Teraz jest 28 marca 2024, o 22:33


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Po powrocie z sanatorium 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Po powrocie z sanatorium
To prawda że skasowałem przez przypadek część postu babci Tosi.
Za co serdecznie przepraszam.
Tomka bardzo lubię i cenię sobie jego poczucie humoru,jednak jako osoba odpowiedzialna za stronę związku nie chciałbym czynić precedensów dla faktycznych trolli,którzy atakują nasze forum codziennie.
Dla informacji wszystkich powiadamiam że dziennie,około 30 botów lub trolli lub innych dziwaków nie dopuszczam do aktywności na naszym forum ,gdyż za chwilę byśmy mieli typowe trollowisko a nie kącik wymiany myśli i poglądów środowiska brydżowego.
To praca której nikt nie widzi i dobrze że tak jest.
Alicjo miła też należysz do grona osób które cenię i dziwię się Tobie ,że nie widziałaś tych linków o dofinansowaniu i o uprawnionych do dofinansowania.
One są publiczne i cały czas widoczne.
Co do podwójnych kont to wyjaśniam ze jako administrator forum mam podgląd w adresy IP,więc raczej będę wiedział jak adres będzie statyczny.
Alicjo miła uszanuj zasady regulaminu i nie namawiaj do jego łamania tym bardziej że jestes w komisji rewizyjnej , a to przecież bardzo ważna funkcja.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


22 lipca 2011, o 12:32
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Po powrocie z sanatorium
@ Adam

Tym razem rzeczywiście NMSP (walczyłem z paluszkami 2 dni)

@ Michał Dolny vel Admin

Szanowny, Jaśnie Nam Panujący Strażniku strony i finansów K-PZBS

Mnogość kont na forum.
W przypadku eltomka i eltosi masz rzeczywiście problem. Tym bardziej, że obydwa były zakładane jawnie i to admin decydował o odesłaniu, lub nie, kodu aktywacyjnego (ten ogrom pracy :lol: , „...której nikt nie widzi” :( jest nieoceniony; a jaka skutecznść w tolerowaniu anonimowych trolli). Na marginesie – „Jarek Żurawski”, „jarek ż”, „jarekżurawski”, „żurawskijarek”* – to zapewne konta, których posiadacza(y) nawet Ty nie byłeś w stanie zidentyfikować przez kilkanaście miesięcy. Innych anonimowych (realnie trollujących), co do których wszyscy mają jakieś tam podejrzenia, nie będę wymieniał. Ale Ty mający takie możliwości techniczne i potencjał… :shock:

Rozumiem, że kilkudniowa, kilkunastostronicowa wymiana uprzejmości w wątku „Inowrocław”, to miód na serce admina-estety. Niewątpliwie podniosła ona też prestiż Twojej (Związku) strony.

Netykieta, którą tak chętnie przywołujesz, zaleca również sprawdzenie postu przed wysłaniem. Unikniesz w ten sposób kompromitacji ortograficznej i śmieszności stylistycznej. Przypuszczam, że Twój pompatyczny styl i zamiłowanie do kilkakrotnie nad- i podrzędnie (nieudolnie) złożonych zdań, powoduje, że często sam nie wiesz, co autor miał na myśli.

Miałem nadzieję, że o dofinansowaniu już nie będę pisał.
Niestety, zmusiłeś mnie. Czy naprawdę uważasz wszystkich (tym razem Aaalicję) za idiotów? Oprócz arogancji władzy to także - Twoja ulubienica - netykieta. Nie mają tu żadnego znaczenia Twoje puste zapewnienia o podziwie i sympatii, a tym bardziej o zrozumieniu czegokolwiek. Pytanie nie brzmi: na jakiej podstawie rozdysponowano środki. Pytanie brzmi: jak została zrealizowana Uchwała Zarządu? Nie odsyłaj więc po raz ochnasty do linku z Uchwałą!!! Trochę Ci podpowiem, bo chyba masz też problemy z liczebnikami porządkowymi. Kolejni na liście: po 1., 2., 3. , to 4., 5., 6. itd., a nie np. 14., 16., 8.


Na koniec odniosę się do Twojego wezwania o podjęcie przeze mnie decyzji. OK. – możesz zlikwidować obydwa konta. Czuj się zwycięzcą, bo chyba tylko Ty wierzysz, że kierowały Tobą inne pobudki, niż „wojenka” ze mną. To wzmaga poczucie wielkości. Narcyzm forever. Tym sposobem zrobił Ci się wakat na głosowanie na Zarządzie. Ponawiam propozycję - poddaj pod głosowanie swoją dymisję (oczywiście tylko z funkcji SWK, bo strona jest przecież Twoja) i nie przejmuj się konsekwencjami ew. porażki. W cv nastąpi mało zauważalna zmiana. "Jestem" zastąpisz "byłem"...
Jest też druga opcja głosowania. Wzorem rządu (Premier, Wicepremier-Minister Finansów) moglibyśmy mieć Prezesa i Wiceprezesa-Skarbnika. :D

Pozdr.
T.

*sorrrrry Jarek, że użyłem Twoich loginów, ale chyba wiesz, że nie były to osobiste wycieczki.

_________________
Pozdr.
T.


23 lipca 2011, o 15:07
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Po powrocie z sanatorium
eltomek napisał(a):
@ Adam

Czuj się zwycięzcą, bo chyba tylko Ty wierzysz, że kierowały Tobą inne pobudki, niż „wojenka” ze mną.

Zdecydowanie przeceniasz siebie.
Dyskusja tego rodzaju nie leży w moich kompetencjach.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


23 lipca 2011, o 16:49
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Po powrocie z sanatorium
Spotykają się dwie brunetki:

-wiesz, ja bardzo nie lubię, jak ktoś używa słów, których znaczenia nie zna.
- to do mnie to alibi?


Chyba masz rację, chyba przeszacowałem.... ale czy siebie?
Przecież pisałem tylko o tym, co Ty robisz...

Co do kompetencji.... jakichkolwiek.... pewnie też się nie mylisz.

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


23 lipca 2011, o 18:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Po powrocie z sanatorium
MASAKRA!!!!

Panowie dajcie sobie wreszcie siana z dorzucaniem nawzajem do pieca.
Więcej wzajemnego szacunku!!!
Inni was czytają - obrzucenie kogoś g..., powoduje, że i obrzucający zaczyna tym śmierdzieć.
Macie taką nieocenioną wartość jakiej inni nie mają, czyli nasze Forum, a nie potraficie z tego w sposób cywilizowany korzystać - nie wiem czy naprawdę wam tak zależy, żeby je zamknąć, bo ostatnio słyszę coraz więcej głosów za tym się opowiadających.

Przypomnijcie sobie słowa x.Tischnera na temat prawdy:
jest prawda, tylko prawda, święta prawda i g.. prawda - jaką ostatnio prezentujecie???

Pozdr
A

P.S.
Ostatnio niestety przezywają mnie "admin" - nie wiem o co chodzi :lol:


24 lipca 2011, o 20:18
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Po powrocie z sanatorium
Doprawdy nic nie rozumiem.
Być może to dlatego, że dwa półgłówki (eltomek i eltosia) to nie jedna głowa :(

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, jakoby ktokolwiek obrzucał czymkolwiek (jakkolwiek to nazwiesz), kogokolwiek. Nie czuję się ani obrzuconym, ani tym bardziej nie jestm obrzucającym.

Wrzucanie do pieca?
Może. Niestety nie można dłużej tolerować (za cenę spokoju i ewentualności zamknięcia forum) tego, co wypisuje Michał Dolny jako przedstawiciel Zarządu i Admin (przypadkowo też Michał D.) jako administrator strony. Zresztą, czy spisanie w jednym poście kilku (nie wszystkich) Jego wyczynów jest "wrzucaniem do pieca"?

Może zdrowsze dla wszystkich będzie, jak w końcu Zarząd zareaguje na wyczyny ww.
Bądź co bądź idzie to na konto Zarządu, który robi kawał dobrej roboty, ale niestety ma dywersanta na pokładzie :shock: :(

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


24 lipca 2011, o 22:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: Po powrocie z sanatorium
OT
Miałem nie pisać w "tematach onetowskich" ( ten początkowo był brydżowy, tylko w wyniku działań represyjnych zmienił się w temat onetowski, więc chyba mogę), ale wciąż nie daje mi spokoju jeden temat forsowany przez Michała D.

Michał jak bardzo cię lubię i cenię , w wyniku Twoich powtarzanych wypowiedzi doszedłem do wniosku , że brydż jest grą dla ludzi mądrych i inteligentnych . W związku z własnymi wątpliwościami co do moich możliwości intelektualnych ( nie jest to przejawem jakiejś przesadnej skromności, Alicja potwierdzi, jeśli nie od razu to zabiorę ją na jakiś turniej i po nim zapytasz) przestałem chodzić na turnieje wtorkowe. Czasami chodzę na KMP (ale tu mam wymówkę , ze to chyba organizuje PZBS?)

Niestety zbliża się turniej w Górznie (organizatorem jest m.in. Kujawsko-Pomorski ZBS) , na który byłem umówiony już od dawna i nie wiem czy mogę się tam pojawić.

Mam taką propozycję ,aby przy okazji głosowania na Zarządzie na tak ważny temat czy można mieć dwa aktywne konta na forum, nastąpiło również głosowanie na temat czy brydż jest grą dla wszystkich ( mam nadzieję , że chodzi o popularyzację brydża wśród wszystkich, nawet tych niezbyt mądrych) czy tylko dla mądrych i inteligentnych ( no niestety liczba członków może dramatycznie spaść - ja z eltomkiem odpadniemy pierwsi :-) - to już będzie prawie 1% członków).

p.s. Mam nadzieję ,że nie jest to krytyka, a jeśli tak to konstruktywna.
p.s.2
eltomek napisał(a):
Zarządu, który robi kawał dobrej roboty, :(
+1
p.s. 3 Odpowiedzi wyprzedzające :
- Nie , nie ulżyło mi.
- Nie, nie zamierzam startować w wyborach z co najmniej dwóch powodów
a) uważam , że Zarząd dobrze działa ( pracuje) i poza małymi poprawkami ( np. brakiem eltomka , hehe) nie ma powodu do radykalnych zmian;
b) brak czasu , mały Jakub sprawdza ostatnio wytrzymałość różnych elementów (np. drzwi , podłogi , szyby) , niestety robi to zazwyczaj własną głową albo innymi twardymi rzeczami , które akurat znajdzie. Już sprawdził , że najmniej są wytrzymali są rodzice :-);
c) poza tym obecność pewnej osoby ( ze strachu nie wskażę której) w Komisji Rewizyjnej mogłaby stanowić konflikt .

Pozdrawiam


25 lipca 2011, o 08:17
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL