Teraz jest 28 marca 2024, o 17:52


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Zapiera dech w piersiach !! 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Zapiera dech w piersiach !!
NO nieeeeeeee chodzi o zastosowanie silikonu do budowy ciała . :oops:
ani panoramę wysp hawajskich
raczej brydżowo o widok wykładanego dziadka w stole..
Jakie mieliiście wstrząsające w tym względzie przeżycia ?

na turnieju 60lecia UTP zaszło cóś takiego
my po partii
z prawej 1karo

dostaję kartę
KW9xx
Q
Dxx
AKxx

licytuję 1pik ,z lewej x , alicja 2pik ,z prawej 3trefl
no cóż gówniane 15 PC ,ale delikatny inwicik nie zaszkodzi bo i tak jesteśmy na wysokości 3
licytuje 3karo , z lewej pass, alicja o dziwo 3kier ( wartości kierowe )
z pawej pas
hmmm no 3pik starzeję się
czyli reasumując poszło tak
1karo-1pik---x----2pik-
3trefl--3karo-pas-3kier
pass---3pik---X!!-pass

o dziwo kontrujący wygląda całkiem trzeźwo :lol:
cóż takiego wyłożyło się w stole po ataku 10trefl???
ano takie cóś

xx
KWxxxx
xx
Wxx

nie zapiera tchu ??? :P


5 listopada 2011, o 22:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Zapiera dech w piersiach !!
Mieciu, drobne sprostowanie - wy przed opsy po - rozd nr 3 3-ciej sesji.
Piatnik i tak był dla ciebie łaskawy, bo przelatując bez czwórki wziąłeś jeszcze 30%.
U nas było jeszcze weselej.
Posiadacz tej karty również przecierał oczy ze zdumienia. Jego partner otwarł 2H, naturalny blok. Ja jako wróg wtoczyłem się 3D, na razie pasik z tą 15-tką, poseł 3S (forsujące), posiadając trzymanie kier zalicytowałem zatem 3NT. Tu już skończyło się miłosierdzie, w końcu 15PC siedzi, a partner był na otwarciu - nastąpiła zatem raźna kontra, poseł odskoczył w 4D, pas, pas - skoro się powiedziało a, to należy powiedzieć b, zatem wtórna kontra. Po wiście kierowym zaimpasowałem pika, pozbyłem się kiera, i 10 trefl w kółko. No czas na łączenie atutów - karo wzięte w ręce i D trefl w kółko, dalej obustronne przebitki - widząc taki obrót sprawy nasz bohater gubi się niestety i zamiast trefla dokłada pika popełniając fałszywkę, przebitka w stole, pik bity i obrońca znów popełnia fałszywkę nadbijając pika i grając ... pika. W sumie skończyło się na 11 lewach.
Wezwany sędzia zastanawia się nad ilością lew do zwrotu - w sumie należy się od 3 do 4-ch, co łącznie powinno dać liczbę ok 15 lew, już chciałem wpisywać rzadko spotykane 1710 za 4 karo z kontrą i 5 nadróbkami, ale Piotr Szczuka zawyrokował, że skoro obrońcy wzięli lewę przed fałszywką mogę wpisać tylko 2 nadróbki - w ten sposób straciłem teoretycznie 3 lewy, ale 1110 wystarczyło, żeby przeskoczyć 3D z kontrą +2 za 1070, i 3S (WE) z rdbl swoje za 960 - sami widzicie ile wart był Mietkowy bałwanek.

Pozdr
Adam


6 listopada 2011, o 16:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Zapiera dech w piersiach !!
o. przepraszam , nie ja go ulepiłem :lol:


6 listopada 2011, o 18:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Zapiera dech w piersiach !!
Oczywiście przeciwko przeciwko Adamowi para opsów grała Family Double na naszym stole niestety grali "mściwą"


6 listopada 2011, o 18:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Zapiera dech w piersiach !!
Z tego co wiem to Ala przyniosła tylko śnieg - rozgrywką (lepieniem) zajmowałeś się ty :lol:
Szkoda, że nie postawiłem cię przed testem z 9S, jak nie postawisz króla przeskoczymy z posłem Marka z Rysiem.

Pozdr
A


7 listopada 2011, o 08:42
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL