Teraz jest 29 marca 2024, o 00:24


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Sezon ogórkowy 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Sezon ogórkowy
Dzień dobry

Takie pytanie mnie naszło (pewnie dlatego, że meczy nie ma a myśli o brydżu się błąkają)

Co nowego w szkoleniu młodzieży w 2022 roku ?

Pozdrowienia

Jarek


7 czerwca 2022, o 10:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Sezon ogórkowy
Melduję Liderowi forum, że jako świeżo upieczony instruktor znalazłem szkołę, z którą zgłosiłem się do programu Sport Wszystkich Dzieci - "Edukacja przez brydża w szkole – upowszechnianie rozwoju sportowego dzieci i młodzieży".
Podobnie zrobiło jeszcze dwoje nowych instruktorów.
Tzw. pakiety zostały nam przydzielone.
Ruszamy we wrześniu.
Trzymajcie kciuki!

_________________
Krzysztof Dzierżak


7 czerwca 2022, o 16:25
Zobacz profil
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Sezon ogórkowy
Dzień dobry

Fantastycznie !
oby mnie wkrótce ograli !

Pozdrowienia

samozwańczy lider
Jarek


7 czerwca 2022, o 17:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 14 kwietnia 2016, o 21:46
Posty: 2
Post Re: Sezon ogórkowy
Fantastycznie, tylko gdzie można zgłosić dzieci do taaakiego programu?
JR


5 lipca 2022, o 17:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Sezon ogórkowy
jacolo napisał(a):
Fantastycznie, tylko gdzie można zgłosić dzieci do taaakiego programu?
JR


Dzień dobry

Ponieważ KPZBS nie organizuje zajęć dla dzieci / młodzieży
takie informacje uzyskuje się tzw pocztą pantoflową
W Toruniu ABS Lambda prowadzi takie zajęcia

Pozdrowienia

Jarek


9 lipca 2022, o 06:35
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Sezon ogórkowy
jacolo napisał(a):
Fantastycznie, tylko gdzie można zgłosić dzieci do taaakiego programu?
JR

Od listopada 2021 roku ,po zdobyciu tytułu instruktora brydża sportowego,osobiście prowadze kursy nauki brydża w klubie DOL-BY w Bydgoszczy.Dotychczasowe były dla grupy seniorów w ramach 60+.
Mam nadzieję że na przełomie września i pażdziernika rozpocznę naukę wśród młodzieży co już obecnie ma miejsce.
Liczę na kontakt od zainteresowanych osób celem zorganizowania takiego kursu. Mam nadzieję że KPZBS wspomoże te działania.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


30 lipca 2022, o 18:54
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Sezon ogórkowy
jacolo napisał(a):
Fantastycznie, tylko gdzie można zgłosić dzieci do taaakiego programu?
JR


Wszelkie informacje o programie znajdują się na stronie PZBS. W skrócie działa to w taki sposób, że w maju ogłoszono nabór par szkoła - instruktor, w którym przydzielono tzw. pakiety startowe.

Teraz na przykładzie Torunia.
W ubiegłym roku trzech młodych (a jak na nasz okręg to nawet bardzo młodych, bo przed 50-tką) brydżystów zdobyło uprawnienia instruktorskie.
Robert działa od paru miesięcy w środowisku UMK, czego efekty już widać - przybyło nam kilkunastu nowych uczestników turniejów absolwenckich.
Tomek i ja znaleźliśmy chętne do współpracy szkoły i od września ruszamy z programem SWD w SP4 i SPS im J. Słowackiego.
Niezależnie od tego w budżecie obywatelskim złożony został projekt, w którym przewidziano szkolenia dla licealistów.
Nie każdy znajdzie coś dla siebie czy dla swoich dzieci, ale chyba nikt się nie obrazi na stwierdzenie, że zaczynamy od zera.

_________________
Krzysztof Dzierżak


2 sierpnia 2022, o 16:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Sezon ogórkowy
Kolejny sezon ogórkowy się zbliża więc warto przygotować grunt na nowe wyzwania.
Mam nadzieję że doceniamy wszyscy działania państwa Kupczyk z Brodnicy w działania związane ze szkoleniem nowych kadr brydżowych wśród młodzieży.
Doceniając ich działania postawię wniosek do zarządu o wyróżnienie ich za dobre i efektywne działania.
Kolejnym dobrym przykładem pozytywnych działań jest mocny wzrost aktywności brydżowej w Toruniu i okolicach Torunia co zasługuje również na wyróżnienie.Zasługi Marka Nicewicza Krzysztofa Dzierżaka i Mirka Jackiewicza też zasługują na dobrą ocenę i wyróżnienie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


21 czerwca 2023, o 11:33
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL