Teraz jest 28 marca 2024, o 10:38


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 MIstrzostwa Polski Powiatów 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: MIstrzostwa Polski Powiatów
Ciekawe czy Fred ma więcej od PZBS-u czy z dodatkowych dolarów wpływających od świeżo rejestrujących się graczy wykupujących coś co przypomina bony Pekao z czasów dawnych....
jakby nie było, to żenująca degrengolada tytułów mistrzowskich bedzie trwała,ku obopólnej satysfakcji stron biorących kasę.
Tak sobie myślę, że w realu mistrzem Polski nie zostanę, ale w necie? to chyba znacznie łatwiejsze... i pewnie w niedługim czasie bardzo częste do zdobycia.
Ja tam zapisuje się w ciemno na mistrzostwa Polski tych co się urodzili 3 sierpnia :) albo tych co ważą ponad 100 kg :) ehhh okazji sporo....

_________________
Tomasz Nadolski


12 listopada 2009, o 00:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: MIstrzostwa Polski Powiatów
Hmm
Asterix ? Czy gdybyś za każde kliknięcie w ikonę BBO dostwał od Freda G pocztą skrzynkę piwa , to też byś się zastanawiał nieustannie -Co On k.... z tego ma ?
Czyżbyś należał do tej szerokiej grupy ludzi , którzy nie wierzą w bezinteresowność innego człowieka ???


12 listopada 2009, o 20:02
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: MIstrzostwa Polski Powiatów
Co do Freda to nie wiem, nie znam :) Ale to jego serwer i może z nim zrobić co zechce... np zamknąć z dnia na dzień :) I jemu to raczej zwisa jak sie turnieje będą nazywać. Ja raczej o tym zjawisku które nazwałem degrengoldą chciałem napisać a Miecio spycha mój wpis na boczny tor....

_________________
Tomasz Nadolski


12 listopada 2009, o 22:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
Post Re: MIstrzostwa Polski Powiatów
Cóż od czasu pojawienia się wyników w internecie dręczy mnie następujące pytanie : Dlaczego w klasyfikacji powiatów nie ma powiatu m.Bydgoszcz
nigdzie nie można znaleźć odpowiedzi na to pytanie
np, Nie ma bo Bydgoszcz nie spełniła takich-a takich warunków wymaganych do klasyfikacji

wobec tego trudno dociec czy jest to błąd ze strony organiaztora tj PZBS czy też uchybienie z naszej strony


14 listopada 2009, o 17:22
Post Re: MIstrzostwa Polski Powiatów
a tu rozwiązanie zagadki asterixa

Text z FORUM PZBS od wojeli


Wyjaśniam
Fred Gitelman prezes BBO Company
Uday Ivatury, Bill Gates, Sharon Osberg, David Smith - udziałowcy

Święta Trójca - Radosław Kiełbasiński, Rudolf Borusiewicz, Sławomir Latała - to nie ja wymyśliłam, tak tercet ten został nazwany przez brydżystów.

Nieuczciwe wykorzystanie cudzej pracy jest przestępstwem, tak stanowi prawo.

Sławomir Latała poinformował Freda Gitelmana, że organizowany jest turniej powiatów, by propagować brydża i serwer BBO. Opłatę ma wnieść zawodnik i wynosi 10 zł.

Gracz rozmawiał z Fredem, Polak, mieszkający w USA i wyjaśnił, że opłata za zawodnika to 50 zł, które wpłaca powiat oraz 10 zł, o których poinformował S. Latała.

Fred Gitelman, prosi mnie o przetłumaczenie regulaminu, co uczyniłam. Dwa razy otrzymuję maila, czy na pewno, zrozumiałam regulamin Turnieju Powiatów dobrze, ponieważ, PZBS poinformował wyłącznie o 10 zł.

Podaję numer telefonu osoby z Nowego Jorku, gdzie mieszka Uday, by mogli wyjaśnić z nim wszystkie wątpliwości językowe. Ja prywatnie czuję się, jakby ktoś mi w twarz napluł.

Jest spotkanie Company, na którym zdecydowano, że Fred wyśle maila, nie pisząc wszystkiego, ale napomknie o nieporozumieniu.

BBO już huczy od plotek. Otrzymuję na skype komentarze z "kurnika". Muszę przyznać, że ktoś stamtąd jest bardzo dobrze poinformowany. Ja milczę, Fred nie otrzymuje nadal maila od S. Latały. W tym czasie jest posiedzenie Zarządu oraz Rady Zawodniczej. Wówczas, na pytanie, co się dzieje z BBO w związku z turniejem powiatów, prezes Kiełbasiński miał powiedzieć: " To Wojciechowska znowu narozrabiała".

Ciągle trwa wymiana korespondencji między mną a Fredem. BBO Company nie wie, dlaczego PZBS zachował się tak nikczemnie. Chcąc ratować sytuację, wspomniałam o spotkaniu w Las Vegas opisywanym przez prezesa w Świecie Brydża oraz omawianym na Radzie Zawodniczej przez Rudolfa Borusiewicza, które to spotkanie zakończyło się przekazaniem polskiego serwera do dyspozycji ZG PZBS.

Informacja ta, zamiast załagodzić sytuację, jeszcze bardziej ją skomplikowała.

Wreszcie PZBS się odzywa. Trwa wymiana korespondencji. Przyznają, że skłamali pisząc o 10 zł. Zapłacą wynegocjonowany % od 60 zł za zawodnika.

Dlaczego chcieli oszukać Freda i company można się tylko domyślać. Prawdy pewnie się nigdy nie dowiemy, bo ci, którzy mogą zadać to pytanie, po prostu się boją. A na honorowe rozwiązanie nie można liczyć.


14 listopada 2009, o 17:39
Post Re: MIstrzostwa Polski Powiatów
Asterix ma uprawnienia aby prowadzic turnieje na BBO, może by zorganizował turniej województwa kuj-pomorskieego. Wpisowe - 50 złotych od pary , podzielimy się z BBO a reszta na dyplomy (50 groszy),jakies pucharki (10 złotych) uścisk kapitana KKKN (bezcenne), a resztę na rozwój(wątpliwy bo wątpliwy, ale...) zawodników KKKN. Odpalimy coś KPZBS - tak z 10% zysków na rozwój brydża wśród niemowlaków ( czym skorupka za młodu)


15 listopada 2009, o 12:03
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: MIstrzostwa Polski Powiatów
Zawsze czułem, że w teamie, którym mam zaszczyt zawiadywać są tylko geniusze:)
Podoba mi się ten pomysł :)
W ramach ptymalizowania kosztów dyplomy wyślemy pocztą a uścisk dłoni przy okazji jakiegoś, na pewno mniej ważnego, turnieju rozgrywanego w realu :)

_________________
Tomasz Nadolski


15 listopada 2009, o 16:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL