Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 17:37


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Zmiana terminów w III Lidze 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Podziwiam ludzi , którzy NIC dla Nikogo w swoim życiu nie zrobili , ale ciągle mają pretensje do INNYCH o Wszystko

M


7 marca 2024, o 22:49
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
mietek napisał(a):
Podziwiam ludzi , którzy NIC dla Nikogo w swoim życiu nie zrobili , ale ciągle mają pretensje do INNYCH o Wszystko

M

I to jest słuszne podsumowanie. Można żyły wypruwać żeby nasz dyscyplina kwitła i powiedzmy szczerze, Krzysztof zrobił dużo dobrego dla rozwoju brydża w naszym województwie ale zawsze komuś coś będzie nie pasować. Tylko jak jest okazja zgłosić się do zarządu K-PZBS i coś porobić to już chętnych nie ma.
Ciekawe co by piszący wątek zrobił jak, nie pamiętam, dwa czy trzy lata temu dostaliśmy info, że zjazd to nie będzie w Pile a w Wałczu i polecają COS i nikt nie pytał czy jakaś drużyna przyjedzie czy nie. Dostaliśmy do informacji i stosowania, a że +40 km w każdą stronę i +1000 za hotel to już nikogo nie obchodziło. Nie pasuje Wam termin, trudno, ręcznik i z powrotem od początku w przyszłym sezonie w III lidze walka o awans.
Kończę w temacie. Pozdrawiam i więcej luzu.


9 marca 2024, o 08:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
H_Klos napisał(a):
mietek napisał(a):
Podziwiam ludzi , którzy NIC dla Nikogo w swoim życiu nie zrobili , ale ciągle mają pretensje do INNYCH o Wszystko

M

I to jest słuszne podsumowanie. Można żyły wypruwać żeby nasz dyscyplina kwitła i powiedzmy szczerze, Krzysztof zrobił dużo dobrego dla rozwoju brydża w naszym województwie ale zawsze komuś coś będzie nie pasować. Tylko jak jest okazja zgłosić się do zarządu K-PZBS i coś porobić to już chętnych nie ma.
Ciekawe co by piszący wątek zrobił jak, nie pamiętam, dwa czy trzy lata temu dostaliśmy info, że zjazd to nie będzie w Pile a w Wałczu i polecają COS i nikt nie pytał czy jakaś drużyna przyjedzie czy nie. Dostaliśmy do informacji i stosowania, a że +40 km w każdą stronę i +1000 za hotel to już nikogo nie obchodziło. Nie pasuje Wam termin, trudno, ręcznik i z powrotem od początku w przyszłym sezonie w III lidze walka o awans.
Kończę w temacie. Pozdrawiam i więcej luzu.


Dzień dobry

Termin, ustalony 5 miesięcy wcześniej, nam odpowiadał. Co więcej, tak ustaliliśmy pół roku życia, żeby na tych zjazdach być.
Rozumiem potrzebę zmiany terminu 1 meczu, finału bo 7 kwietnia są wybory, zapewne nie wpuszczono by nas do budynku, w którym miałby być mecz.

Nadal nie rozumiem dlaczego była potrzeba przełożenia pozostałych 8 meczów,
ale przyjąłem to do wiadomości.

1. Nie ja ustalałem terminy
2. Nie ja zmieniałem terminy
3. Własne zdanie mam, podobnie jak inni co widać w innych wypowiedziach.
Nie widzę potrzeby potakiwania każdej wypowiedzi czy czynności.
4. Moim zdaniem Zmiana reguł w trakcie "wydarzenia" jest zawsze trochę dziwna.
5. Innych najwyraźniej nie obchodzi nasza sytuacja, to czy zarobi się 5 zł czy 10 zł.
6. W Wałczu zapłaciliśmy mniej niż w Pile

Pozdrowienia

Jarek

Jarek


9 marca 2024, o 09:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 23:57
Posty: 70
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
Jak nie mam czasu grać w lidze, bo to czy siamto czyli nie jestem dyspozycyjny, to nie gram! Swego czasu grywałem w lidze niemieckiej, bo mi też nie pasowały różne rzeczy, nie tylko terminy. Na pewno istnieje też liga szwedzka polecam tę opcję.

Co do Krzysztofa, to nie pamiętam lepszego organizatora i społecznika na tym stanowisku od czasów prezesury śp. Marka Kochowicza, dalej moja pamięć nie sięga.

Ciekawe kto będzie aktywnie działać w tej radzie kapitanów?

Nie witam się i nie życzę miłego dnia, bo takie ozdobniki to czasem lukier polany na truciznę i osobiście mnie drażnią. Nie żebym nie był nieuprzejmy ale wszystko do czasu.

_________________
Darek Góralski


9 marca 2024, o 10:42
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Zmiana terminów w III Lidze
sarad napisał(a):
Jak nie mam czasu grać w lidze, bo to czy siamto czyli nie jestem dyspozycyjny, to nie gram! Swego czasu grywałem w lidze niemieckiej, bo mi też nie pasowały różne rzeczy, nie tylko terminy. Na pewno istnieje też liga szwedzka polecam tę opcję.

Co do Krzysztofa, to nie pamiętam lepszego organizatora i społecznika na tym stanowisku od czasów prezesury śp. Marka Kochowicza, dalej moja pamięć nie sięga.

Ciekawe kto będzie aktywnie działać w tej radzie kapitanów?

Nie witam się i nie życzę miłego dnia, bo takie ozdobniki to czasem lukier polany na truciznę i osobiście mnie drażnią. Nie żebym nie był nieuprzejmy ale wszystko do czasu.


Dzień dobry

Byłem dyspozycyjny zgodnie z harmonogramem przygotowanym 5 miesięcy wcześniej.

Można wymyślać różne teorie, wypowiadać się emocjonalnie
zgadzać się z Leninem "dobro ogółu jest ważniejsze od wolności jednostki",
podawać własne rozwiązania np. "polecenie grania w innym miejscu", jakby to miało
cokolwiek do rzeczy
itp itd

cały czas nie wypowiadając się na temat faktów, clue jest cały czas takie samo:

Powód zmiany harmonogramu 1 meczu został podany, wybory, oczywisty mus.
Powód zmiany 8 meczów nie został podany, po prostu zaanonsowano.

Zrobiono to w elegancki sposób:
pytając się wszystkich o zdanie i nie narzucając nikomu terminu (za co dziękuję) oraz dając możliwość ustalenie terminu półfinałów

Pozdrowienia

Jarek


9 marca 2024, o 12:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 151 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL