Teraz jest 29 marca 2024, o 01:17


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Życzenia Świąteczno-Noworoczne 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Koleżanki i koledzy

Okres pół roku oraz miesiąc grudzień to okres podsumowań i planów na następny rok
Chciałbym , zwrócić uwagę na nasze działania ,które pdjeliśmy jako Zarząd i podzielić się z Wami przemyśleniami i zamierzeniami jakie będziemy w następnym roku kontynuować .
Podjęte zadania przez Zarząd wynikały z dyskusji i uchwał podjętych na Walnym Zebraniu.
Chciałbym zaznaczyć i podkreślić, że to zabranie głosu nie ma charakteru sprawozdania, a tylko zwrócenie uwagi na niektóre zagadnienia i problemy, których rozwiązywanie rozpoczeliśmy:
1.Problem szkolenia młodzieży - koledzy pod wodzą Zbyszka Mikołajczaka wkładają w to ogromną pracę i wysiłek . Jest to robione planowo i profesjonalnie.Wszystkim kol. którzy się zaangażowali w to przedsięwzięcie należą się wyrazy szacunku i podziekowania.
2.Zarząd informuje o swich pracach poprzez umieszczanie relacji z prac Zarządu.
3.Stworzenie nowego narzędzia (strony internetowej), a tym samym umożliwienie komunikowania się wszystkich członków okręgu. Myślę, że to narzędzie jeszcze jest stosunkowo mało wykorzystywane w porównaniu do możliwości jakie daje (najlepszym przykładem jest fakt, że zarówno ja jak i moi koledzy z zarządu zbyt rzadko zabierają głos na FORUM). Przed nami jeszcze ogromna praca, aby nauczyć korzystać z internetu np. w zakresie ogłaszania wszelkich wyników.
Szczególnie ta praca czeka sędziów i organizatorów zawodów i turniejów.
4.Rozpoczęte prace (szkolenie sędziów na tytuł sędziego klubowego) w zakresie podnoszenia poziomu sędziowania i zwiększania liczby sędziów z wyższymi tytułami(udziały w kursokonferencjach).
5.Okres tych 6-ciu miesięcy to rownież czas przejmowania dokumentów od poprzedniego zarządu, a przede wszystkim czas wykorzystany przez wszystkich nowo wybranych członków Zarządu na pogłębianie wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów i regulaminów obowiązujących w Związku.
Myślę,,że stworzenie nowych pomieszczeń dla naszego Okręgu i zaprowadzenie porządku w dokumentacji ułatwi pracę, uniknie się protestów, niezadowolenia i pozwoli na skupienie się nad realizacją ważnych problemów.
6.Zarząd będzie kontynuował rozpoczętą pracę w zakresie popularyzacji brydża w większych ośrodkach naszego regionu poprzez, między innymi, nakłanianie tamtejszych brydżystów do organizacji turniejów. Mam tu na myśli takie takie miasta jak Tuchola,Włocławek,Grudziądz ,Osie i wiele innych miast, gdzie w przeszłości odbywało się wiele ładnych turniejów.
Myślę ,że na popularyzację brydża w małych ośrodkach naszego okręgu będzie miał również wpływ zapoczątkowany cykl rozgrywek o puchar Prezesa KP-ZBS.
7.Podejmowane próby popularyzacji brydża w mediach muszą być kontynuowane i jeszcze bardziej intensyfikowane.
8.W najblższym roku musimy podjąć prace mające na celu doinwestowanie naszego Okręgu w sprzęt. Mam tu na myśli przede wszystkim maszynę do powielania, karty oraz stoły do rozgrywek, komputer, rzutnik i.t.p.
9.Zarząd będzie kontynuował rozpoczęte działania w zakresie promocji naszych zawodników na szczeblu centralnym oraz promocji naszego Okręgu w PZBS. W tym zakresie dużą pomoc i wsparcie otrzymujemy od Pana Posła Tomasza Latosa oraz od naszego Wojewody Pana Rafała Bruskiego.
10.Ogromną wagę obecny Zarząd przywiązuje i nadal będzie to czynił, do dbania o kondycję finansową naszego Związku w okręgu. Większość członków Zarządu prowadząc działalność gospodarczą zna wartość złotówki i chcę zapewnić, że wie co znaczy rozsądne wydawanie pieniędzy. Myśląc o finansach będziemy oczekiwali pozyskiwania sponsorów dla naszej dyscypliny i tu liczymy na pomoc wszystkich członków. Szczególnie liczymy na Wszą pomoc w pozyskiwaniu odpisu 1% od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Mam świadomość ,że zasygnalizowałem tylko niektóre ważniejsze problemy ,których realizację rozpoczął Zarząd i które będziemy musieli rozwiązywać .Myślę także, że przy Waszej pomocy i zangażowaniu uda się je zrealizować . Chciałbym szczególnie gorąco podziękować wszystkim tym, którzy oprócz pracy na rzecz Brydża kierują krytyczne uwagi o pracy Zarządu .Wszystkie uwagi tego typu analizujemy, uczymy się i wyciągamy wnioski.Przyjeliśmy styl pracy otwarty i między innymi wprowadziliśmy narzędzie porozumiewania jakim jest FORUM i dlatego dobrze, że je wykorzystujemy mając na uwadze dobro naszej dyscypliny sportowej.


Koleżanki i Koledzy

Miesiąc grudzień w naszej, polskiej tradycji to czas dzielenia się opłatkiem, czas składania sobie życzeń radosnych Świąt Bożego Narodzenia ,czas zadumy i wybaczania wyrządzonych nawzajem przykrości. Niech Wam przy zapachu strojnej choinki i bieli opłatka, w pełnym miłości rodzinnym gronie upłyną spokojne chwile polskiej Wigilii.
Nadchodzący Nowy Rok 2009 niech przyniesie Wam moc nowych wyzwań, sukcesów i dobrych wyników sportowych ,oraz radości z uprawiania naszej wspaniałej dyscypliny sportowej.Niech Nowy Rok będzie rokiem zdrowia waszego , waszych rodzin i waszych bliskich. Dla członków społeczności brydżowej zaangażowanej w rozwój i popularyzację brydża niech będzie rokiem owocnej pracy dającej efekty, wytrwałości w dążeniach , realzacji zamierzeń oraz satysfakcji .



Wiesław Paczkwski

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


19 grudnia 2008, o 12:50
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Pracując ciężko na rzecz Związku,pociecha i nagrodą dla mnie jest fakt coraz większej integracji ludzi których cenie i szanuję.
Życzę wszystkim udanych rozegrań,wyrozumiałego partnera(ki)napływu nowych pomysłów i środków na realizację marzeń.
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


19 grudnia 2008, o 13:28
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL