Teraz jest 28 marca 2024, o 11:35


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Uprawnieni na WZD 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Uprawnieni na WZD
Na forum KPZBS i nie tylko, toczy się dyskusja w sprawie w sprawie ujawnienia listy delegatów na WZD. Dyskusja absolutnie jałowa z formalnego punktu widzenia, bardzo istotna, cytując za KLASYKIEM z powodu "nazwijmy to kolokwialnie, lokowaniem produktu?"
Wskazana przez Prezes Justynę Graniczny data przesłania oświadczenia o zgłoszeniach kandydatów, do dnia 25.04.2021 r. ma tylko i wyłącznie wymiar, porządkowo-techniczny. Przeprowadzenie WZD online wymaga określonego nakładu pracy przed WZD, poprzez przygotowanie listy uczestników, nadanie dostępu, itp. Data 25.04.2021 nie może być traktowana, jako data ostatecznego zgłaszania Delegatów, bowiem członkowie KPZBS (stowarzyszenia) mogą w każdym czasie, przed rozpoczęciem, WZD dokonać wszelakich korekt, z wyjątkiem maksymalnej liczby delegatów, lub po prostu zgłosić Delegatów bezpośrednio przed WZD.
O ile dobrze pamiętam (jeżeli się mylę proszę o sprostowanie), przed poprzednimi WZD była znana liczba delegatów przysługująca poszczególnym drużynom(a nie nazwiska delegatów). Względnie łatwo można było ją przygotować, wszystkie dane zawarte były w CEZARZE. Dziś sytuacja jest diametralnie różna. CEZAR może być wykorzystany tylko do weryfikacji opłacenia składki, natomiast listę członków podają stowarzyszenia. Z tego względu poproszono stowarzyszenia o podanie listy członków (z danymi personalnymi) z opłaconą składką.
Uwzględniając powyższe lista nazwisk nie będzie opublikowana, ponieważ po pierwsze może być niekompletna, po drugie przed WZD może zostać zmieniona. Co by tu na forum się działo, gdyby się okazało że lista delegatów na WZD jest inna niż Delegaci WZD. Padały już na forum pytania kto będzie liczył głosy, bo, to już moja sugestia, nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.
Będzie problem techniczny jeżeli w WZD będą chcieli uczestniczyć Delegaci nie zgłoszeni do 25.04.2021 (a prawo uczestniczyć mieć będą), ale jest to problem tych, którzy odpowiadają za techniczne przygotowanie WZD.
Kontrkandydacie Michale Dolny, mam nadzieję, że cokolwiek wyjaśniłem, bo przyznam szczerze, że jeszcze jako dotychczasowy członek Zarządu, mam serdecznie dość Twojego ciągłego oskarżania, Twojej taktycznej pseudowalki o wolność i demokrację. Jeżeli masz jakiekolwiek informacje, że Kandydat, którego jesteś kontrkandydatem w jakikolwiek sposób coś rozgrywa listą nazwisk, to napisz.
Przemek Kacprzak


29 kwietnia 2021, o 11:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Uprawnieni na WZD
Przemol napisał(a):
Twojej taktycznej pseudowalki o wolność i demokrację. Jeżeli masz jakiekolwiek informacje, że Kandydat, którego jesteś kontrkandydatem w jakikolwiek sposób coś rozgrywa listą nazwisk, to napisz.
Przemek Kacprzak

Dziękuję za wyjaśnienie. Rozumiem że udzielasz go jako sekretarz związku.
Kontrkandydat to nie wróg.
Chciałbym dowiedzieć się bo zgłaszam osoby bez wiedzy czy będą delegatami .
Przemek Kacprzak pisze
O ile dobrze pamiętam (jeżeli się mylę proszę o sprostowanie), przed poprzednimi WZD była znana liczba delegatów przysługująca poszczególnym drużynom(a nie nazwiska delegatów). Względnie łatwo można było ją przygotować, wszystkie dane zawarte były w CEZARZE. Dziś sytuacja jest diametralnie różna. CEZAR może być wykorzystany tylko do weryfikacji opłacenia składki, natomiast listę członków podają stowarzyszenia. Z tego względu poproszono stowarzyszenia o podanie listy członków (z danymi personalnymi) z opłaconą składką.

Czyli jak nie był podany w zgłoszeniu od stowarzyszeń adres PESEL itd. to zgłoszenie jest nieważne?
Nie widać w informacji zarządu że potrzebne są dane wrażliwe.

Prosimy kluby/stowarzyszenia, aby oprócz list swoich delegatów podawały listy wszystkich swoich członków mających opłacone składki na rok 2021. To jest bowiem podstawa do wyznaczenia liczby delegatów na WZD danego klubu/stowarzyszenia (jeden delegat na każdą rozpoczętą trójkę członków). Justyna Graniczny
Gdzie tu informacja o danych poszczególnych delegatów?
na niebiesko cytaty

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


29 kwietnia 2021, o 17:02
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: Uprawnieni na WZD
"Chciałbym dowiedzieć się bo zgłaszam osoby bez wiedzy czy będą delegatami"
odp. Nie rozumiem o co chodzi, ponieważ jak wielokrotnie koledzy wyjaśniali, nie trzeba być delegatem, żeby aspirować do bycia członkiem Zarządu

"Czyli jak nie był podany w zgłoszeniu od stowarzyszeń adres PESEL itd. to zgłoszenie jest nieważne?
Nie widać w informacji zarządu że potrzebne są dane wrażliwe"
odp. Nikt nie żądał adresu, Pesela, czy danych wrażliwych. Tak dla Twojej wiedzy dane wrażliwe to między innymi dane dotyczące zdrowia, orientacji seksualnej, przekonań religijnych, światopoglądu, przynależności do związków zawodowych

Gdzie tu informacja o danych poszczególnych delegatów?
odp. "listy wszystkich swoich członków mających opłacone składki na rok 2021", tzn. imię i nazwisko
PK


29 kwietnia 2021, o 22:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Uprawnieni na WZD
Michał Dolny napisał(a):
Chciałbym dowiedzieć się bo zgłaszam osoby bez wiedzy czy będą delegatami .

Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że można.

_________________
Pozdr.
T.


30 kwietnia 2021, o 07:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: Uprawnieni na WZD
Zdaje się, że nadzwyczaj wybitny intelekt hauptmanna Lubiewskiego strasznie cierpi, z powodu sposobu wypowiadania się jednego z uczestników dyskusji na forum.


30 kwietnia 2021, o 14:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Uprawnieni na WZD
awiosna napisał(a):
Zdaje się, że nadzwyczaj wybitny intelekt hauptmanna Lubiewskiego strasznie cierpi, z powodu sposobu wypowiadania się jednego z uczestników dyskusji na forum.

Nie chciałbym wyjść na bezdusznego gbura, więc nie mogę pozostawić, pełnego troski o mnie, postu pana Wiosny bez odpowiedzi.
Otóż, Panie Wiosna może się Pan nie martwić o mój stan.
Informuję Pana, że intelekt to jest coś co się ma, albo nie. Czytanie czyichkolwiek i jakichkolwiek bzdur nie ma na ów intelekt wpływu.
Zastanawiam się jaki to "sposób wypowiadania się" ma Pan na myśli, który miałby w jakikolwiek sposób wpływać na mnie. Mam 3 opcje:

1. Sposób komunikowania się za pomocą języka polskiego. Tu rzeczywiście, w pewnym sensie, ma Pan rację. Może to ranić, ale co najwyżej, uczucia estetyczne. Ale cóż... każdy pisze jak "umi". Niektórzy z niechlujstwa, z nieposzanowania czytelnika - to powinno wzbudzać przynajmniej zniesmaczenie, inni po prostu inaczej nie potrafią - tu pojawia się raczej uczucie ubolewania i współczucia.

2. Nieuzasadniona agresja, wbrew deklarowanej chęci merytorycznej debaty, wobec kontrkandydata. Tak, mnie się to nie podoba, ale uspokoję Pana - nie ma to żadnego wpływu na stan mojego ciała czy ducha (o intelekcie było na wstępie).

3. Brak, mimo wielokrotnych tłumaczeń, umiejętności czytania ze zrozumieniem i, w konsekwencji, powtarzanie w nieskończoność swych prawd objawionych* i górnolotnych słów - wytrychów, użytych nota bene bez kontekstu. Chyba, że użycie "demokracji" upoważnia i tłumaczy pisanie bzdur. Na takie dictum jestem, jak widać nie tylko ja, bezsilny.

* w klasyfikacji ks. Tischnera, to ta trzecia prawda.

Na koniec przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem (mógł się Pan zamartwić), ale byłem na wyjeździe, a z telefonu pisze się dosyć niekomfortowo. Liczę na wyrozumiałość i pozdrawiam.

_________________
Pozdr.
T.


3 maja 2021, o 17:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: Uprawnieni na WZD
eltomek napisał
,,Na koniec przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem..."


Posłusznie melduję panie oberleutnant, że można.


3 maja 2021, o 21:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL