Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 07:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Solec Kujawski 2010 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 15 marca 2010, o 18:17
Posty: 53
Post Solec Kujawski 2010
Nie wytrzymałem!!
Starałem się nie komentować bieżących "potknięć" ,jednak teraz na prośbę kolegów i własną determinację muszę skomentować ostatnie wydarzenia.Rozumiem , że sędziów wybierają organizatorzy okręgowych turniejów jednak KP Związek powinien weryfikować takie wybory.Osobiście oczekuję na każdym zaproszeniu kto będzie sędziował turniej.A Jarkiem Łakomym znamy się od zawsze i prywatnie lubimy się i szanujemy.Niestety nie jestem w stanie dłużej tolerować sędziwskich potknięć Jarka.Ostatnia sobota jest przykładem jak brak kompetencji sędziego może popsuć cały dzień.Rozumiem , że technologiczne nowości mogą stanowić dla wielu ludzi problem ale nie może to być wytłumaczeniem organizacyjnej nieudolności.Jeśli sędzia nie potrafi posługiwać się nowym oprogramowaniem komputerowym niech sędziuje "na piechotę"turnieje , w których będą grać cierpliwi ludzie.Bardzo współczuję organizatorom turnieju na czele z Mariuszem Żurkiem i mam nadzieję , że złe informacje nie dotrą do Burmistrza wspierającego naszą dziedzinę sportu.Turniej pomyślany był świetnie a pomoc władz Solaca nieoceniona.Łatwo jest zniechęcić polityków i zawodników do imprez obsługiwanych przez ludzi niekompetentnych.Jak ważne jest umiejętne gospodarowanie posiadanym zasobem ludzkim przekonujemy się na wtorkowych turniejach , które po siłowej zmianie sędziego już umierały.Koledzy z Zarządu-więcej rozsądku i zaangażowania w organizację okręgowych imprez!Wiele spraw z działaniach Wiesia Paczkowskiego i reszty kolegów jest godnych pochwały jednak proponuję aby na imprezy tupu Solec wyznaczeni byli obserwatorzy , weryfikujące wynagrodzenie sędziego.W kontekście ostatniej , zmarnowanej soboty oczekuję(również w imieniu wielu kolegów) jasnego stanowiska Zarządu , które nie odbije piłki w stronę organizatorów.
Jarosław Michałowski


16 maja 2010, o 19:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Solec Kujawski 2010
Podpisuję się pod postem Jarka. W Solcu Kujawskim mieliśmy kolejny przykład kompletnej indolencji Sędziego. Całe szczęście, iż nie było do rozpatrzenia problemów stricte brydżowych, bo turniej mógłby się zakończyć w późnych godzinach wieczornych. Również, mam nadzieję, iż Zarząd podejmie kroki w celu nie tylko dobrego oświetlenia sali gry, ale także, a może i przede wszystkim w celu osiągnięcia choćby w miarę normalnego poziomu sędziowania.
Michał Lewiński
PS.
Czy jest jakiś inny powód, poza awarią mojego kompa, iż ze strony głównej nie ma (przynajmniej w chwili pisania niniejszego posta) bezpośredniego linka do forum?


16 maja 2010, o 20:22
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Solec Kujawski 2010
Podpisuję się pod tym co napisał Jarek.

Jeszcze małe pytanie do organizatorów z Mariuszem na czele:
Czy nie pomyliły wam się nagrody???
Zawsze fundusz nagród stanowi circa about 50% wpisowego, a u was to było około 150% :D

Turniejik fajny - tylko niestety zjebki w domku, za przyjazd godzinę później niż mówiłem :cry:

Pozdr
A


17 maja 2010, o 11:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Solec Kujawski 2010
Dziękuję za wszelkie słowa uznania dla organizatorów (mimo chwilami nie najlepszej atmosfery na turniejach). Cieszymy się, że frekwencja była wyższa niż w zeszłym roku. Fundusz nagród (zgodnie z informacjami na zaproszeniach) był powiększony o kwotę 1500 zł i z tego tytułu nagrody trochę wzrosły :). Mam nadzieję Adamie (który gościłeś w Solcu na turnieju chyba po raz pierwszy) na to, że wpiszesz sobie nasze turnieje na stałe do kalendarza. Dziękuję wszystkim za udział w zawodach i szczerze gratuluję zwycięzcom.
Pozdrawiam
Mariusz


17 maja 2010, o 15:18
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Re: Solec Kujawski 2010
No cóż nic innego nie pozostaje mi jak tylko przeprosić wszystkich zainteresowanych za powstałe zamieszanie na turnieju, które było spowodowane różnymi czynnikami jak i moim błędem. Rozumiem koledzy Waszą frustrację i niezadowolenie. Ja osobiście czuję się bardzo źle i dużo zdrowia mnie kosztuje, jeżeli nie idzie mi coś tak jakbym chciał. A przecież sędziuję dla Was i chcę to robić jak najlepiej, dlatego zabieram się ostro za naukę z organizacji turniejów. Jeszcze przyznam się Wam szczerze że wolę grać i na siłę sędziować nie mam zamiaru. Na zakończenie jeszcze raz wszystkich zainteresowanych i ich żony i rodziny ;) przepraszam, a maja krótka dygresja jest taka że naprawdę łatwo jest kopać leżącego :( .
Pozdrawiam
Jarek Łakomy


19 maja 2010, o 22:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Solec Kujawski 2010
Wnioskuję o amnestię dla Łysoli i Łakomczuchów :lol: :lol:

w końcu lato idzie :lol:

mietek


21 maja 2010, o 21:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Solec Kujawski 2010
Dołączam się do sugestii mietka.
Mylić się jest rzeczą ludzką a szansę trzeba dać każdemu a nie się pastwić.
Pozdrawiam


22 maja 2010, o 08:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 87 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL