Teraz jest 19 marca 2024, o 07:16


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 WZD na poważnie. 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
Michał, obiecałeś, że będzie na poważnie... :shock:

PS. fajnie byłoby, gdyby w obu wątkach "wyborczych"

_________________
Pozdr.
T.


22 kwietnia 2021, o 08:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 stycznia 2013, o 11:26
Posty: 63
Post Re: WZD na poważnie.
Michał, ta opcja z kilometrówką będzie aktualna również po wyborach, czy rozważasz płacenie tylko przed wyborami?
PK (prawdopodobnie będę delegatem)


22 kwietnia 2021, o 11:37
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Przemol napisał(a):
Michał, ta opcja z kilometrówką będzie aktualna również po wyborach, czy rozważasz płacenie tylko przed wyborami?
PK (prawdopodobnie będę delegatem)

Nie było moją decyzją wypłacanie kilometrówek za dojazd na posiedzenia Zarządu KPZBS. Więc pewnie pozostaną.
Mam nadzieję że poprzesz moją kandydaturę na Prezesa. Cieszyłbym się ze współpracy z Tobą.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


22 kwietnia 2021, o 12:28
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
eltomek napisał(a):
Michał, obiecałeś, że będzie na poważnie... :shock:

PS. fajnie byłoby, gdyby w obu wątkach "wyborczych"

Nie rozumiem dlaczego są trzy wątki o WZD ale może warto je scalić.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


22 kwietnia 2021, o 16:04
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
Michał Dolny napisał(a):
Nie rozumiem ...

Trudno się nie zgodzić. :?

_________________
Pozdr.
T.


22 kwietnia 2021, o 16:17
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Na niebiesko cytaty
Na czarno pytania
Na czerwono prośby
Po pierwszym zachwycie że program powstał nasunęły się pytania
do programu Mariusza.
: Mariusz Żurek - kandydat na prezesa
Program działań, które zamierzam podjąć, jeśli zostanę wybrany:
1. Najważniejszym zadaniem w pierwszej części kadencji będzie przywrócenie rozgrywek do poziomu sprzed pandemii oraz zrobienie remanentu sprzętu którym dysponujemy, wykonanie niezbędnych napraw, ewentualnie konieczne jego doposażenie. W trakcie intensywnego sezonu nigdy nie ma na to czasu, więc teraz zanim wszystko ruszy będzie można takie rzeczy wykonać.
2. Zadanie do zrobienia na samym początku, to reorganizacja sposobu pracy nowego Zarządu. Zebrania i głosowania on-line, wdrożenie grupowej pracy nad dokumentami. Mam głębokie przekonanie, że ten sposób procedowania spowoduje, że praca będzie bardziej efektywna i wszyscy oszczędzimy mnóstwo czasu. On-line można byłoby również przedyskutowywać różne problemy w węższych grupach (zapraszając doń merytoryczne osoby spoza aktualnego Zarządu) tak aby wypracowały one stanowisko, które następnie na zebraniu Zarządu zostałoby poddane pod głosowanie już bez konieczności długiego procedowania nad takim problemem.
3. Chciałbym (wzorem Zarządu Głównego PZBS) publikować na bieżąco protokoły z obrad Zarządu oraz podjęte na nim uchwały.
4. Najdalej na zakończenie tej kadencji powinien być przygotowany nowy projekt statutu. W tym celu należy od razu powołać komisję statutową, która taki dokument przygotuje. Mam jednak nadzieję, że uda się to zrobić dużo wcześniej.
5. Uważam, że najwyższy już czas zająć się przygotowaniem nowej strony internetowej, która będzie wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii i jednocześnie będzie przyjazna i funkcjonalna dla użytkowników oraz osób ją obsługujących.
6. Mistrzostwa Okręgu powinny odbywać się w różnych miastach Województwa. Sądzę, że dobrym zwyczajem byłoby przyznawanie najbardziej prestiżowej imprezy tego typu, czyli Mistrzostw Okręgu Par corocznie innemu ośrodkowi, którego organizatorzy szczególnie się wyróżnili przy organizacji turniejów z cyklu Grand Prix K-PZBS.
7. Bardzo ważnym aspektem jest oczywiście szkolenie młodzieży. Trenerzy z Brodnicy pokazali, że można w krótkim czasie osiągnąć na tym polu duże sukcesy. Sądzę, że warto byłoby wykorzystać ich doświadczenia do wdrożenia podobnych działań także w innych ośrodkach (szczególnie w Bydgoszczy i Toruniu).
8. Chciałbym powołać pełnomocnika, który będzie zajmował się organizacją szkoleń/spotkań osób 60+. Mam nadzieję, że uda się ten program rozszerzyć i objąć nim także inne osoby dorosłe.
9. Finanse są rzeczą bardzo ważną. Zdaję sobie sprawę, że pozyskiwanie sponsorów będzie z powodu pandemii jeszcze trudniejsze niż do tej pory, dlatego według mnie należy skupić się obecnie na uzyskiwaniu ich z funduszy samorządowych.

Mariusz Żurek


1.pytanie
zrobienie remanentu sprzętu którym dysponujemy, wykonanie niezbędnych napraw, ewentualnie konieczne jego doposażenie. W trakcie intensywnego sezonu nigdy nie ma na to czasu, więc teraz zanim wszystko ruszy będzie można takie rzeczy wykonać.
Pytanie brzmi:
Kto lub co przeszkadzało Tobie w okresie ostatniego roku w dokonaniu remanentu i napraw zdewastowanych stołów i sprzętu? Przecież odpowiadasz za ten sprzęt jako Szef Wydziału gier.
Czy mamy zrozumieć że jak już wszystko znowu ruszy to znowu nie będzie czasu?
2.pytanie
Chciałbym (wzorem Zarządu Głównego PZBS) publikować na bieżąco protokoły z obrad Zarządu oraz podjęte na nim uchwały.
Pytanie brzmi:

Kto lub co przeszkadzało Tobie w okresie ostatniej kadencji aby wprowadzić przejrzystość Uchwał?
Przecież odpowiadasz za te działania jako Wice-Prezes KPZBS.
3 pytanie
Najdalej na zakończenie tej kadencji powinien być przygotowany nowy projekt statutu. W tym celu należy od razu powołać komisję statutową, która taki dokument przygotuje. Mam jednak nadzieję, że uda się to zrobić dużo wcześniej.
Pytanie brzmi:
Kto lub co przeszkadzało Tobie w okresie ostatniej kadencji aby zmienić statut KPZBS gdyż wniosek o zmiany był procedowany jak pamiętam przez każdą poprzednią kadencję.
Przecież jesteś w Zarządach w czterech ostatnich kadencjach na różnych stanowiskach.
Pytanie 4
Uważam, że najwyższy już czas zająć się przygotowaniem nowej strony internetowej, która będzie wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii i jednocześnie będzie przyjazna i funkcjonalna dla użytkowników oraz osób ją obsługujących.

Pytanie brzmi:
Kto lub co przeszkadzało Tobie w okresie ostatniej kadencji aby zaktualizować bezpłatny silnik Joomla na której prowadzona jest strona do nowszej wersji. Przypomnij sobie ile razy prosiłem Ciebie o dokonanie aktualizacji bazy gdyż uznawałem że jesteś dobrym informatykiem?
Przypomnij nam również ile razy odmawiałeś mi tej dla Ciebie prostej przysługi. Mam wrażenie że nie potrafisz tego zrobić za darmo?
Być może burzenie jest łatwiejsze niż aktualizacja.
Pytanie 5.
Chciałbym powołać pełnomocnika, który będzie zajmował się organizacją szkoleń/spotkań osób 60+. Mam nadzieję, że uda się ten program rozszerzyć i objąć nim także inne osoby dorosłe.
Pytanie brzmi:
Kto lub co przeszkadzało Tobie w okresie ostatniej kadencji aby wspomóc działania Karola Nowaka Który z wielkim zapałem całkowicie społecznie i oczywiście bezpłatnie zajął się organizacją zajęć 60+ Marka Małysy w Klubie Brydżowym Bartosz?
Dlaczego dzisiaj Karol Nowak zastanawia się aby zmienić całkowicie Okręg członkowski w WZBS.
Dlaczego zamiast wspomagania go zostawał bez pomocy?
Kolejnym pytaniem jest dlaczego nie chcesz zorganizować debaty w formie próbnego przetestowania systemu internetowego do przeprowadzenia WZD. Jak pamiętam od zawsze był tylko jeden kandydat na Prezesa. W obecnej kadencji jest dwóch a może i trzech kandydatów.
Pytanie brzmi czy boisz się konkurencji? Czy może samym faktem zgłoszenia swojej osoby już się zmęczyłeś?
Przypominam sobie wielokrotnie że decyzyjność w tematach za które odpowiadasz w mijającej kadencji nie stanowiło Twojej mocnej strony.
Obecnie jako główny decydent masz szanse to zmienić.
Wiesz że doceniam fakty i doceniam to co zrobiłeś dla Soleckiego środowiska promując grę na tabletach zamiast na pierniczkach. Myślę że warto Twoje rozwiązania promować w całej Polsce a może i na świecie.
W związku z powyższym proszę o Twój głos na moją kandydaturę.
Z uwagi na fakt założenia dwóch wątków wyborczych
1 WZD na poważnie autorstwa Michała Dolnego data powstania wątku 4 kwietnia 2021, o 15:30
2 Mariusz Żurek-kandydat na prezesa autorstwa Mariusza Żurka utworzony 21 kwietnia 2021, o 00:16
Wklejam ten tekst w obu wątkach aby czytający nie musieli czuć się na naszej stronie związkowej niekomfortowo za co oczywiście przepraszam jak zwykle serdecznie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


23 kwietnia 2021, o 09:07
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Pytania kontrkandydatowi zadane.
Odpowiedzi brak.
Mariusz ja nie jestem Twoim wrogiem. Mnie bardzo zależy na dobru naszej dyscypliny sportowej.
Ale rozmawiać trzeba.
Dzisiaj nie ma innej możliwości jak tą drogą lub na elektronicznej debacie.
Czy KPZBS zorganizuje debatę?
Mam wrażenie że dla dobra brydża warto rozmawiać.
Daj chociaż jakiś znak.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


25 kwietnia 2021, o 17:36
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
Kiedy zarząd KPZBS ogłosi listę delegatów na WZD. Do 25 trzeba było zgłosić delegatów a tu ani widu ani słychu jak zwykle marazm? Mariusz pewnie popadł w zadumę szukając miliona? Może znajdzie choć 1/10 tej sumy.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


26 kwietnia 2021, o 17:40
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: WZD na poważnie.
Michał, sprowadzony na ziemię już nie będę Ci nic próbował tłumaczyć...
Wyszło jednak na to, co było do przewidzenia, że to Ty mógłbyś mi sporo wytłumaczyć.
W końcu jesteś starszy (to nie zarzut, wprost przeciwnie!), bardziej doświadczony, umocowany towarzysko biznesowo i środowiskowo, no i przede wszystkim dysponujesz zdecydowanie większą wiedzą. Powiedz, do czego jest Ci niezbędna ta lista? Bo nie sądzę, byś chciał przed wyborami do nich dotrzeć z ... nazwijmy to kolokwialnie, lokowaniem produktu?

_________________
Pozdr.
T.


26 kwietnia 2021, o 21:37
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: WZD na poważnie.
[quote="eltomek". Powiedz, do czego jest Ci niezbędna ta lista? Bo nie sądzę, byś chciał przed wyborami do nich dotrzeć z ... nazwijmy to kolokwialnie, lokowaniem produktu?[/quote]
Odpowiedź jest bardzo prosta. Do dzisiaj nie wiem czy jestem delegatem. Obecna Prezes radzi mi zorganizować debatę moim staraniem a nadal nie wiem kto będzie delegatami.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


27 kwietnia 2021, o 08:39
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL