Teraz jest 29 marca 2024, o 13:57




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Proszę o wyjaśnienie w następująej kwestii. Zawodnik zagrał w sezonie 2008/2009 w jednym zjeździe ligi organizowanej przez K-PZBS. Posiada opłaconą składkę za 2008r. i nieopłaconą za 2009r. Czy i jeżeli tak, to jakich formalności należy dopełnić jeżeli zawodnik ten chciałby kontynuować grę w bieżącym sezonie w wyższej lidze organizowanej przez inny WZBS?


21 listopada 2008, o 11:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Mike72, jeśli to nie jest pytanie retoryczne to moim zdaniem kłania się tu punkt 1.2 rozdziału czwartego reglaminu drużynowych mistrzostw Polski jaki opublikował PZBS, ale ja szaraczek skromny i mogę się mylić.
Poza tym nie jestem adresatem tego zapytania więc może niepotrzebnie wsinam się między wódkę a zakąskę :)

_________________
Tomasz Nadolski


22 listopada 2008, o 12:41
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
To nie jest pytanie rotoryczne , zawodnik zgłaszając sie do nowych rozgrywek podpisuje zobowiazanie opłacenia składek za nowy sezon w przeciwnym wypadku będziemy traktować że w meczu gral zawodnik niepoważniony i drużynie powinno się zweryfikować wynik na vo.
Zawodnik grający w sezonie 2008/2009 powinien mieć opłaconą składkę
za 2009 rok , żadanie przez KPZBS opłacenia składek indywidualnych za sezon 2007/2008 jest bezpodstawne .[url][/url]


22 listopada 2008, o 17:51
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Oczywiście Romku, tak stanowi regulamin. W rozgrywkach sezonu biorą udział gracze którzy mają opłaconą składkę za rok w którym rozgrywki się kończą.
Ja nie doczytałem kwestii żądania składki, bo zawodnik grał, był uprawniony, miał opłaconą składkę na rok 2008. Problemu moim zdaniem nie ma.
Rok 2009 musi być opłacony a skoro zawodnik ma być przyporządkowany do innego OZBS-u to tam też reguluje kwestię składek.
Retoryczność pytania wydawała mi sie klarowna, ponieważ sądzę, że mike72 doskonale w tej kwestii jest zorientowany.

Jednocześnie proszę osobę z zarządu odpowiedzialną za podawanie składów drużyn w Cezarze o ponowne przejrzenie zgłoszenia które złożyłem. Brak mi jednego zawodnika :) Z powodów takich, że składkę członkowska opłaci na rok 2009, dmuchając na zimne do składu nie zostaje wstawiany, ale chyba nie ma przeszkód aby był podany w składzie drużyny umieszczonym w Cezarze.

_________________
Tomasz Nadolski


22 listopada 2008, o 19:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 15:16
Posty: 20
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Uprzejmie donoszę, ze zgodnie z podziałem obowiązkow w obecnym Zarządzie nie ma Wydziału Gier i Dyscypliny. Jest Komisja Gier (odpowiedzialna za rozgrywki ligowe i wszelkie sprawy ORGANIZACYJNE z tym związane) oraz Komisja Klasyfikacji i Dyscypliny (odpowiedzialna za CEZARA oraz sprawy dyscyplinarne).
Pozdrawiam


23 listopada 2008, o 21:14
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Gdybym znał odpowiedź, to nie traciłbym czasu na wypisywanie jakiś głupot na forum. Na marginesie, gdy zadał to pytanie 2 osobom w "realu" dostałem następujące odpowiedzi:
- musisz zapłacić składkę nam,
- musisz zapłacić składkę im.
Jakoś nie chce mi się płacić 2 razy.


23 listopada 2008, o 21:38
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Zadaniem poszczególnych członków Zarządu KPZBS jest rzetelne wywiązywanie się z nałożonych na siebie obowiązków wynikających ze statutu.
Gracze powinni opłacać składkę członkowska zgodnie z wypełnioną deklaracją przynależności.
Obowiązkiem skarbnika, czyli moim jest wystawić rachunek aby ułatwić sponsorowanie naszej dyscypliny oraz gospodarzyć środkami uzyskanymi z dobrowolnych wpłat w sposób zgodny ze statutem i uchwałami Zarządu.
Jesteśmy ludżmi dorosłymi i mam nadzieję poważnymi.
Deklaracje jakie sobie wzajemnie składamy powinny być wypełniane przez wszystkie strony.
Związek nasz utrzymuje się ze składek członkowskich i apeluję o ich regularne opłacanie.
Jednocześnie dziękuję tym którzy już opłacili swoją składkę.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


23 listopada 2008, o 21:48
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Przepraszam, jeżeli czegoś nie zrozumiałem, bo pora dość późna, ale o co chodzi w poprzedniej wypowiedzi i jaka jest odpowiedź na pytanie będące tematem wątku?


23 listopada 2008, o 21:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Panowie (osoba odpowiedzialna za WGiD) odpowiedzcie wreszcie Michałowi, gdzie ma zapłacić składki. Po to m.in. mamy to Forum, aby uzyskiwać takich informacji. Sam jestem ciekawy, a nie znam odpowiedzi - wydaje mi się, że skoro Michał rozpoczął grę w KPZBS - to tutaj powinien zapłacić (jak zauważył Romek).
Pozdrawiam
Adam


24 listopada 2008, o 12:31
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
hmm
kapitanie -znowu :shock: nie na temat

Misiek spytał czy może zagrać w sezonie 2008/2009 w innej dużynie , innego okręgu ! A zgłosił akces do drużyny w KPZBS w lidze zdaje sie okręgowej , nie opłacił w niej nowej składki ( lub zapłacił )itd!

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w PZBS jest to nie możliwe!
Ale !
Nie wklepano składów do Cezara , więc nikt by się o tym nie dowiedział , chyba
że przeczyta to forum , więc gdyby sie kazał wykreslić , to by był znowu singlem, jeśli opłaciłby składkę to byłby singlem z opłaconą składką i jako taki mógłby sie zapisać gdzieś w Polsce do dowolnej drużyny .

Oczywiście był pewien problem , który zgłaszałem w Warszawie -system Cezar głupieje przy czyms takim , nalicza okręgowi skladkę której nie powinien -BO zawodnik już ją opłacił w innym okręgu.

W przypadku Miśka najlepiej zrezygnować , zarządać zwrotu składki jeśli jej nie zapłacono do Warszawy i zarejestrować się w innym okregu
( udając Greka ;) , lub poprosić o zgodę Guru z warszawy co może trwać
5dni lub 5 miesięcy

roman wachowiak


24 listopada 2008, o 19:28
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL