Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 07:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 List otwarty na prosbe Tadeusza 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: List otwarty na prosbe Tadeusza
Adaśku,
w tej kwestii zgadzam się z Tobą w 100%. Nie było moją intencją popieranie Jarka i wymuszanie na Was interwencji, która wg mnie, byłaby w tej sytuacji zdecydowanym nadużyciem. Zabrałem tylko głos w "interesie" logiki ;). Mam nieodparte wrażenie, że Michał, cytując regulamin, tłumaczy się dlaczego nie interweniuje, choć sam między wierszami, jakby uznaje argumenty Jarka. Gdyby po wklejce z regulaminu padło jedno krótkie zdanie typu: post Radzieckiego nie wyczerpuje żadnego z ww znamion...
A może się czepiam i szukam dziury... ;)
Pozdr.
Tomek

_________________
Pozdr.
T.


10 kwietnia 2010, o 18:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: List otwarty na prosbe Tadeusza
eltomek napisał(a):
Michał Dolny napisał(a):
jareklak napisał(a):

W jakim celu to przypomnienie?
Czyżbyś chciał powiedzieć, że postulat Jarka jest bezpodstawny???
Tomek.

Tomku.
Pisząc ten tekst myślałem podobnie jak nasz główny moderator forum Adam W.że obca jest nam forma dławienia jakiejkolwiek dyskusji.
Tomku każdy z nas graczy oraz piszących tu na forum wystawia sobie własną wizytówkę.
Jesteśmy mam nadzieję grupą ludzi którzy walczą ze sobą tylko w sposób czysty oraz raczej przy stoliku w rywalizacji sportowej a nie okładając się wzajemnie słownie bez zlituj. Jest granica której przekraczać nie powinniśmy i właśnie dla tego został stworzony regulamin forum.
Dla mnie Forum służy do wyciągania wniosków i poprawy swoich działań na rzecz nas wszystkich.
Obserwując i uczestnicząc w działaniach Zarządu odnoszę wrażenie ,że pozostali reagują podobnie.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


23 kwietnia 2010, o 18:31
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 85 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL