Teraz jest 28 marca 2024, o 11:58


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Turniej przyjaciół - mam pomysła 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Turniej przyjaciół - mam pomysła
Panowie w tej edycji zasady już ustalone ..... chyba .......

Co byście jednak powiedzieli, żeby od np. przyszłego roku rozgrywać taki tur na zasadach:
- zgłaszają się chętni do gry
- wśród zgłoszonych każdy losuje sobie partnera na cały tur, zatem nie grają zgłoszone pary
- można zastanowić się nad rozstawieniem do losowania, lub też rzucamy wszystko na żywioł - kogo wylosujemy z tym gramy

Pomysł co prawda nie mój tylko doktora - ale podpisuję się czterema łapkami,

Co szanowni interlokutorzy nato??

Pozdr
A


26 lutego 2011, o 23:07
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
Nie chciałem się już wypowiadać w tej westii. Trochę mnie sprowokowałeś.

Mam wrażenie, że po zeszłorocznej mojej aktywności (w krytyce Turnieju), stałem się w jakimś sensie "wrogiem" Organizatorów. Jestem przekonany, że formuła:
Mietek napisał(a):
Pierwszy turniej z tego cyklu odbył się za mojej prezesury , jednak jego pomysłodawcą i realizatorem w 99% był Wiesiu Paczkowski .Jak dobierano uczestników ? w prosty sposób -pytanie Znasz kogoś kto mógłby pomóc w organizacji imprez brydżowych ? To go przyprowadź i z nim zagraj !

jest najlepsza, a decyzja Zarządu o "otworzeniu" turnieju wygląda trochę jakby:"na złość babci odmrożę sobie uszy" :o

Co do Twojej propozycji:
Jakie widzsz szanse wprowadzenia "nowego" VIP-a, który jest często tylko wakacyjnym (weekendowym) brydżystą, zachęcając go słowami: "chodź, zagrasz (albo: zapraszam Pana Prezesa, zagra Pan) z kimś ....... kogo wylosują"? :mrgreen:

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


27 lutego 2011, o 01:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
Cześć!

Uważam, że los nie powinien rządzić tym z kim będziemy spędzali weekendowy wieczór i nie możemy narzucić szczególnie sympatykowi partnera, który niekoniecznie będzie mu odpowiadał pod wieloma względami np. kultura osobistą, sposób bycia itp. Z praktyki wiem, że osoby grające okazjonalnie, na co dzień piastujące całkiem niebanalne funkcje społeczne, niechętnie ujawniają swoje brydżowe niedociągnięcia, a zmuszać ich do takich "wyznań" przed wylosowanym panem X, to chyba przesada i rodzaj sadyzmu ;) .
Możemy zorganizować turniej sado-macho :lol: np. dla najdziwniej dobranych par - ale to już zupełnie inna formuła.

Pozdrawiam
Adam


27 lutego 2011, o 09:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
No cóż, rzuciłem pomysła, na razie spadł na mnie mały kubełek dezaprobaty. Uważam jednak, że pomysł jest wart rozważenia - można byłoby oczywiście zastanowić się nad jakimś rozstawieniem, żeby nie trafiały na siebie np. 18 i 12, a zaproszeni goście grają ze sobą.
Spójrzmy na to realistycznie - ilu na takim turnieju zaproszonych gości spoza regularnego kółka uczestników turniejów - maksymalnie kilkunastu. Ilu natomiast chętnych do uczestniczenia w takiej imprezie - sądząc po ubiegłorocznych postach co najmniej 3 razy tylu. Teraz Wiesiu zrobił oprócz formuły dla gości także formułę open (słusznie nie chcąc pozbawić możliwości gry chętnych) - będziemy mieli zatem w praktyce dwie równoległe klasyfikacje - a tak byłaby niezła moim zdaniem zabawa, a przy okazji możliwość zagrania w zestawieniach, w których może nam to się już nie powtórzyć.

Poczekam na jeszcze inne głosy, jeżeli będą tylko takie jak powyższe nie wrócę do tematu w przyszłości.

Pozdr
A


27 lutego 2011, o 14:35
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
hmmm każda dyskusja jest dobra byle burza mózgów była owocna :) ubiegłoroczna przyniosła otwarcie turnieju na "szerokie wody" ... jeżeli Adam (Olo :) proponujecie losowanie par grających... można turniej podzielić na 2 (bądź np. 3) sesje - pierwszą grać z partnerem zapraszającym, a następnie losowanym... bądź zeswatanym wg innego klucza... natomiast przychylam się też do postu Adacha i Eltomka - goście mogą być troszkę zdziwieni i oby nie zamknęli się w sobie jeśli okaże się że mają grać z kimś nieznajomym... więc np. można takie coś zaproponować zainteresowanym gościom... Jeśli nie będą chcieli podmianki - gramy dalej, jeśli zgodzą się... to mamy wtedy taki brydżowy squirting...

i tym optymistycznym akcentem :)
niedzielne pozdro !

Mariusz

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


27 lutego 2011, o 16:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
A może pogodzić pomysł Adama z dotychczasową formułą turnieju i zorganizować....indywiduela.
Zabawa przednia i szanse równe dla wszystkich.


27 lutego 2011, o 18:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
awiosna napisał(a):
A może pogodzić pomysł Adama z dotychczasową formułą turnieju i zorganizować....indywiduela.
Zabawa przednia i szanse równe dla wszystkich.

Jestem zdecydowanie za.
Andrzeju to doskonały pomysł.
Nie ukrywam ze chcę zająć się organizowaniem przynajmniej raz w miesiącu turnieju indywidualnego.
Ogłaszam więc nabór chętnych na takie turnieje poprzez wysłania do mnie emaila popierającego ze słowem -tak.
osoby które zgłoszą akces zostaną powiadamiani emailem o takim turnieju.
    mdolny@wp.pl

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


27 lutego 2011, o 18:14
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
Witam wszystkich.
Na wstępie cieszę się, że wreszcie udało się z "Turnieju przyjaciół brydża" zrobić Turniej przyjaciół brydża. Każdy ma możliwość zagrania, reguły są jasne więc nie pozostaje nic innego jak kibicować imprezie.
Pomysł uatrakcyjnienia imprezy przedni a indywiduel byłby z pewnością ciekawym doświadczeniem. Jeśli się weźmie pod uwagę, że turniej przyjaciół brydża jest imprezą gdzie punktem wyjścia jest dobra zabawa to indywiduel nadaje się jak najbardziej.
Pozdrawiam i życzę udanej imprezy.


27 lutego 2011, o 18:42
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
Jaka jest różnica miedzy takim turniejem par a indywiduelem ?



ano taka że grając z 1 partnerem mamy tylko !!! 1 nieprzyjaciela i całe grono wielbicieli :lol:
w indywiduelu zaś gramy po 1 rozdaniu z każdym przy stole i po odejściu mamy kolejnych troje nieprzyjaciół :mrgreen:


27 lutego 2011, o 20:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Turniej przyjaciół - mam pomysła
mietek napisał(a):
Jaka jest różnica miedzy takim turniejem par a indywiduelem ?



ano taka że grając z 1 partnerem mamy tylko !!! 1 nieprzyjaciela i całe grono wielbicieli :lol:
w indywiduelu zaś gramy po 1 rozdaniu z każdym przy stole i po odejściu mamy kolejnych troje nieprzyjaciół :mrgreen:

Szanowny Mieczysławie.
Ta teoria zapewne nie dotyczy Ciebie gdyż Twój osobisty urok przysparza Tobie zapewne tylko przyjaciół.
Tak jak większości z naszego grona wielbicieli brydża sportowego.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


28 lutego 2011, o 11:26
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL