Teraz jest 28 marca 2024, o 15:15


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Mariusz Żurek - kandydat na prezesa 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Michał Dolny napisał(a):
Twoja apolityczność jest znana. Zastanawiam się jako kto mi wyjaśniasz.

Przepraszam... niegodnym

_________________
Pozdr.
T.


24 kwietnia 2021, o 12:34
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Michał sprowadził mnie na ziemię i wskazał miejsce w szeregu, to teraz do Mariusza.
Do pytań, które już padły pod Twoim adresem od kontrkandydata, dołożę swoje:

Kto lub co przeszkadza Tobie odpowiedzieć na rzeczowe i merytoryczne pytania swego konkurenta? Czyżby obawa przed otwartą konfrontacją?

_________________
Pozdr.
T.


25 kwietnia 2021, o 18:12
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
eltomek napisał(a):
Kto lub co przeszkadza Tobie odpowiedzieć na rzeczowe i merytoryczne pytania swego konkurenta? Czyżby obawa przed otwartą konfrontacją?

Nikt i nic nie przeszkadza mi, jeśli są to pytania rzeczowe i merytoryczne a nie w stylu:
Michał Dolny napisał(a):
Kto lub co przeszkadzało Tobie w okresie ostatniej kadencji ...

Tego typu sformułowania to typowa papka marketingowa.
Nawet gdybym w swoim programie napisał, że załatwię na nagrody milion złotych, to za chwilę mógłbym przecież usłyszeć:
Kto lub co przeszkodziło Ci do tej pory załatwić milion złotych na nagrody ?
Czyli krótko mówiąc: byłeś na stanowisku i się nie sprawdziłeś. Nie nadajesz się. Albo zapędzony w kozi róg zaczniesz się tłumaczyć czego nie zrobiłeś do tej pory. Proste i tanie chwyty.
Po czym zawsze można skwitować:
Michał Dolny napisał(a):
nie odpowiedziałeś na żadne z zadanych Tobie pytań

czyli jesteś absolutnie zdyskwalifikowany. Nie masz argumentów.
No i zawsze warto dorzucić też poczucie lęku. Wmówić konkurentowi, że się mnie boi a boi się bo przecież jestem lepszy. Taka prosta demagogia, często używana w debatach telewizyjnych.
---
Nie stronię od żadnej debaty merytorycznej. Zaproponowałem program, który chcę realizować. Program, który proponuje kandydat na prezesa (nie wiceprezesa). Program, w którym znalazły się przemyślenia z dyskusji z wieloma osobami (z byłymi prezesami włącznie) oraz moje własne pomysły. Program, do którego realizacji zaprosiłem konkretnych kandydatów do Zarządu (i mam nadzieję, że w wypadku mojego wyboru na prezesa, WZD zatwierdzi ten Zarząd w całości). Program, w którym są do zrobienia rzeczy od razu (jak remanent sprzętowy po rocznej przerwie od grania czy reorganizacja spotkań Zarządu) a także te rozłożone w czasie (jak strona czy statut).
---
I jeszcze jedno. Jestem zwolennikiem czystej debaty. Brzydzę się trollowaniem i fake newsami.

Mariusz Żurek


26 kwietnia 2021, o 00:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
I jeszcze jedno. Jestem zwolennikiem czystej debaty. Brzydzę się trollowaniem i fake newsami.
Cieszę się że mamy coś wspólnego w naszym patrzeniem na świat. Faktem jest że pierwsza jaskółka wiosny nie czyni ale jest coś wspólnego.
Nawet gdybym w swoim programie napisał, że załatwię na nagrody milion złotych, to za chwilę mógłbym przecież usłyszeć:
Kto lub co przeszkodziło Ci do tej pory załatwić milion złotych na nagrody ?

Mariusz ten argument mnie przekonał że warto stawiać na Ciebie. Dodam że gdy obiecasz chociaż 1/10 tej kwoty na rozwój naszej ukochanej dyscypliny sportowej, to usunę swoją kandydaturę i będziesz być może jedynym kandydatem. Jednak tego raczej nie zrobię gdyż wokół widzę wiele obiecanek które służą ograniczaniu demokracji. Ja natomiast kocham i rozumiem znaczenie demokracji.
Przypominam sobie jak trzymając się ściśle regulaminu ligi usunąłeś z naszej przestrzeni drużynę z Włocławka tylko dlatego że szef tej drużyny nie wykonał w porę przelewu na niewielką kwotę. Żal mi do dzisiaj że nie wyłożyłem tej kwoty za nich lecz tak się złożyło że nie byłem obecny przy tej nieprzyjemnej sytuacji.
Mariusz zamiast biadolić na demokrację pokaż że można zorganizować debatę przedwyborczą.
Przecież wiem że potrafisz . Uwierz w siebie. Uwierz w DEMOIKRACJĘ Świat nie jest taki zły.
Nie stronię od żadnej debaty merytorycznej
Masz szanse to udowodnić. Jako kontrkandydat nie mam szans zorganizować debaty. Ty dzierżąc w ręku tyle funkcji na pewno temu sprostasz.
Na niebiesko cytaty
Na czarno odpowiedzi
Na czerwono prośby
Pozdrawiam serdecznie kontrkandydat Michał Dolny

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


26 kwietnia 2021, o 06:45
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
A kto i co zabrania Tobie Michał zorganizowania debaty? To wolny kraj, każdy może...


26 kwietnia 2021, o 22:03
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
justgra napisał(a):
A kto i co zabrania Tobie Michał zorganizowania debaty? To wolny kraj, każdy może...

Martwi mnie Twoje podejście do poważnych spraw.
Moje nawoływania do debaty wynikają z troski o wypróbowanie narzędzi które w czasach pandemii będą stanowiły jedyną możliwość spotkania tak dużej grupy osób w przestrzeni online. Jak sięgam pamięcią nigdy w naszym stowarzyszeniu nie było dwóch kandydatów do bardzo trudnej i niewdzięcznej pracy. Wiem że jesteś zwolenniczką DEMOKRACJI dlatego martwi mnie Twoja obecna postawa. Gdyby nie było pandemii z pewnością bym zorganizował takie spotkanie.
Ponawiam pytanie czy WZD powinno być rejestrowane?

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


26 kwietnia 2021, o 22:49
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Nie wiem, co Ciebie tak martwi... Polecam platformę TEAMS. Na niej odbędzie się walne, można, zatem, poćwiczyć wcześniej na debacie.


26 kwietnia 2021, o 23:11
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Michał Dolny napisał(a):
Przypominam sobie jak trzymając się ściśle regulaminu ligi usunąłeś z naszej przestrzeni drużynę z Włocławka tylko dlatego że szef tej drużyny nie wykonał w porę przelewu na niewielką kwotę. Żal mi do dzisiaj że nie wyłożyłem tej kwoty za nich lecz tak się złożyło że nie byłem obecny przy tej nieprzyjemnej sytuacji.


Chciałbym dodać kilka słów komentarza, bo tak jak wszystkim pozostałym żal mi bardzo, że Scania wycofała się po tym incydencie. Byłem wówczas członkiem Zarządu i opiszę tę sprawę z mojego p-ktu widzenia. Zadzwonił do mnie z sali gry tuż przed meczem członek drużyny Scanii z pytaniem, czy mogę im pomóc, bo jest problem z ich dopuszczeniem do gry. Sędzia - Mariusz Żurek zgodnie z regulaminem zwrócił im uwagę, że mają nieopłacone składki na kolejny rok kalendarzowy, zatem mogą przystąpić do gry po opłaceniu składek, zwłaszcza, że drużyna przeciwna, gdy się dowiedziała o tym oznajmiła sędziemu, że odmawia w tej sytuacji gry (chyba na tym zjeździe Scania rozegrała już nawet pierwszy mecz). Rozmawiałem z Mariuszem i przekazał mi, że nie ma sprawy, żeby zagrali, jeżeli albo zapłacą teraz na miejscu, gdyż w sytuacji odmowy gry przez przeciwników nic więcej nie może zrobić. Przekazałem chłopakom tą informację, ale okazało się, że mimo, iż chcieli zapłacić, to nie było z kim grać, bo drużyna przeciwna opuściła w międzyczasie salę gier - nie chcę tej drużyny oskarżać o złą wolę, że chcieli wykorzystać sytuację regulaminową w celu osiągnięcia dla siebie korzyści, może mieli potem po prostu bya, dlatego poszli.
Po całym tym wydarzeniu właściciel Scanii wycofał drużynę (nie wiem, czy bardziej był zły na Zarząd, sędziego, członków swojej drużyny (próbowali do niego wtedy dzwonić, ale był nieuchwytny), że od razu nie wyskoczyli z kasy i nie zapłacili, na lokalne środowisko brydżowe, czyli najbardziej na zachowanie przeciwników, którzy odmówili gry). Próbowałem z nim rozmawiać i załagadzać całą sytuację tydzień później jak wrócił z końca świata, ale był nieprzejednany.
Podsumowując, ja akurat uważam, że Mariusz najmniej "nabroił" w całej sytuacji.

Pozdr
A


27 kwietnia 2021, o 14:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
w_adam napisał(a):
Michał Dolny napisał(a):
Podsumowując, ja akurat uważam, że Mariusz najmniej "nabroił" w całej sytuacji.
Pozdr
A

Adamie Tobie wierzę. Jednak ktoś podjął decyzję o odsunięciu drużyny SCANIA z rozgrywek. Takie uprawnienia ma tylko sędzia prowadzący. Szkoda że tak traktuje się potencjalnych i rzeczywistych sponsorów. Po komunikacie o odsunięciu drużyny za brak wpłaty, nie dziwię się że drużyna przeciwna opuściła salę gry. Siedzenie na niej bez możliwości gry nie należy do przyjemności. Do mnie nikt nie zadzwonił niestety.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


27 kwietnia 2021, o 14:18
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Michał Dolny napisał(a):
Przypominam sobie jak trzymając się ściśle regulaminu ligi usunąłeś z naszej przestrzeni drużynę z Włocławka tylko dlatego że szef tej drużyny nie wykonał w porę przelewu na niewielką kwotę. Żal mi do dzisiaj że nie wyłożyłem tej kwoty za nich lecz tak się złożyło że nie byłem obecny przy tej nieprzyjemnej sytuacji.

Przyznam, że jak to czytałem, to się wzruszyłem.
Adam, swoim wpisem, odświeżył mi pamięć. On jednak, jak to on... delikatny.

Mając też w pamięci słowa Michała: "w internecie nic nie ginie", postanowiłem przeszukać ów internet.
Michał, masz rację!!!
Jarek Żurawski opisał to na bieżąco:
Cytuj:
W międzyczasie powstaje dość dziwna sytuacja, drużyna DOL-BY BYDGOSZCZ widocznie mocno zdegustowana tym co się dzieje opuszcza salę rozgrywek [….cyt. M.Dolny..."Zaskoczony jestem komunikatem wydziału gier dotyczącym wykluczenia drużyny SCANIA Włocławek z rozgrywek III ligi" ]...nie informując nikogo z organizatorów o swojej decyzji i jej podstaw, wówczas na wyraźną prośbę sędziego o powrocie na salę, odpowiedź brzmi: NIE , bo nie ma już kontaktu z zawodnikami, którzy mieli rozegrać mecz ze Scanią.

Dosyć mocno złożone to zdanie, dlatego dla ułatwienia czytania wyboldowałem.
Cały wątek można przeczytać:
viewtopic.php?f=5&t=585&st=0&sk=t&sd=a&start=20
Niestety jest już zamknięty i nie można linkować/cytować poszczególnych postów.

_________________
Pozdr.
T.


27 kwietnia 2021, o 14:40
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL