnego wora pretensji", to chociaż nie przekraczajmy granic śmieszności w odpowiedzi na nie.
Fakt dobrowolnego podjęcia się roboty społecznej nie oznacza wcale immunitetu na krytykę. Ten konkretny problem jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, bo "nie czeba być miszczem eksela", żeby aktualizowanie takiej punktacji zajmowało mniej niż 5 min./tydzień. Poza tym, czy Jarek naprawdę musiał brać na siebie ten obowiązek? Zdaje się, że sędzia mógłby to robić za pomocą KOPS-a bez większego wysiłku.

pzdr


18 stycznia 2011, o 02:07
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
Michał, wydaje mi się, że przepisy PZBS sa nadrzędne i wszelkie zniżki (czy jak kto woli zwyżki dla niezrzeszonych) na tur dotyczą osób zrzeszonych w PZBS. Nasze tur obdywają się chyba pod egidą PZBS i jako takie tym uregulowaniom podlegają - osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji dyskryminacji żadnego członka PZBSu choćby wylewał codziennie kubły pomyj na nasze głowy (oczywiście w necie :lol: ).

Rejent, nie ma mowy o immunitecie, ale chyba grzeczność wymaga - zanim coś skrytykujemy, prosimy o uzupełnienie tego czego naszym zdaniem brakuje. Nie podoba nam się coś?? - zaoferujmy zatem swoje usługi i pokażmy, że zrobimy to lepiej.
Być może uzupełnienia takie może robić sędzia (nie wiem tylko czy te tur prowadzi ta sama osoba - jeżeli tak można to scedować na niego). A tu mamy do czynienia z kopaniem po kostkach człowieka, który jakby na to nie patrzeć, odwala kawał roboty.

Pozdr
A


18 stycznia 2011, o 08:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
Administrator

Dołączył(a): 5 września 2008, o 19:43
Posty: 9
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
rejent napisał(a):
"nie czeba być miszczem eksela", żeby aktualizowanie takiej punktacji zajmowało mniej niż 5 min./tydzień.

pzdr

to może pomożesz nam w prowadzeniu tej punktacji?
Strona nasza została tak skonstruowana aby mogła być redagowana przez wiele osób.
Zapraszam do działania))))


18 stycznia 2011, o 11:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 31 marca 2009, o 21:08
Posty: 73
Post Re: Kolejny bezsensowny (?) problem.
I wyobraź sobie, że ja głupia pi...a zacząłem to robić... Po wklepaniu dwóch turniejów zauważyłem wreszcie tą piękną tabelkę pt. GP Jesień Pestka 2010. Przyznam, że w tej sytuacji już zupełnie nie wiem z czym jest problem.

pzdr


Ostatnio edytowano 18 stycznia 2011, o 15:53 przez rejent, łącznie edytowano 1 raz

18 stycznia 2011, o 14:05
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL