Teraz jest 29 marca 2024, o 15:51


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
 WZD na poważnie. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Doszły do mnie kolejne zapytania dotyczące szeroko zrozumianej kultury brydża oraz atmosfery turniejowej.
Mam nadzieję że zgłoszą się do Zarządu osoby które właściwie poprowadzą komisję wychowawczo-dyscyplinarną gdyż w tym temacie mamy sporo do zrobienia.
Dużo jest pytań w temacie wspomagania brydża młodzieżowego. Osoby zainteresowane tym tematem odsyłam do sukcesów jakie odnosi Brodnica w szkoleniu młodzieży.
Serdeczne gratulacje dla animatorów brydża w tym terenie.
Mam nadzieję że nadal podejmą się tych wspaniałych działań i podzielą się swoimi doświadczeniami oraz zarażą pozostałych chętnych do szkolenia młodzieży.
Czekam na dalsze zgłoszenia.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


20 kwietnia 2021, o 12:26
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Doszła do mnie kolejna radosna wiadomość.
Kandydatów na prezesa będzie dwóch.
Może jeszcze kogoś uda się namówić.
Niech żyje prawdziwa demokracja.
Zapraszam serdecznie do debaty.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


20 kwietnia 2021, o 12:56
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
Michał Dolny napisał(a):
Mam nadzieję że zgłoszą się do Zarządu osoby...

... jakoś inaczej sobie to wyobrażałem.

_________________
Pozdr.
T.


20 kwietnia 2021, o 12:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
eltomek napisał(a):
... jakoś inaczej sobie to wyobrażałem.

Rozszerz swoje myśli Tomku. Napisz co sobie wyobrażałeś?

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


20 kwietnia 2021, o 13:08
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: WZD na poważnie.
W mojej szklanej kuli, która pokazuje co myśli ElTomek widziałem, że Tomek jest przekonany, że masz już skompletowaną Drużynę Pierścienia.
Si ElTomason?

Pozdr
A


20 kwietnia 2021, o 17:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
w_adam napisał(a):
W mojej szklanej kuli, która pokazuje co myśli ElTomek widziałem, że Tomek jest przekonany, że masz już skompletowaną Drużynę Pierścienia.
Si ElTomason?
Pozdr
A

Też oglądałem ten film lecz on nie pasuje do naszego brydżowego świata.
To raczej konkurent już kompletuje drużynę pierścienia który ma wyeliminować niewygodnych delegatów.
Obecny zarząd ma wszystkie karty w ręku. Słyszałem że będą kontrole w poszczególnych stowarzyszeniach badających liczbę członków stowarzyszeń. Ciekawe podejście. Bardzo ciekawe.
Ja chciałbym mieć możliwość skompletowania osób kochających brydża ale niestety nie wiem jeszcze kto będzie w gronie delegatów na WZD. Działania na ostatnią minutę nie są dobre dla demokracji.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


20 kwietnia 2021, o 18:03
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: WZD na poważnie.
OK, to na poważnie uważam, że tak jak w wielu wyborach kandydaci podają swoich współpracowników, tak też i tu myślę, że dobrze byłoby wiedzieć kto w skład drużyny prezesa będzie wchodził.
Prezes niestety, choćby nie wiem jak sprawny, sam nie uciągnie tego wozu.
Dlatego nie dziw się, że niektórzy chcą abyś uchylił rąbka tajemnicy (członek zarządu nie musi chyba być delegatem).

Pozdrawiam
A


20 kwietnia 2021, o 19:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
W mojej interpretacji Statutu nie powinno być możliwości że kandydatem do Zarządu jest osoba nie posiadająca statusu delegata na WZD. Poza tym obowiązkowo powinna być członkiem Związku z opłaconą składką członkowską.
Jeżeli ktoś kto chce kandydować do Zarządu Związku a nie ma czasu być na WZD które jest najwyższą władzą Związku to lepiej niech da sobie spokój z kandydowaniem gdyż jego praca w trakcie kadencji będzie niewielka.
Obecny Zarząd zwleka do końca z podaniem delegatów więc trudno mówić o składzie proponowanego zarządu.
Ze swej strony chciałbym oprzeć się na sprawdzonych ludziach pracujących na rzecz związku do których zaliczam sporą cześć obecnego aktywu oraz chcę wprowadzić ludzi nowych rokujących nadzieję. Obecnie więc musze poczekać na publikacje składu delegatów.
Pozdrawiam serdecznie Adamie. Liczę również na Ciebie.))

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


20 kwietnia 2021, o 21:25
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: WZD na poważnie.
"Obecny Zarząd zwleka do końca z podaniem delegatów więc trudno mówić o składzie proponowanego zarządu"

Michał, Ty nie pytasz, tylko budujesz teorie spiskowe i insynuujesz. Jeżeli z komunikatu na stronie wynika, że delegatów zgłasza się do dnia 25.04.2021 r., to o jakiej zwłoce mówimy? Zasadne jest chyba również to, żeby osoby, które będą delegatami miały legitymację formalną, którą obecny jeszcze Zarząd powinien zweryfikować, tak żebyś Ty lub ktokolwiek inny nie miał pretekstu do podważenia skuteczności wyboru.

"Słyszałem że będą kontrole w poszczególnych stowarzyszeniach badających liczbę członków stowarzyszeń. Ciekawe podejście. Bardzo ciekawe"

Prośbę mam, "rozszerz swoje myśli Michale"
PK


21 kwietnia 2021, o 10:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
w_adam napisał(a):
W mojej szklanej kuli, która pokazuje co myśli ElTomek widziałem, że Tomek jest przekonany, że masz już skompletowaną Drużynę Pierścienia. Si ElTomason?

O Panie uważaj, jeszcze "kilka" lat temu skończyłbyś na stosie... Kota też masz?

Odpowiadając klasykiem: oczywista oczywistość.

Michał Dolny napisał(a):
eltomek napisał(a):
... jakoś inaczej sobie to wyobrażałem.

Rozszerz swoje myśli Tomku. Napisz co sobie wyobrażałeś?

A co tu wiele pisać. Może tak, trochę nieuczesane:
przyznam, że też zapragnąłem zostać Prezesem K-P OZBS. Zawsze to kolejne nobilitujące stanowisko.
Usiadłem w sobotę napisałem sobie zręby programu.
Nie tylko co, ale też jak. Wyszło nawet nie najgorzej... przynajmniej tak mi się wydawało.
Wszystko ładnie i pięknie. Teraz już tylko pozostaje dobrać odpowiednich ludzi. Ludzi, którzy mi uwierzą, i przede wszystkim ludzi, co do których sam nie będę miał wątpliwości, że razem podołamy.
I wcale nie muszą to być delegaci, których też póki co, nie znam. Powiem więcej - w mojej interpretacji Statutu i przepisów ogólnych, ci ludzie nie muszą być nawet zrzeszeni w organizacji.
Rozpocząłem od "ministra finansów", wszak to - w mojej ocenie - jedna z ważniejszych osób. Dyscyplina finansowa i uczciwość w tym miejscu to podstawa. Wybór padł na mojego firmowego gł.księgowego. Pomarudził, pomarudził, ale przystał na prace społeczne.
Na inne "stanowiska" (młodzież, seniorzy, dyscyplina, PR + sponsoring idt) też upatrzyłem sobie odpowiednich (w mojej ocenie) realizatorów.
Plan jest, kandydaci "wyznaczeni" (tym razem już ze środowiska), teraz już z górki. Telefon i do dzieła.
Siedem rozmów zajęło niewiele ponad 10 minut. NIKT z moich niedoszłych współpracowników nie wyraził, choćby najmniejszego, zainteresowania współpracą ze mną.
Mój projekt upadł. Pewnie to bardziej moja osobowość niż równie doskonały program, przeważyła o fiasku misji.
W związku z tym, że nie wyobrażam sobie pełnienia tej funkcji z losowo dobranymi ludźmi, niestety musiałem - być może na zawsze - odłożyć swoje ambicje, zweryfikować samoocenę... i pokornie spuścić głowę. :(

_________________
Pozdr.
T.


21 kwietnia 2021, o 10:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL