Teraz jest 19 marca 2024, o 10:52


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 GP Włocławek 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post GP Włocławek
Witam
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w turnieju we Włocławku. Mam nadzieję, że mimo kilku "niedociągnięć" (jak choćby zbyt duże zagęszczenie stolików) miło się Wam grało. Na usprawiedliwienie dodam, że dosłownie dzień wcześniej zostałam poinformowana, że zmieniono nam miejsce gry. Pierwotnie mieliśmy grać w Pubie, czyli tam, gdzie w zeszłym roku. Nie mogę nie wspomnieć
o sponsorach, dzięki którym mogliśmy zapewnić dość wysokie nagrody, a szczególnie o Wiesiu Rafalskim, właścicielu RADIA HIT, który wsparł nas finansowo oraz ufundował nagrody książkowe i płyty. Szczególne podziękowania za finansowe wsparcie również dla Przemka Kacprzaka, a także firmy GAMMA LOGISTiC. A na koniec, jeszcze raz, serdeczne gratulacje dla zwycięzców - Eli Zalewskiej i Kuby Mittke. Ela - szacun, bo mimo organizacyjnej bieganiny, w której uczestniczyłaś, zdołałaś
(w przeciwieństwie do mnie :lol: ) utrzymać koncentrację i zdobyć swój pierwszy (chyba) tytuł w Grand Prix. Jeszcze raz gratuluję!
Pozdrowionka
Justyna


11 czerwca 2017, o 17:46
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL