Teraz jest 19 marca 2024, o 07:35


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Podziękowanie 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Podziękowanie
Witam
Wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu 51 Mityngu Brydżowego "Łuczniczka "serdecznie DZIĘKUJĘ.
Dziękuję Prezydentowi Miasta, Prezesom firm "Konkret", "Zapolex" oraz "Kontbud" za pomoc finansową w organizacji Mitingu.
Dziękuję uczestnikom, którzy wzięli udział w zmaganiach sportowych.

Pozdrawiam
Wiesław Paczkowski

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


17 marca 2014, o 08:59
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 19 października 2008, o 15:47
Posty: 50
Post Re: Podziękowanie
Panie Prezesie,
gratuluję świetnej organizacji :)

Wiesław przeszedłeś samego siebie .
pozdrawiam serdecznie


17 marca 2014, o 12:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Podziękowanie
Zgadzam się z Robertem.
Ponieważ trochę jeżdżę po kraju i mam porównanie uważam, że nasz mały kongres jest bardzo dobrze zorganizowany:
- dobre warunki gry
- niskie (w stosunku do innych) wpisowe
- smaczny i tani catering
- przekaz na BBO
- nagrody co najmniej przyzwoite
Bardzo podobał mi się regulamin teamów (o czym wspominałem dużo wcześniej, jak tylko się z nim zapoznałem), nie dziw, że zjechała się prawie cała nasza czołówka, no i ponad 180 par w GPPP - myślę, że to także efekt organizacji teamów.
Jednego tylko szkoda, a mianowicie tego, że tak wielu graczy z naszego okręgu nie zagrało w Łuczniczce.

Podsumowując, gratki dla organizatorów

Pozdr
A


17 marca 2014, o 22:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Podziękowanie
Witam,
Niestety nie było mi dane zgrać turnieju teamów ale za to zagrałem główny turniej par. Zgadzam się poprzednikami, że organizacyjnie należą się Prezesowi wyrazy uznania. Podpisuję się prawie pod wszystkim co napisał Adam. Niestety prawie, bo Adam chyba z tym niskim wpisowym to raczył żartować. Jeśli 70 zł. za turniej par to niskie wpisowe to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować poczucia humoru.


18 marca 2014, o 08:24
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Podziękowanie
Poczytałem na forumbridge i wyczytałem, że wpisowe dla juniorów to 60 zł. :shock: :shock: :shock:
Przeginka to delikatnie powiedziane. Z tymi nagrodami też podobno jakoś różowo nie było ale z racji nie odbierania żadnej to się nie odzywam.
:lol: :lol: :lol:
Mi osobiście zapach jedzenia nie przeszkadzał :D


18 marca 2014, o 10:10
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Podziękowanie
Może użyłem niezbyt fortunnego zwrotu, powinienem napisać, że niższe niż średnio w innych kongresach. 70 zł to rzeczywiście niemało - nie sądzę jednak, żeby po opłaceniu wszystkich kosztów zostały w związku jakieś kokosy (jeżeli w ogóle).

A


18 marca 2014, o 13:12
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 31 marca 2009, o 21:08
Posty: 73
Post Re: Podziękowanie
No, sry panowie, ale "trochę" sobie z nas jaja robią. Są poważne oskarżenia a jedyna odpowiedź p. MD sytuacji nie poprawia...


19 marca 2014, o 00:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Podziękowanie
Cześć!

Przybliż Krzysiu o co chodzi, bo ja nic nie słyszałem?

PS

Rówież gratuluję organizacji Łuczniczki.

Pozdr
AB


19 marca 2014, o 09:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Podziękowanie
Zgodnie z prośbą jaką otrzymałem na Forumbridge wklejam zapytanie jakie pojawiło się w wątku Łuczniczka 2014.

List Otwarty



Kolega Wiesław Paczkowski
Prezes Kujawsko-Pomorskiego WZBS
organizator OTP Łuczniczanka


Szanowny Kolego,

Zostałem poproszony, jako Przewodniczący Rady Zawodniczej, o wyjaśnienie sprawy wysokości nagród
podczas niedzielnego OTP Łuczniczka – rozgrywanego w ramach Grand Prix Polski Par.

Zgodnie z Regulaminem GPPP na wpisowe przeznaczane jest minimum 50% wpisowego. Organizator musi
dodatkowo przeznaczyć 2500 zł na nagrody dla par, które zajmą miejsca I-III.

Suma nagród w turnieju, wg informacji zamieszczonej na stronie PZBS, wyniosła 9600 zł. Zawodnicy potwierdzają,
że otrzymali nagrody dokładnie w takiej wysokości.

W turnieju wzięły udział 182 pary. Wpisowe wynosiło 60 zł od zawodnika. Część miała ulgi, dlatego przy założeniu
średniego wpisowego na poziomie 55 zł, suma wpisowego wyniosła: 20020 zł.

50% wpisowego daje kwotę: 10.010 zł. Czyli fundusz nagród powiększony o 2 500 zł powinien wynosić minimum
12 510 zł.

Dlatego też proszę kolegę jako organizatora, o wyjaśnienie czy fundusz nagród został naliczony zgodnie z Regulaminem
GPPP?



z poważaniem,

Przewodniczący Rady Zawodniczej
Mariusz Puczyński

Link: http://www.forumbridge.pl/showthread.ph ... post248196


19 marca 2014, o 09:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Re: Podziękowanie
Przewodniczący Rady Zawodniczej
Kolega Mariusz Puczyński

Pragnę poinformować Kolegę Przewodniczącego oraz Zawodników 51 OTP "Łuczniczka" zaliczanego do Grand Polski, że wysokość nagród została zwiększona do kwoty 12700 złoty ( +3100zł)
Ostateczna po korekcie wielkość nagród za Turniej" Łuczniczki" jest następująca;

I miejsce-4000zł
II miejsce-18000zl
III miejsce-1200zł
IV miejsce-1000zl
V miejsce-800zł
VI miejsce-500zł
VII miejsce-400zł
VIII miejsce-300zł
IX miejsce -300zł
X miejsce -300zł
XI miejsce -300zł
X II miejsce -200zł
X III miejsce-200zł
XIV miejsce-200zł
XV miejsce -200zł
XVI miejsce-200zł
XVII miejsce-200zł

Plus dwie nagrody juniorskie i jedną mixtową po 200zł.
Bardzo proszę zainteresowanych zawodników o przesłanie numerów kont bankowych lub adresów
pod adres
biuro@paak.com.pl
lub SMS pod tel 502637574
My ze swojej strony będziemy także czynić starania aby dotrzeć do zainteresowanych.
Bardzo przepraszam wszystkich uczestników turnieju a szczególnie zainteresowanych za utrudnienia.
Dziękuję również za inne krytyczne uwagi pod adresem organizatora(między innymi dotyczące wysokości
wpisowego a kolegę Michała Klukowskiego proszę o przyjęcie przeprosin) 51 Mityngu Brydżowego "Łuczniczka".
Dziękuję za tak liczne przybycie do Bydgoszczy i serdeczne zapraszam na "Łuczniczkę" za rok.
Jeszcze raz serdecznie przepraszam za popełnione błędy

Prezes
Kujawsko-Pomorskiego Związku Brydża Sportowego
Wiesław Paczkowski

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


20 marca 2014, o 10:32
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL