Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 11:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Turnieje wtorkowe 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Turnieje wtorkowe
Panowie, chciałbym na zakończenie tej dyskusji dodać jeszcze kilka zdań.
Odpowiedzcie mi ile średnio zdarza wam się popełnić błędów podczas turnieju np. 50 rozdaniowego - mnie zwykle 2. Tzn., że raz na 25 razy coś źle zrobię - myślę, że u was będzie to podobna (mam nadzieję) ilość. Czy z tego powodu mój partner zamieszczał będzie na tym forum całą masę epitetów, poczynając od "analfabety" po "stwierdzenie, że nigdy więcej nawet nie powinienem się zbliżać do czegokolwiek co ma coś wspólnego z jakąkolwiek grą karcianą".
Zdzichowi zdarzył się taki błąd, chwała mu za to, że sprawdził to dokładnie, znalazł swój (programu) błąd, poprawił i miał cywilną odwagę te poprawione wyniki zamieścić - mógł przecież tego nie robić tylko zamieścić suche wyniki, bez historii choroby.
Wydaje mi się, że autor tego postu powinien w związku z powyższym za swoje zbyt zapalczywe słowa po prostu tak po ludzku - koleżeńsku Zdzisława przeprosić.

Musimy się w naszej bydgoskiej społeczności szanować i wspierać - tylko mi Misiek nie mów, że ty spod Gorzowa, a nie z Bydgoszczy

Pozdr
Adam


16 września 2010, o 09:06
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 18 października 2008, o 18:49
Posty: 8
Post Re: Turnieje wtorkowe
Adam trudno nie zgodzić się z Twoimi słowami. We wszystkim co robimy narażeni jesteśmy na mniejsze lub większe błędy. Nie upoważnia to jednak nikogo do publicznego lżenia kogokolwiek.
W pracy na rzecz każdej dyscypliny liczy się zapał, chęć dania od siebie czegoś wiecej niz przeciętność...i..., może to zabrzmi zbyt patetycznie...poświęcenie, swojego czasu, czasu rodziny...dostosowania obowiązków do potrzeb tej Naszej dyscypliny.
Czasami za ten niemały wysiłek sędziów, organizatorów spotyka się z tym co od kilku dni czytamy ad. "turnieje wtorkowe".
Kiedyś...lat juz prawie osiem, z tragicznie zmarłym Mariuszem Kińskim postanowilismy po wielu latach przerwy wybrać się na turniej brydżowy, organizowany w OHP.
Był pierwszy i ostatni turniej na jaki do tego miejsca wybralismy się, a przyczyną tego była przede wszystkim fatalna atmosfera. Postanowiliśmy stworzyć inny obraz brydża...brydża, który bawi, który staje się miejscem spotkań koleżeńskich. Tak pojawił się reaktywowany Klub LOTNIK z Nami i Krzysiem Gilem. Tomek Nadolski zadał słuszne pytanie, dlaczego w czwartki ludzie tak licznie uczestniczą w turniejach w LOTNIKU..????...bo tam się wszyscy dobrze bawią brydżem, tam spotykają się przyjaciele, którzy za błąd poklepią, doradzą, a nie lżą i ubliżają...
Starałem się przez ponad pięć lat nadać turniejom wtorkowym podobną oprawę, gdzie wita się z uśmiechem...podając sobie rękę.
W takiej atmosferze chce się grać i przebywać...ale to może byc mozliwe tylko wtedy, kiedy tego będą chcieć wszyscy...
pozdrawiam
Jarek Żurawski


16 września 2010, o 09:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 92 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL