Teraz jest 28 marca 2024, o 10:01




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
Mietek, czy Ty chcesz mi powiedzieć, że w trakcie sezonu nie mogę zmienić drużyny? Coś trudno mi w to uwierzyć, bo to, że mogę grać w wyższej lidze niż zacząłem, to nawet ja wiem. Na marginesie, Panowie z Komisji Gier (mam nadzieję, że nie pomyliłem komisji) nadal zawzięcie milczą. Jak tam, Panie Skarbniku, z rzetelnym wywiązywaniem się członków Zarządu z obowiązków statutowych, choć pewnie przesadzam, bo przecież udzielenie odpowiedzi na zapytanie regulaminowe zawodnikowi, który może niedługo będzie w innym okręgu, zapewne nie mieści się w zakresie tych zadań. A może jest niegodne tak wysokiego gremium, a może po prostu nie mamy pojęcia co odpowiedzieć (nie, ta wersja na pewno nie wchodzi w rachubę).


25 listopada 2008, o 08:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
:lol: Lol
Misiek jasne że możesz przejść do innej drużyny , ale pod warunkiem

ze zaczniesz kopać piłkę , lub latać z kijem hokejowym , wtedy mogą cię kupić za duuuużą kasę np Dynamo Mińsk
nie wiem skąd czerpiesz swą pewność , bo przepisy sie nie zmieniły od 20 lat , polecam lekturę Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski 2008/2009
rozdział 6 zamieszczony tradycyjnie jak co rok na stronie PZBS

pozdrowionka
roman wachowiak


25 listopada 2008, o 08:52
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Pytanie do Zarządu - najpewniej WGiD
No, w końcu normalna odpowiedź. Zapoznałem się z polecanym przepisem, dzięki Mietek.


25 listopada 2008, o 09:23
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL