Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona
 KKKN 
Autor Wiadomość
Post KKKN
Proponuje aby zrobic osobny dział dla zawodników KKKN, rozgadali się że nie można ich powstrzymac. :twisted:


20 listopada 2008, o 11:08
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: KKKN
i bardzo dobrze, że rozpoczął się ruch na forum
Pozdr
Adam Wujków


20 listopada 2008, o 12:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: KKKN
Do mojego męża- sam nie chcesz analizować rozdań (no, może poza moim przegranym szlemikiem karowym, bo wiem, ile radości sprawia Tobie widok mnie nie mogącej spać i jeść przez to rozdanie, więc mi je cały czas przypominasz), to chociaż pozwól innym podyskutować i podzielić się swoimi przemyśleniami, po czasie analiza jest łatwiejsza i często prowadzi do uniknięcia pomyłek w przyszłości (często, ale nie w moim przypadku :lol: )
Pozdrawiam
żona :mrgreen:


20 listopada 2008, o 13:41
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: KKKN
Jaka ulga ....
Oddawałem przeciwnikom prawie wszystko co się dało, można rzec, że robiłem za świetego mikołaja (na marginesie nie daje mi spokoju rozdanie gdzie sala otwiera 4H, ja otworzyłem 3H i w plecy niestety, choć wg mnie te karty wygrywaja dwa razy na dziesięć) a tu masz... drużyna jest dociekliwa i raczej niezadowolona ze średniej 14 VP na mecz.
Będę musiał grac dalej. wtedy pokrzyżuje im plany i spojkojnie wrócimy na lokalne boisko :lol:

_________________
Tomasz Nadolski


20 listopada 2008, o 19:31
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: KKKN
Tomek, z układem 7420, siłą ok 10PC, i solidnym kolorem kierowym (bodajże KW109xxx) należy otwierać 4H nawet nie po to żeby wygrać. Inna sprawa, że drugi Tomek mając dwa asy (w tym trzeciego asa kier), musi bezwzględnie zalicytować 4H - już nawet nie dlatego, żeby to wygrać, ale przede wszystkim przedłużyć blok - trudno w jego ręce dopatrzyć się wystarczającej ilości lew do położenia 4S.


20 listopada 2008, o 21:37
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: KKKN
kurcze , a było tak ślicznie, mieliśmy jednego winnego wszystkich niepowodzeń (kapitana), a teraz odpowiedzialnośc za kiepski wynik się rozmyje na cały zespół :lol: :P :D


21 listopada 2008, o 07:30
Post Re: KKKN
ej, Kapitan, wiesz przecież, dlaczego takam dociekliwa....Mój zakład- pamiętasz? Spaść możemy, byle tylko nie zająć jednego z dwóch ostatnich miejsc, jak nam Mietek prorokował. Tą FInlandię w razie wygrania przeze mnie zakładu wypijemy w gronie drużyny, dlatego apel do KKKN: trza się spiąć- już trzecie od końca gwarantuje wygraną!!!!! :mrgreen:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
ALA


21 listopada 2008, o 11:17
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: KKKN
Ja już nawet sie rozglądam za foremkami do lodu w kształcie reniferów... pewnie idealnie skomponowałyby by się z Finlandią pojemności 1,0 l bodajże :)
A już widzę kategorię w której na pewwno wygrywamy ze wszytkimi drużynami - ilość postów na forum :)


A na deser kontrakt 4 kier z kontrą od wistującego po wiście królem trefl:
dziadek
A 8
J 7 5 4
J 8 3
A 10 8 7


K Q 9 7 6
A 10 8 3
A 5
J 6

Rozgrywa goral78. Kontrakt naciągany, minimax pokazuje, że można grac 3nt (jeden zagrał i poległ bez dwóch)
Na drugim stole Ala przegrywa grzecznie 2kier bez pięciu.
Po zakończeniu sesji sędzia (podglądał wyniki w kompie) prosi mnie abym pogratulował rozgrywającemu, ale porzecież nie mogę tego zrobić bo wpadłby w samouwielbienie a poza tym wygrał po dwóch błędach broniącego :)
Proponuję zakończyć temat meczu z Alfą, bo pozostały jeszcze tylko moje wtopy, ale po co je tu roztrząsać.... :oops:

_________________
Tomasz Nadolski


21 listopada 2008, o 12:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: KKKN
Nniejszym donoszę iż zwróciłem sie do osób generujących rozdania
dla drugiej ligi , aby przygotowano większą ilość rozdań ze strefy szlemowej-najlepiej 13 lewowych . Odpowiednia ilość zaliczonych "rolek " przez aaalicję zapewni mi wygranie zakładu :D :lol:

pozdrowionka


23 listopada 2008, o 21:46
Post Re: KKKN
Baaaardzo śmieszne! Mało, że w domu Tomek się pastwi, to jeszcze drugi mąż zaczyna! A zakład i tak wygram. KKKN ma już chytry plan! :twisted:
Pozdrawiam wszystkich
poza mietkiem i goralem
Ala


24 listopada 2008, o 12:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 134 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL