Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 22:25


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Zmiana terminów w III Lidze 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Zmiana terminów w III Lidze
Dzień dobry

Zgodnie z
REGULAMIN ROZGRYWEK III LIGI - SEZON 2023/2024

punkt I. Postanowienia ogólne:
podpunkt
7. W uzasadnionych wypadkach Wydział Gier K-PZBS może zdecydować
o rozegraniu zjazdu ligowego w innym miejscu oraz zmianie jego terminu.

Czy można prosić o podanie uzasadnienie zmiany terminów wszystkich playofów ?

Pozdrowienia

Jarek

PS
U nas w teamie staraliśmy się tak podporządkować życie prywatne i służbowe, żeby być na wyznaczonych terminach. Delegacje, urlopy, narty, wycieczki po europie ..
a tu taki psikus


27 lutego 2024, o 09:40
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Szanowni Państwo,
Co prawda obiecałem niektórym (a przede wszystkim sobie) nie wypowiadać się na forum, ale jednak sądzę, że każdy z Was powinien wiedzieć, dlaczego nieliczni ludzie gotowi działać społecznie na rzecz środowiska brydżowego po jakimś czasie zniechęcają się.
Przyczyną są zachowania takich ludzi, jak autor powyższego posta.
25 lutego 2024 roku dowiedziałem się, że zaplanowany na 6.04.2024 w Krobi finał III Ligi nie może się tam odbyć, ponieważ świetlica jest wykorzystywana na lokal wyborczy.
Natychmiast wymyśliliśmy rozwiązanie, którego częścią było przeniesienie kolejnego zjazdu na 16.03.2024 - zostały rozesłane SMS-y do 10 kapitanów, żeby skonsultować termin.
Ponieważ drużynie ABS Lambda (jednej z dziesięciu) ta zmiana nie odpowiadała, zmieniliśmy koncepcję na rozegranie tego dnia w grupie walczącej o awans do ligi wyższej jedynie meczów ćwierćfinałowych. Dodatkowo ustalając różne godziny tych meczów udało nam się „zmieścić” zjazd w tańszej lokalizacji, tj. w Krobi. Wstępnie zaplanowano półfinały na 23.03 i finał na 24.03.2024.
Dzisiaj (27.02.2024) rano rozesłałem SMS-y do kapitanów drużyn z informacją o zmianach i umieściłem informacje na stronie.

W imieniu Wydziału Gier
Krzysztof Dzierżak

A teraz w imieniu własnym.
Ponad godzinę wymieniałem dzisiaj SMS-y, a ze względu na obszerność korespondencji również MMS-y z autorem powyższego posta. Teraz widzę, że nadaremnie.
W zmarnowanej dziś godzinie życia próbowałem przekonać, że regulamin to nie terminarz, że nie ustalam terminu wyborów samorządowych, że takie zmiany konsultujemy z kapitanami, że nie jestem zobowiązany do przepraszania za zmianę terminów. Otrzymałem wstępną akceptację terminów półfinałów (23.03) i finału (24.03).
Mimo że wszystko zostało wyjaśnione okazało się, że trzeba jeszcze zaistnieć na forum.

A wiecie, o co jest ten ból d…?
O to, że półfinałowy przeciwnik nie będzie zmęczony ćwierćfinałem! (jakbyśmy wszyscy grali 5-6-osobowym składem)

_________________
Krzysztof Dzierżak


27 lutego 2024, o 13:17
Zobacz profil
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Dzień dobry

Nie wiem dlaczego p. Dzierżak interpretuje moje SMSy w ten sposób.....

1. ja napisałem że ta zmiana jest z niekorzyścią dla drużyn z 2ch pierwszych miejsc,
Jeśli ktoś gra 64 rozdania jednego dnia to wymaga to większego wysiłku niż 32 rozdania.

2. Jeśli chodzi o terminy to:
A) nasz team dostosował się do terminów pokazanych w kalendarzu jakiś czas temu

B) 16 marca "część moich ludzi" jest poza Polską

C) ja co miesiąc jestem w delegacji w Szwecji, w sobotę grałem ligę , w niedzielę pojechałem w deledację, terminy, które są dostępne podałem w firmie, teraz będę, być może, musiał odkręcać część, jeśli się uda
Podobnie mają inni z naszego teamu

D) w SMSie sugerowane terminy ewentualnego finału to 24 marca a półfinału to 23 marca.

Pozdrownia

Jarek


27 lutego 2024, o 16:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
wuj1976 napisał(a):
Szanowni Państwo,
Co prawda obiecałem niektórym (a przede wszystkim sobie) nie wypowiadać się na forum, ale jednak sądzę, że każdy z Was powinien wiedzieć, dlaczego nieliczni ludzie gotowi działać społecznie na rzecz środowiska brydżowego po jakimś czasie zniechęcają się.
Przyczyną są zachowania takich ludzi, jak autor powyższego posta.

Żyję już dosyć długo,wiele widziałem i wiele słyszałem.Po raz pierwszy spotykam tak grzecznego i kulturalnego autora postów
majraj napisał(a):
Dzień dobry
Pozdrownia
Jarek

Pytania zadawane są zawsze w sposób grzeczny i merytoryczny.Nie rozumiem więc wzburzenia szefa wydziału gier do którego zadawane są pytania.Cieszę się że zrezygnowałem ze startu w III lidze.

Jako Przewodniczący Komisji Rewizyjnej 22.02.2022 wnioskowałem o stworzenie w obecnej kadencji Zarządu stworzenie wydziału dyscypliny oraz Rady kapitanów.
Uchwała nr 2 KR
Komisja rewizyjna w składzie:
Michał Dolny
Mirosław Jackiewicz
Michał Krzemiński
Prosimy Zarząd KPZBS o zrealizowanie par 22 ust G. Statutu KPZBS który ustanawia obowiązek zarządu do powoływania Komisji problemowych oraz zatwierdzania ich regulaminów.
Komisja d/s dyscypliny jest niezbędna do prawidłowego działania naszego związku.
Sugerujemy również powołać Radę Kapitanów drużyn ligowych.

Bardzo proszę o merytoryczną odpowiedź

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 lutego 2024, o 08:53
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Bardzo proszę o merytoryczną odpowiedź
Zamiast odpowiedzi merytorycznej otrzymałem telefon od Krzysztofa Dzierżaka z pretensjami że nie jest już szefem wydziału gier i ja również zniechęcam go do działania.Nie dopuścił mnie do głosu więc pozwalam sobie zareagować.
Nadal proszę o zrealizowanie obowiązku statutowego powołania Komisji Dyscypliny.
Nie uważam że zadawanie grzecznie pytań na naszym forum jest naganne.
Chciałbym również przypomnieć wydziałowi gier że w lidze KPZBS grało kiedyś 32 drużyny a nie 20 jak to jest obecnie.
Pozdrawiam serdecznie

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 lutego 2024, o 12:10
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Moja propozycja to postawić Krzysztofa Dzierżaka przed komisję dyscypliny. Już dość złego narobił w Związku, by to dalej tolerować...


28 lutego 2024, o 12:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 kwietnia 2009, o 07:29
Posty: 41
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Moja propozycja to postawić Krzysztofa Dzierżaka przed komisję dyscypliny. Już dość złego narobił w Związku, by to dalej tolerować...

I to jest słuszna koncepcja, szybki wyrok bez możliwości odwołania.
Niech chłop pierdzi w pasiaki a nie tylko by jakieś turnieje organizował, aktywizował ludzi do gry, podejmował prace z młodzieżą i seniorami czy tam jakieś dotacje załatwiał.


28 lutego 2024, o 13:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
zawsze można powołać komisję śledczą do spraw....
a poważnie - temat Rady Kapitanów - zapewne istotny, kilka lat temu ponoć było takie ciało, nie wiem czy działało, ale wydaje mi się, że to powinno powstawać automatycznie przy każdych rozgrywkach. Można ująć w regulaminie ligowym punkt.
Co do terminów - ludzka, czy też organizacyjna rzecz. Bywa, że pojawiają się jakieś przeciwności, które uniemożliwiają organizowanie zaplanowanych wydarzeń. Tak widać było tym razem. Przykre, że team Jarka musiał wcześniej poukładać terminy w pracy aby dostosować się do pierwotnie zaproponowanego kalendarza rozgrywek, ale w zaistniałej sytuacji jest to problem 1 na 10 teamów. Fakt, lidera z aspiracjami awansowymi.
Jeśli dobrze kojarzę, to w tym sezonie nastąpiło przesunięcie zjazdu I i II ligi właśnie z uwagi na problemy lokalowe i nie rozgrywaliśmy wyjątkowo zjazdu wraz z Ekstraklasą. Na moje nic nadzwyczajnego. A że to gra ludzi i dla ludzi to wydaje mi się, że jest to kwestia dogadania w wyjątkowej sytuacji aby mecze rozegrać jednak poza zjazdem. Bez smsów, mmsów, zwykłe pismo z umotywowaną prośbą. Jest nas coraz mniej, zacznijmy się szanować i robić coś bardziej z głową niż tylko emocjami.

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


28 lutego 2024, o 13:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Dzień dobry

Po prostu, niemądra sprzeczka, jak to się zdarza w życiu.

Pozdrowienia

Jarek

PS
Ze swojej strony przepraszam jeśli spowodowałem potrzebę wypicia melisy


28 lutego 2024, o 16:11
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
justgra napisał(a):
Moja propozycja to postawić Krzysztofa Dzierżaka przed komisję dyscypliny. Już dość złego narobił w Związku, by to dalej tolerować...

Jestem przeciwny stawiania Krzysztofa przed KD .Wnioskowałem do Zarządu o jego wyróżnienie i nagrodzenie za zasługi dla naszego związku jak również kolegów z Krobii za to co robią.
Domyślam się Justyno że ironizujesz i bagatelizujesz sprawy dyscyplinarne a jednak problem jest stale napięty.
Rada kapitanów jest również potrzebna aby na przyszłość uniknąć niepotrzebnych spięć.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 lutego 2024, o 20:03
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 134 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL