Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 liga 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: liga
Co do tego wyniku, trudno mi go zweryfikować. Drużyna przeciwna zniknęła z placu boju przed weryfikacją wyników.
Być może rzeczywiście został on wpisany do pierniczka (w końcu to tylko sprzęt). Ciężko mi to było stwierdzić, gdyż pierniczki szybko zniknęły ze stołów i ... szukaj wiatru w polu.
W związku z powyższym zróbmy tak. Proszę podać jeszcze raz wynik zdjętego rozdania - skonsultuję ten fakt z zespołem przeciwnym i jeżeli uzyskam potwierdzenie - wynik zostanie zapisany w protokole.
Jednocześnie dziękuję za wszelkie uwagi i podpowiedzi. Na pewno zaowocują one wnioskami, które spowodują poprawę obsługi obu lig. Proszę mi wierzyć, że całej obsadzie sędziowskiej na tym zależy.
Pozdrawiam wszystkich.


22 listopada 2010, o 17:47
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: liga
kontrakt 4h N, wist A d, rezultat -1.
Opisałem całą sytuację z mojego, subiektywnego, punktu widzenia. Niechciałbym wywierać presji na sędziach. Być może trzeba w tym przypadku stanąć na stanowisku dura lex, sed lex? Co sądzą o tym inni? Zarząd, pierwszoligowcy, którzy są dla większości z nas autorytetem? Nie wiem...
Może rzeczywiście decyzja powinna zapaść gdzieś wyżej?
Pozdr.

_________________
Pozdr.
T.


22 listopada 2010, o 18:53
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: liga
Tak się tym impem ekscuytujecie jakby drużynie KKKN groził awans...
Otóz nie grozi, już ja tego dopilnuję, i jak będzie trzeba to zjem wszystkie pierniczki ;)

_________________
Tomasz Nadolski


22 listopada 2010, o 19:24
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: liga
A kaptajn - nie mylić z Kapitanem!!!!(Adamem), jak zwykle nie wie, o co chodzi :( Nie IMP, tylko 5 IMP-ów = 1 VP.
Poza tym, nie podniecam się tym jednym Victorem, ale chodzi o zasadę i sposób (nie wynik!) rozwiązania problemowej sytuacji...
@kaptajn
przeczytaj jeszcze ze 3x wolno, może być głośno- podobno łatwiej się wtedy przyswaja... :lol: :lol: :lol:
Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


Ostatnio edytowano 1 grudnia 2010, o 09:25 przez eltomek, łącznie edytowano 1 raz

22 listopada 2010, o 19:37
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: liga
jak już to każdej z drużyn powinno się coś odjąć od końcowego wyniku za nierozegrane rozdanie, remis co najwyżej 14-14

proponuje wyznaczyć kierownika stołu , który będzie wyposażony w tzw kipu ( taki sznurek z węzełkami ) po każdym rozdaniu rozwiązuje jeden węzełek i wiemy ile jeszze rozdań do grania

a prpos eltomku -czy pierwszy podzielił już becikowe ?


22 listopada 2010, o 19:52
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: liga
co do becikowego to podział powiniem chyba być zrobiony wg wniesionego wkładu.
Czyli, powołanie komisarza, mierzenie liniałką (jak w mlodzieńczych latach) poszczególnych wkładów, a potem to juz tylko wyliczyć proporcje i dzielić kasiorę....

_________________
Tomasz Nadolski


22 listopada 2010, o 20:46
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 3 grudnia 2008, o 09:39
Posty: 86
Post Re: liga
goral78 napisał(a):
:... .

Już mamy jednego winowajcę, który na przyszły zjazd może jechać na oślą łączkę i ćwiczyć , ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Strata impów i w konsekwensji 1 Vp za niewpisane rozdanie nie jest specjalnie uciążliwa, więc powinniśmy dostać jakieś dodatkowe kary ( pieniężna - oczywiście na nagrody dla sędziów, chłosty dla winowajcy i jego partnera, grania kolejnego zjazdu w kucki bez krzeseł, zabranie w przyszłym sezonie 40 VP na starcie sezonu, ogolenie winowajców na łyso , "żelazna dziewica" , łamanie kołem, a najlepiej by pasował zgniatacz kciuków ) :cry:

..........


Czy są to groźby karalne?????????
Bo już się przyznałam, że ja byłam piernikową :oops:


Ostatnio edytowano 22 listopada 2010, o 21:54 przez aaalicja, łącznie edytowano 1 raz

22 listopada 2010, o 21:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 3 grudnia 2008, o 09:39
Posty: 86
Post Re: liga
asterix napisał(a):
co do becikowego to podział powiniem chyba być zrobiony wg wniesionego wkładu.
Czyli, powołanie komisarza, mierzenie liniałką (jak w mlodzieńczych latach) poszczególnych wkładów, a potem to juz tylko wyliczyć proporcje i dzielić kasiorę....

Ja na komisarza chcę być powołana!!!!!!!!!! :mrgreen:


22 listopada 2010, o 21:52
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: liga
No i pierdu, pierdu pobudzonych, żeby nie napisać podnieconych KKKN-owców rozmydliło temt. :(
Mimo wszystko mam nadzieję, że ktoś wypowie się ad rem... :)
Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


22 listopada 2010, o 22:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 31 marca 2009, o 21:08
Posty: 73
Post Re: liga
eltomek napisał(a):
Być może trzeba w tym przypadku stanąć na stanowisku dura lex, sed lex?

Czyli na jakim?
Jeśli masz na myśli zdjęcie rozdania, to byłby to rodzaj decyzji, że tak powiem, sendziofskiej. Przecież nie było waszą winą, że przeciwnicy opuścili salę przed sprawdzeniem wyniku i podpisaniem protokołu.

Nic się nie martw. Po konsultacjach sędziego ze stroną przeciwną odzyskasz swojego victora i zaraz potem zobaczysz co to jest dura lex jak Ci połowę zabiorą za brak wyniku w pierniczku. Wiem to, bo mieliśmy podobną sytuację na poprzednim zjeździe - ja nawet ilość lew wpisałem ale zdaje się, że należało jeszcze zaokejować parę razy.

pzdr


23 listopada 2010, o 02:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 86 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL