Teraz jest 19 marca 2024, o 06:19


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Mariusz Żurek - kandydat na prezesa 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Ogłaszam, że w najbliższych wyborach będę startować na prezesa K-PZBS.
Jednocześnie pragnę oświadczyć, że cały czas prowadzę rozmowy z ludźmi, których widziałbym w składzie Zarządu (jeśli dane mi będzie jemu przewodniczyć).
Zakres działań, na których chciałbym się skupić w trakcie trwania nowej kadencji przedstawię w czwartek.

Na razie bardzo proszę Michała, aby skoncentrował się na faktach i nie wysnuwał publicznie absurdalnych tez, jakobym dążył do wyeliminowania niewygodnych delegatów.

Pozdrawiam Wszystkich
Mariusz Żurek


21 kwietnia 2021, o 00:16
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Mariusz_Z napisał(a):
Na razie bardzo proszę Michała, aby skoncentrował się na faktach i nie wysnuwał publicznie absurdalnych tez, jakobym dążył do wyeliminowania niewygodnych delegatów.
Pozdrawiam Wszystkich
Mariusz Żurek

Przecież w wątku WZD na poważnie wyraziłem publicznie radość że pojawił się nowy kandydat po naszej rozmowie telefonicznej. Bardzo brakuje mi nawet najmniejszych przejawów DEMOKRACJI.
Przecież Ty właśnie mówiłeś mi o kontrolach w stowarzyszeniach o ilości członków aktywnych.
Jako członek Komisji Rewizyjnej ,będąc na zebraniu Zarządu (gdy jeszcze było wolno uczestniczyć) widziałem jak ambitnie i zażarcie walczyłeś o kasę dla siebie jako aktywny sędzia brydżowy. Tego się nie da zapomnieć.
Dlatego między innymi zdecydowałem się kandydować żeby związek nie wyróżniał jednej grupy aktywu względem pozostałych.
Mam również nadzieję że pojawi się ten trzeci który zapowiada czystki totalne. Życzę Tobie pogody ducha i wzmożonej aktywności
Michał Dolny autor wątku WZD na poważnie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


21 kwietnia 2021, o 05:33
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Dzień dobry

1. Jak się znajduje / wytycza/ deleguje delegatów ?
2. Oprócz współpracowników, co pojawia się w obu wątkach
dobrze byłoby wiedzieć co nowy prezes zamierza zrobić aby obecny marazm
się skończył
(NIC się nie dzieje od kilkunastu miesięcy)

Pozdrowienia

Jarek


21 kwietnia 2021, o 06:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
"Jako członek Komisji Rewizyjnej ,będąc na zebraniu Zarządu (gdy jeszcze było wolno uczestniczyć) widziałem jak ambitnie i zażarcie walczyłeś o kasę dla siebie jako aktywny sędzia brydżowy. Tego się nie da zapomnieć"

żenujące, powinieneś Michał przeprosić Mariusza

PK


21 kwietnia 2021, o 09:41
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Mogę przeprosić cały świat że jeszcze żyję. Natomiast świadków tego wydarzenia było sporo. Podpowiedz mi jeszcze dokładnie za jakie słowo mam przeprosić? Przemek tak szczerze to myślałem o Tobie w Zarządzie pod moim kierownictwem.
Tak na przyszłość to przepraszam i Ciebie i przepraszam też naszą najpiękniejszą pani prezes. Przepraszam też siebie i wszystkich czytających te słowa.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


21 kwietnia 2021, o 11:03
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Wszystko na opak
Co to znaczy " walczyłeś o kasę " ?? Można powiedzieć " negocjowaliśmy warunki kontraktu " , czyż to nie ładniej ? Nikt nie musi przepraszać , że "walczył o kasę " ani że "tej kasy odmawiał " Zarząd jest zobowiązany dbać o "kasę" bo ona należy ogółu członków naszej społeczności .

Najprościej byłoby ogłosić przetarg na sędziego ligi , każdy uprawniony do takiej działalności sędzia by miał prawo podać swoje warunki .
Czy to nie jest transparentne ?

Roman Wachowiak

ps. Podobno PZBS pracuje nad przepisem , który będzie zabraniał aktywnym sędziom brydżowym zajmować stanowiska prezesów związków , ale póki co tego jeszcze nie ma .


21 kwietnia 2021, o 17:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Jak kolega Michał zapewne wie, od wielu lat sprawuję w Zarządzie funkcję pełnomocnika d/s sędziowskich. Ta funkcja obliguje mnie również do inicjatywy co jakiś czas w sprawach wynagrodzeń dla sędziów. Kompetencje Zarządu obejmują tutaj wynagrodzenia sędziów ligowych oraz te, które dotyczą zawodów prowadzonych bezpośrednio przez K-PZBS. Zarząd w mijającej kadencji uporządkował w dużej części to finansowanie. Wcześniej odbywało się to bardziej uznaniowo.
Na zebraniu Zarządu, na którym przebywał Michał w istocie zajmowano się stawkami sędziowskimi (zarówno ligowymi jak i tymi za turnieje poniedziałkowe). W obu przypadkach zostały one podniesione, przy (jak ocenił kolega) dużym moim zaangażowaniu. Cieszę się, że kolega zauważa, że po tylu latach ciągle jestem mocno zaangażowany w sprawy, które leżą w moich kompetencjach.
Podejrzewam jednak, że Kolega nie wie o tym, iż od paru lat nie jestem najczęściej zatrudnianym sędzią na lidze. Pozostali sędziowie mają więcej wypracowanych godzin na sali. Sądzę, że Kolega nie orientuje się również, iż dotychczasowe wynagrodzenia ligowe mieliśmy bodaj na najniższym poziomie w Polsce. Jeżeli zatem udało mi się choć trochę to zmienić, to uważam to za swój sukces.
Teraz będą o to walczyć inni, bowiem z chwilą kiedy zdecydowałem się wystartować w wyborach na Prezesa - kończę piastowanie w Zarządzie funkcji pełnomocnika d/s sędziowskich.
Odpowiadając Mietkowi, pragnę zauważyć, że robienie konkursu na ligowe usługi sędziowskie w naszych warunkach to abstrakcja. Może to ma sens w ligach centralnych, gdzie podaż sędziów jest duża. U nas często nie możemy zapewnić nawet obsady 2-osobowej, więc proponuję trochę zejść na ziemię.

Pozdrawiam
Mariusz Żurek


21 kwietnia 2021, o 23:16
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Mariusz faktem jest że walczysz o siebie ,nic w tym złego lecz jesteś też wiceprezesem i szefem wydziału gier. Wywalczyłeś dla siebie również teczkę do laptopa. Wywalcz jeszcze żeby ktoś za Tobą tę teczkę nosił. Jednak nie wywalczyłeś aby drużyny grające w lidze miały równe szanse wyborcze na WZD. Powiem więcej .Zrobiłeś wszystko żeby zapewnić sobie reelekcję, to też nie jest naganne. Jednak radzę Tobie zauważyć że pracujesz dla ludzi inteligentnych i raczej nie ma możliwości żeby to zmienić.
Chyba że się o to jeszcze bardziej postarasz.
Moim zdaniem dużo też działasz żeby obsada sędziowska była 1 osobowa najlepiej Twoja wiec nie opowiadaj o rzetelności.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


22 kwietnia 2021, o 05:41
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
MICHAŁ
Naprawdę...Teczka do laptopa? Poważny argument. Szkoda,że znowu nie doczytałeś dokladnie. Pytanie mam, ile wg Ciebie powinien zarabiać na godzinę sędzia brydżowy?


22 kwietnia 2021, o 11:48
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
justgra napisał(a):
MICHAŁ
Naprawdę...Teczka do laptopa? Poważny argument. Szkoda,że znowu nie doczytałeś dokladnie. Pytanie mam, ile wg Ciebie powinien zarabiać na godzinę sędzia brydżowy?

Widzę że znowu muszę przepraszać.
Przepraszam za tę teczkę.
Powiem szczerze nie wiem ile powinien zarabiać sędzia.
Wiem że nikt z poprzedniego zarządu nie dostawał teczki( poz 20 KPiR) i nie dostawał wynagrodzenia za pracę która jest nonprofit.
Przepraszam również za to że bank który obsługuje KPZBS pobiera bardzo wysokie prowizje za prowadzenie rachunku. Przepraszam za PLAY który zdziera z nas spore rachunki telefoniczne.
Przepraszam również tym razem na zapas że obecny zarząd niewiele zrobił dla nas brydżystów. Warszawa Poznań i Łódź robi znacznie więcej
Generalnie wstydzę się tego że muszę używać takich argumentów.
Sądziłem że warto dyskutować o programie o możliwościach i o powrocie do normalności .Widzę że dostaje prztyczki w nos. Prosze o racjonalną dyskusję.
Przepraszam więc również czytających te treści.
Mam nadzieję że Justyna przyznasz że jak członek Komisji Rewizyjnej wielokrotnie zwracałam się w tych tematach.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


22 kwietnia 2021, o 12:14
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL