Teraz jest 28 marca 2024, o 17:04


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Zrolowany szlemiczek 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Zrolowany szlemiczek
Wracając do problemu poruszonego w poście KKKN, przedstawiam go w nowym wątku. Jak należy rozgrywać szlemika kierowego z kartami

AD6______K85
W83______AK1054
72________AD865
KD1095____---

po wiście 6 kier, 3-ka, 9-tka i wzieliśmy 10-tką w ręku.

Uczestników tego meczu proszę o chwilę cierpliwości - dajmy szansę innym.

Pozdr
Adam Wujków


4 grudnia 2008, o 09:22
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Zrolowany szlemiczek
Gdzie się podziała nasza zdolna młodzież (mario, regi, kknnnyy)??? no i zawodowcy też?? żadnej odpowiedzi????? - proszę o podpowiedzi, bo muszę coś odpowiedzieć naszemu zawodnikowi, bo sam nie wiem czy nie powtórzyłbym jego rolki.
?????


4 grudnia 2008, o 22:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Zrolowany szlemiczek
Nie chciałem się wypowiadać, bo rozdanie znam z opowieści. Uważam osobiście, że rozgrywka jest dość oczywista (szczególnie na przeciętną opozycję). Wydaje mi się, że zademonstrowana w rzeczywistości rozgrywka jest błędem. Na pewno nie przewyższa możliwości koloru karowego.


5 grudnia 2008, o 08:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: Zrolowany szlemiczek
Ja tam się wypowiadać nie mogę. Sam grałem to rozdanie, tylko miałem przyjemniejszy dla mnie wist treflowy po którym wiele problemów się rozwiewa. Szkoda tylko, że grałem 4, a nie 6 :)


5 grudnia 2008, o 11:41
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Zrolowany szlemiczek
Stefciuuu - delikatnie zmodyfikowałem twój post, żeby nie psuć zabawy innym
Pozdrawiam
Adam Wujków


5 grudnia 2008, o 11:43
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Zrolowany szlemiczek
A gdzie nasze młode internetowe wilki bydgoskie: Mario, Rreggi, Aaaalicja, Goral, czy inne KKkNy i pozostali - najwyższy czas się ujawnić i pokazać siłę swoich umiejętności, chociażby po to aby sie dowartościować - pewnie niejednemu udało się juz rolnąć jakąś szósteczkę a tu pokażemy, że będziemy górą.
Pozdr
Adam


12 grudnia 2008, o 08:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: Zrolowany szlemiczek
roluję wystarczająco swoich szlemików :)

przeszedłbym do stołu pikiem i zagrał na impas i podział kar niech zagadnę.. zrolowałem :)
gdyby to było zadanie z jakiejś książki to pewnie należało zagrać asa karo i karo z obu rąk małe
przy stole na pewno wybrałbym szansę z impasem
pozdro


12 grudnia 2008, o 11:53
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Zrolowany szlemiczek
Tego akurat bys wygrał. Czekam na inne propozycje
Pozdr
Adam


12 grudnia 2008, o 13:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Zrolowany szlemiczek
Cisza na forum odnośnie tego problemu - moim zdaniem poprzednia propozycja regiego jest najlepsza - pik do stołu i impas karo. Wygramy gdy impas stoi a kara sa rozłozone 3-3, 4-2 a takze w niektórych przypadkach 5-1 (singiel karo przy dublu kier i as trefl za mariaszem), a także przy niestojącym impasie i podziale kar 3-3. Jeżeli impas karo stoi poradzimy sobie także generalnie z podziałem kierów 4-1 (król karo musi być trzeci lub czwarty). Łącznie mamy prawie 60% szans na sukces przy takiej rozgrywce.
Przy stole ściągnięto atu - spadła druga dama kier i zagrano przez trefle. Wygramy gdy N posiada przynajmniej jedną figurę treflową (75%), trefle sa po 4-4 (27%), a gdy trefle 5-3 (44%) musi stać impas karo. Trudno policzyć dokładnie szanse tej rozgrywki, gdyz została ona oparta na założeniu spadnięcia drugiej damy kier (musimy miec 3 dojscia do stolu). Ale jest ona znacznie poniżej 50%.
Podr
Adam


29 grudnia 2008, o 23:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL