Teraz jest 29 marca 2024, o 00:59


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 List otwarty na początku kadencji 2021-25 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post List otwarty na początku kadencji 2021-25
Szanowne Koleżanki Brydżystki
i Szanowni Koledzy Brydżyści

Bardzo dziękuję za tak ogromne zaufanie jakim
obdarzyliście mnie na ostatnim Walnym Zebraniu Delegatów.
Mam głębokie przekonanie, że nowo wybrany Zarząd sprosta
oczekiwaniom, przed którymi stanął.
Przez pewien okres z powodu choroby (Covid-19) musiałem ograniczyć działania związane z organizacją Zarządu. Na szczęście moja choroba miała stosunkowo łagodny przebieg.

Niestety nie można tego powiedzieć o wielu naszych kolegach, którzy przegrali z nią walkę o życie i nigdy już się z nimi nie spotkamy przy zielonym stoliku ...

Zarząd rozpoczął swoją pracę i wyłonił osoby na poszczególne stanowiska. Podjął też pierwsze swoje decyzje.
Będzie to niewątpliwie wyjątkowo trudna kadencja, bowiem tak naprawdę nie do końca dzisiaj umiemy przewidzieć jak będzie wyglądał nasz Związek, gdy już wszystko „ruszy z kopyta”.
Pierwszym niezwykle skomplikowanym zadaniem będzie organizacja rozgrywek ligowych w sezonie 2020/21.
Długo się zastanawialiśmy, czy w ogóle jest sens je organizować czy też poczekać do nowego sezonu 2021/22. Wszystko wskazuje na to, że jednak ruszymy jeszcze w czerwcu.
Trzeba tutaj pamiętać, że PZBS nałożył na nas całą listę rygorów, które musimy przy tej okazji spełnić.
Wierzę, że nowy Wydział Gier K-PZBS pod kierownictwem kol. Krzysztofa Dzierżaka
będzie w stanie wzorowo temu zadaniu sprostać (warto dodać, że Krzysztof jest jedynym organizatorem, który zrealizował w warunkach pandemicznych turniej Grand Prix).
Z chwilą gdy złagodnieją restrykcje covidowe będziemy powoli przywracać również inne turnieje i liczę na wszystkich dotychczasowych działaczy regionalnych, że się w to zadanie aktywnie włączą.
Niełatwą sytuację mamy głównie w Bydgoszczy, bowiem właśnie tutaj najbardziej brakuje nam organizatorów turniejów. Poza tym straciliśmy ważną lokalizację (Hotel Brda), w której od lat odbywały się nasze zawody. Apeluję zatem do wszystkich, którzy potrafią i chcą to robić o pomoc w organizacji turniejów a także do tych, którzy mogą wskazać i pomóc wynegocjować warunki korzystania z nowych sensownych miejsc rozgrywkowych. Mam nadzieję, że dzięki tym działaniom uda się zachować wszystkie dotychczas rozgrywane imprezy bydgoskie (ze szczególnym uwzględnieniem mityngu „Łuczniczka”).

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, przedstawiania własnych pomysłów, czy zgłaszania problemów w K-PZBS

Pozdrawiam Wszystkich
Mariusz Żurek


19 maja 2021, o 15:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: List otwarty na początku kadencji 2021-25
Mariusz_Z napisał(a):
Szanowne Koleżanki Brydżystki
i Szanowni Koledzy Brydżyści

Pierwszym niezwykle skomplikowanym zadaniem będzie organizacja rozgrywek ligowych w sezonie 2020/21.
Długo się zastanawialiśmy, czy w ogóle jest sens je organizować czy też poczekać do nowego sezonu 2021/22. Wszystko wskazuje na to, że jednak ruszymy jeszcze w czerwcu.


Krzysztof jest jedynym organizatorem, który zrealizował w warunkach pandemicznych turniej Grand Prix).


Zapraszam do merytorycznej dyskusji, przedstawiania własnych pomysłów, czy zgłaszania problemów w K-PZBS

Pozdrawiam Wszystkich
Mariusz Żurek


Mam nadzieję że obecne wznowienie ligi nie spowoduje wzrostu zachorowań w naszej społeczności brydżowej. Niestety po naradzie telefonicznej z uwagi na bezpieczeństwo zawodników w obecnym sezonie rezygnujemy z gry bez utraty prawa do startu w nowym sezonie. Chętnie wystawimy natomiast reprezentację do rozgrywek internetowych.

Jako organizator GPrix z Bydgoszczy również zorganizowałem turniej zaliczany do GPrix w bardzo dużej sali do gry w Samociążku.(przykro mi jest że o tym nie pamiętasz) Liczę na wsparcie w uzyskaniu wyższej rangi turnieju POLOPEN który odbędzie się 17.07.2021 na integracyjnym spotkaniu weekendowym w ośrodku Julia nad Zalewem Koronowskim.

Co do problemów do rozwiązania mam nadzieję że zarząd wspomoże w utworzeniu Rady Kapitanów drużyn.

Warto pomyśleć również nad wsparciem w uzyskaniu godnych pomieszczeń w Bydgoszczy do wznowienia rozgrywek okręgowych.

Ze swej strony podejmuję działania w zalegalizowaniu nauki brydża wśród młodzieży szkolnej w Bydgoszczy na bazie zarejestrowanego Klubu Brydżowego DOL-BY. Liczę na wsparcie merytoryczne.

Kończąc chciałbym aby okres wyborczy uznać za zamknięty i przystąpić do współpracy gdyż ZGODA BUDUJE NIEZGODA RUJNUJE.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


21 maja 2021, o 07:34
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL