Teraz jest 28 marca 2024, o 18:25


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Mariusz Żurek - kandydat na prezesa 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Michał Dolny napisał(a):
Urlop od działań to szanowny kolego masz od ponad roku. Walne Zgromadzenie Delegatów powinno odbyć się ponad rok temu. Z powodu pandemii powinno odbyć się podobnie jak obecnie organizowane online.

http://kpzbs.host4u.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3970:komunikat-organizacyjny-wzd&catid=19:zarzd&Itemid=9 komunikat ten został ogłoszony 12 luty 2020 .

Życzę spokojnego wypoczynku.

Niestety znowu nic nie zrozumiałem. To zapewne dlatego, że język polska, to trudna języka.
Do czytania ustaw/zarządzeń/obwieszczeń jednak trzeba mieć to coś, czego mi wyraźnie brakuje. Ale dzięki temu zrozumiałem, dlaczego koledzy, z którymi zapragnąłem stworzyć Zarząd i, do których dzwoniłem, nie chcieli ze mną na ten temat rozmawiać.

Też nijak nie potrafię zrozumieć tego dziwnego pisma Min.Sportu. Same ustawy, zarządzenia, rozporządzenia. Może ktoś biegły w te klocki sprobuje mnie oświecić?
https://www.pzbs.pl/covid-19/5726-pismo ... e-epidemii

_________________
Pozdr.
T.


3 maja 2021, o 09:35
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL