Teraz jest 28 marca 2024, o 17:01


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Mariusz Żurek - kandydat na prezesa 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Dobry wieczór. To należy wyjaśnić do końca. Wbrew pozorom, to dotyczy nas wszystkich. Ja myślę, że wtedy powinno się dać warunkową grę Skanii. To był czas prezesowania (z małej litery Pana Adama) i został wyeliminowany ważny ośrodek w Kujawsko-Pomorskim brydżu. Jeśli drużyna Dolby odmówiła gry, to Michał nie ma już żadnych argumentów. Jeśli tak nie było, to bzdurne wykluczenie drużyny ma swoje konsekwencje w stosunku do osób które uczestniczyły w tej bzdurnej decyzji. Ale to był czas prezesowania Pana Adama któremu się po dwóch chyba latach znudziło się (jeśli pomyliłem się co do okresu, to przepraszam). A w konsekwencji brydż Kujawsko-Pomorski stracił istotnego sponsora. Czy uczestniczył w tym tylko Pan Adam bez udziału Pana Mariusza? Dla mnie to jest istotne pytanie.


27 kwietnia 2021, o 20:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
I jeszcze kilka uwag albo zapytań. Najpierw do Zarządu. Wydaje mi się, że głosowanie na Prezesa powinno być tajne, chyba że Walne postanowi inaczej. Ale tego nie wiemy w tej chwili jak postanowi Walne. To zapytuję Zarząd jak zapewni tajność głosowania i kto i jak będzie miał dostęp do wyników głosowania. Tak z ciekawości)))


27 kwietnia 2021, o 20:37
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Jak by ktoś nie wiedział, to nazywam się Michał Włoszek


27 kwietnia 2021, o 20:38
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Przeczytaj przedostatni post w tamtym wątku.
Link do postu, w poprzednim moim wpisie.

PS. trochę goopio odsyłać do własnego postu, ale nie będę go przepisywał.
Z perspektywy czasu, nie zmieniłbym jednego słowa.

_________________
Pozdr.
T.


27 kwietnia 2021, o 20:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Jeśli odpowiadasz na moje pytania, to odpowiedz wprost.


27 kwietnia 2021, o 20:49
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Powiem wprost. Nie podoba mi się ta dyskusja. Michała cenię za to że chce coś. Nie raz udowodnił, że angażuje swoje środki (jak je zwał). Mariusza cenię jako sędziego, choć nie raz nie zgadzałem się z jego decyzjami.


27 kwietnia 2021, o 20:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
I mam nadzieję, że bez względu jak to się zakończy, to Panowie będą z sobą współpracować a nie obrażą się na siebie.


27 kwietnia 2021, o 20:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Tak Michał, rozumiem. Jechały dwa tramwaje: jeden jest czerwony, a drugi też skręcił w prawo.

_________________
Pozdr.
T.


27 kwietnia 2021, o 21:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
michalal napisał(a):
I mam nadzieję, że bez względu jak to się zakończy, to Panowie będą z sobą współpracować a nie obrażą się na siebie.

ZGODA BUDUJE NIEZGODA RUJNUJE.
Z mojego punktu widzenia nie ma innej drogi jak demokratycznie poprawiać nasze później już wspólne działania .Brydż nie powinien być destrukcyjny wszak w nazwie zawiera słowo MOST.
Demokracja ma to do siebie że poprzez swoje rozwiązania typu dokonywanie wyboru ulepsza rzeczywistość gdyż konkurencja jest motorem do lepszego zarządzania.
Dziękuję Michalale za gałązkę oliwną.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


27 kwietnia 2021, o 21:29
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Witam!

Czytając klika ostatnich postów, czuję się "wywołany do tablicy". Jak dobrze pamiętam dyskwalifikując drużynę Scanii kol. Mariusz jako sędzia główny wykonywał swoje obowiązki. Drużyna kol. Michała skorzystała z regulaminu i miała do tego prawo. Ja również miałem telefon od zawodników Scanii (oczywiście nie od sponsora) i wyraziłem zgodę, że jak wpłacą sędziemu zaległą należność to oczywiście "nic się nie stało", ale było jak było i Sędzia Główny zawodów nie miał prawa podjąć innej decyzji.

Pozdr
A


27 kwietnia 2021, o 22:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL