Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 12:40


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 WZD na poważnie. 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: WZD na poważnie.
To co pisze Tomek o "gabinecie" jest wbrew pozorom bardzo istotne.
Sam prezes w pojedynkę nie jest w stanie zagwarantować sprawnego i efektywnego działania związku. Może to zrobić tylko Zarząd, w skład którego będą wchodziły osoby odpowiedzialne a to za rozgrywki, a to za sędziowanie, a to za młodzież, a być może i także za kontakty biznesowo-polityczne w celu pozyskiwania środków. Muszą to być osoby, którym się będzie chciało chcieć.

Pozdrawiam
A


14 kwietnia 2021, o 06:06
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 23:57
Posty: 70
Post Re: WZD na poważnie.
Gabinet jest 15 osobowy, tylko ilu z tych osób coś robi? Gdy wstępowałem do związku zarząd liczył 3-5 osób i to jest optimum. Teraz mamy inne czasy, prezes powinien być menadżerem, lobbystą, umieć pozyskiwać sponsorów, bez tego nigdy nie spopularyzujemy naszej dyscypliny wśród młodzieży, a w turniejach będą symboliczne nagrody plus uścisk ręki prezesa i obowiązkowe selfi na główną stronę.

_________________
Darek Góralski


14 kwietnia 2021, o 07:57
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
w_adam napisał(a):
To co pisze Tomek o "gabinecie" jest wbrew pozorom bardzo istotne.

...a jakież to pozory???
Jam śmiertelnie poważny.

_________________
Pozdr.
T.


14 kwietnia 2021, o 09:22
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 13 grudnia 2009, o 12:49
Posty: 71
Post Re: WZD na poważnie.
Miłe Panie i Panowie bardzo mili.
Skoro ma być na poważnie…
Mam taką sugestię do przyszłego miłościwie nam panującego, kimkolwiek będzie. Jeśli mamy mówić o przyszłości związku – mówmy o KONKRETACH. Z całym szacunkiem, ale „przywrócenie zmagań” nic nie znaczy. Tak samo jak „postawienie na rozwój brydża wśród młodzieży”.
Przyszły Panie Prezesie / Pani Prezes: chcemy słyszeć, co KONKRETNIE zrobisz (a jeszcze lepiej, co już zrobiłeś). Przykłady? Proszę bardzo.
Chcemy od Ciebie słyszeć:
1. Zadzwoniłem do Bogusia Kupczyka i zapytałem, jak to możliwe, że w Brodnicy młodzież gra, a wszędzie indziej nie. Powiedział mi, co i jak mam robić.
2. Ustanowiłem nagrody za wygranie ligi (okręgowej i III). Niech to będzie symboliczny puchar i dyplomy dla zawodników. Na pamiątkę. Mam też pomysł, że drużyna, która wygra ligę, nie płaci za przyszły sezon (ten akurat pomysł próbuję podsunąć mniej więcej od pięciu poprzednich prezesów – ale wszyscy mieli go gdzieś. Możesz więc go wziąć za swój. Gratis).
3. Powiem wam, kto będzie dział w moim prezesowym teamie i za co KONKRETNIE będzie odpowiedzialny. Będę regularnie publikował nazwiska oraz sprawozdania z naszych działań.

I tak dalej, i tak dalej. Życzę Ci, co by inwencji Ci nie zabrakło.
Na wszelki wypadek powtórzę: KONKRETNIE (mam nadzieję, że słowo to oznacza w Bydgoszczy to samo, co w Toruniu). W Chełmnie nie trzeba tego tłumaczyć. Tam wiedzą, co to Konkret. :)

Pozdrawiam, Robert


14 kwietnia 2021, o 19:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: WZD na poważnie.
Cześć,

Wszystko co szanowni koledzy piszą od "pięciu prezesów" to piękne słowa, ale na razie mamy jednego kandydata.

Panowie wszechwiedzący, może dość pouczania, pokażcie jak to się robi ! Paplać i krytykować od pokoleń to takie tam.

Pozdr
AB


14 kwietnia 2021, o 21:24
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
@Robert, Ty chcesz żeby kandydat Ci coś poopowiadał.
Sądzę, że sukcesem jest to, że jest kandydat.

_________________
Pozdr.
T.


14 kwietnia 2021, o 21:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 13 grudnia 2009, o 12:49
Posty: 71
Post Re: WZD na poważnie.
Oczywiście. I mam mnóstwo sympatii dla tej kandydatury (życzę Michałowi samych uspiechow). Mówię tylko, że fajnie by było, żeby znów nie skończyło się na przedwyborczym pierdolamento, po którym nie dzieje się nic. A poza tym, co się martwisz? Niech gość naobiecuje, to się go potem rozliczy... :lol:


14 kwietnia 2021, o 22:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
Adach napisał(a):
pokażcie jak to się robi !

... tak to się robi!

de Visee napisał(a):
to się go potem rozliczy... :lol:

Pewnie Adach się uśmiechnie.... ale nigdy nie miałem i nie mam zamiaru rozliczać nikogo, kto robi coś społecznie (a o tym niestety stanowi ustawa).
Pewnie, że często można było zrobić coś lepiej, albo więcej. Pewnie każdy prezes przyjmie ochotników do prac społecznych.
Krytykować można, a w moim przekonaniu trzeba, wszelkie ruchy "patologiczne", związane z możliwościami decyzyjnymi, typu: jest vacat, to ja szef wszystkich szefów, sobie go zagospodaruję ;) (nic osobistego).

PS. tak Robert, zarejestrowałem emotkę na końcu. :roll:

_________________
Pozdr.
T.


15 kwietnia 2021, o 08:11
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: WZD na poważnie.
Jak zwykle, chyba ktoś czegoś nie rozumie lub nie chce zrozumieć :

Kandydujcie, przedstawcie programy i zaplecze, później podejmujcie trudne decyzje jako Prezes lub Osoba z Zarządu, a na koniec przedstawcie bilnas kadencji.

Jeżeli jednak forma konstruktywna jest Wam obca, kręci Was tylko "rozliczanie" i krytykowanie, nie dziwcie się, że zgłosił się jeden kandydat.


PS

Eltomk-u czy piszesz o swoich występach w 2 lidze 2018/2019 w skutek zajęcia vacatu?


15 kwietnia 2021, o 09:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: WZD na poważnie.
Dzień dobry

Tylko przyszłość !

Pozdrowienia

Jarek

PS
p Adach był bardzo dobrym prezesem !


15 kwietnia 2021, o 09:53
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL