Teraz jest 28 marca 2024, o 11:03


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 gratulacje dla Alicji i Radka 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post gratulacje dla Alicji i Radka
--- i niech nikt nie probuje mówić( a są tu takie ambitniaczki/ambitniaki) ze ok 50% Alicji w finale B i 15 miejsce Radka w finale A to są przeciętne osiągnięcia)


24 czerwca 2011, o 00:38
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: gratulacje dla Alicji i Radka
Gratulacje, należą się, ja już je złożyłem innym kanałem.
Ale przychodzi nanno i dzieli graczy na naszych i obcych. My wypadliśmy dobrze, oni wypadli tak, że nie warte jest to kilku stuknięć w klawiaturę.
Otóż ja uważam ciut inaczej.
Dla Ciebie Mietku, zwanego okazjonalnie M2, także szczere gratulacje :)

_________________
Tomasz Nadolski


24 czerwca 2011, o 08:14
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 3 grudnia 2008, o 09:39
Posty: 86
Post Re: gratulacje dla Alicji i Radka
Monika i Radzio- gratulacje, Mietek- gratulacje, wytrzymałeś ze mną, choć, czego może niektórzy nie wiedzą, Mietek postanowił uciec na kilka rozdań, a sędzia nie pozwolił mi grać bez partnera, nic nie dały tlumaczenia, że obecność Mietka przy stole naprawdę nie jest konieczna. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale wrócił na kolejną sesję.
:lol:

Zastanawialiśmy się baaardzo poważnie nad tym, czy jechać (tzn. Miecio się zastanawiał, bo ja najpierw robię, później myślę), bo przecież na żadne znaczące miejsce szans nie mieliśmy, ale w końcu impreza jest "u nas", jak nie teraz, to kiedy będę miała okazję usiąść przy stoliku i zagrać z ludźmi, o których do tej pory mogłam tylko poczytać.

Pozdrawiam.


24 czerwca 2011, o 08:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: gratulacje dla Alicji i Radka
Gratki oczywiście dla Radzieckiego, ale nie mniejsze dla Miecia i Ali - nie musicie się wstydzić wyniku osiągniętego na salonach.
Na początku żarło potem niestety trochę zdechło (karma się skończyła???), ale suma sumarum wynik jest pozytywny.

Ala - próbowałem ci osobiście złożyć życzenia we wtorek (imieninki chyba obchodziłaś), ale Mieciu nie odbierał, a do ciebie nie mam n-ru. Niniejszym przekazuję spóżnione życzenia sukcesów brydżowych, zadowolenia z panów mężów nr 1, 2, 3 itd. i nie tylko :D

Pozdr
Adam


24 czerwca 2011, o 09:06
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 3 grudnia 2008, o 09:39
Posty: 86
Post Re: gratulacje dla Alicji i Radka
Bardzo dziękuję za życzenia, a wracając do ME- bardzo mila imprezka, nie żałuję, że byłam, choć dyplomu za udział nie dawali :(
Ale zaistnieliśmy z Mieciem w biuletynie, a było to tak- siadamy do stolika otoczonego przez wianuszek kiboli, patrzę, co gość z prawej ma napisane na identyfiakatorze- Meckstroth, from USA, po licytacji 1D-3NT miałam na wiście 754; D10765; J; D873; no to co, w kiera mu, blotką, nie trafił,
-1. Tego w biuletynie nie opisał :x Gramy następne- przyszło mi (obie czerwone): J10642; D95; A73; J8

Miecio from USA ja Pani
2C(prec) pass 2D(taka fantazja) pass
2NT(silne) pass pass(8-9PC, z 10 walę 3NT) 3H
X (mamy ich!!!!!) pass pass pass

wynik: +1 :) :) :) Ale żeby od razu w biuletynie opisywać????? :cry:


24 czerwca 2011, o 11:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: gratulacje dla Alicji i Radka
A co ma powiedzieć doctor - który dał po prostu czytelną ilościówkę, z W9x do pierwszej lewy dołożył waleta i też trafił do biuletynu (sobotniego) :D

A


3 lipca 2011, o 21:05
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL